poster

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové

 • Německo

  3096 Tage

 • anglický

  3096 Days

 • Slovensko

  Únos Natasche Kampuschovej

Drama / Krimi

Německo, 2013, 110 min

Režie:

Sherry Hormann

Předloha:

Natascha Kampusch (kniha)

Producenti:

Claudia Luzius

Scénografie:

Bernd Lepel

Kostýmy:

Gabriele Binder
(další profese)
 • paascha
  **

  Strašný zážitek malé Natashy by si zasloužil profesionálnější provedení a určitě i lepší výkony. Televizní zpracování tomu všemu spíš škodí(15.6.2015)

 • Radiq
  ***

  Játo věděl, že Neckář je úchyl, teda hlavně tak vypadá teď, co je starej. Ale když byl mladej, tak se nějak podezřele podobal na toho psychopata a sadistu, kterej hrál tady... Samozřejmě, že se film snažil zobrazit ty kentusy a hnusy, co jí ten zmrd prováděl a normálního člověka to musí aspoň trochu šokovat. Týrání hladem, bití, otročení, zneužívání, to všechno tam je vidět v plné kráse. A mladá herečka si asi při natáčení taky moc neužívala, protože vesměs se tam pohybuje napůl nahá nebo je mlácená a tak... za tu vychrtlost si asi může sama. No ale holt je to podle pravdy a tyhle příběhy jsou většinou silny. Němci jsou tím navíc známí, takže bych se nedivil, kdyby v každým 10. sklepě neměli někoho zavřenýho, chch.(16.6.2015)

 • Khumbac
  ***

  Škoda, že spáchal sebevraždu. Jako vládní zmocněnec bych mu vrtal kolena.(16.6.2015)

 • Maynard.
  ****

  No, tak na to, že tohle natočili němčouři, tak je to celkem slušná podívaná...Mrazivý příběh, který od začátku víme jak skončí, ale i tak mě udržel po celou dobu v pozornosti. Jediný, co mi přišlo fakt ujetý, tak ten únosce vypadá jako Neckář za mlada :o). Takže sem celou dobu čučel na vypjatý scény a do toho sem se v duchu smál. No jen si představ, Václav Neckář v roli únosce :o). Co teda zírám, tak že ve skutečnosti si Nataša ten barák koupila a teď v něm žije. Asi si fakt vybudovala "pevné pouto" k Neckymu :o). Tak jako tak je tohle jeden z mále příběhů s toudle tématikou. Natočený je to dost reálně, takže nevidím to jinak než kvalitní 4 *. A na závěr si dáme písničku - Mýdlový princ :o))(16.6.2015)

 • Kosmik 1
  ***

  Mírně depresivní film podle skutečných událostí o téměř deset let vězněné Nataschi Kampusch. Atmosférické, stísněné, stresové, trýznivé... tak by se dalo popsat tohle drama. 60%(14.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace