poster

3 dny na zabití

 • USA

  3 Days to Kill

 • Řecko

  3 meres dioria

 • Řecko

  3 μέρες διορία

 • Rusko

  3 дня на убийство

 • Slovensko

  3 dni na zabitie

Akční / Thriller / Drama

USA / Francie / Řecko / Rusko, 2014, 117 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  **

  Lucu, ty už přestaň fetovat... Celé je to především výkladní skříň Bessonových názorů (nemá rád přistěhovalce, současnou mládež, agentky CIA podle něj vypadají jak lepší latexový kurvy a násilí je podle něj občas akceptovatelné) než cokoli jiného. Hlavně než akční film - většinu stopáže zabere nudné sbližování Costnera a Steinfeldové, které je jen minimálně prokládané nějakou honičkou či střílečkou. Ale pouštějte se do akce s postavou, která je v posledním stadiu rakoviny a vždycky, když déle běží, tak prostě omdlí, spadne a z pusy se jí začne řinout krev... 40%(11.4.2014)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 2,872 // Otvárací Víkend v USA: $12,242,218 //(28.5.2014)

 • Xmilden
  **

  Co se vleče neuteče. Tohle se vleklo a samozřejmě neuteklo. 122 minut působí jako velmi špatný vtip. Costner je postupem času docela fajn, ale do kytek to posílají hlavně momenty, ve kterých se upevňuje význam slova rodina. Považoval bych za docela solidní mučení na tenhle film koukat někdy znovu. 40%(16.5.2014)

 • Cervenak
  **

  Úvodných cca 20 minút je celkom dobrý akčný špionážny thriller. Potom to zrazu začne naberať podobu akejsi rodinnej dramedy a totálne to prestane fungovať. V druhej polovici je z filmu akýsi bizarný guláš, ktorý nedáva vôbec žiadny zmysel a divák začne dúfať, že je to celé iba jedna z hrdinových halucinácií. Nie, bola to halucinácia pána McG, ktorý už by sa na to mal fakt vysrať. Škoda, lebo Costner je v tej úlohe celkom v pohode.(15.5.2014)

 • Spiker01
  ****

  Nevěděl jsem, co mam čekat; o filmu jsem slyšel jen to nejhorší, včetně narážek na Costnera, který by to měl už zabalit. Úplně nejdřív jsem si řikal : ,,Postarší agent se zbraní? Luc Besson? Francie? Jasná alternativa Taken!” Což také byla první vlna kampaně a záměr tvůrčího Bessonova studia. Jenže ani náhodou (bohudík se o horší ani jiný klon dobrého nejedná). Můj celkem oblíbený Kevin Costner sice navenek také působí jako bouchač Liam Neeson, jenže to je tak asi, kromě stejného scénáristy a zvolené lokality, všechno, co mají dva zmíněné tituly společného. Ethan se chce postarat o rodinu, kterou zanedbával a to se úplnou náhodou protíná s jeho posledním případem u tajné služby. Skončí, učí dceru, která ho oslovuje křestním jménem, jezdit na kole, sbližuje se opět se ženou...jenže ve filmu samozřejmě všecko musí souviset se vším, takže se tyto dvě roviny v závěru protnou. Klišé², ovšem svérazně pojaté a líbivě natočené. Teď si, hochu, vyber. Štve tě, že dcera na konci řekla Ethanovi TÁTO, což si tušil absolutně ihned, co ho při prvním setkání oslovila Ethan? Nebo na to kašleš a řekneš si, že tohle je základní hollywoodské pravidlo a je jen tvoje chyba, žes to už viděl tisíckrát a spíš si než příběhu všímáš ostatního? Nakonec jsem si přeci jen řekl, že to mohlo dopadnout rozhodně hůř a je prostě fajn vidět zpět Kevina v hlavní roli. A nenudil jsem se, tak proč ne... 70%(13.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace