poster

3 dny na zabití

 • USA

  3 Days to Kill

 • Řecko

  3 meres dioria

 • Řecko

  3 μέρες διορία

 • Rusko

  3 дня на убийство

 • Slovensko

  3 dni na zabitie

Akční / Thriller / Drama

USA / Francie / Řecko / Rusko, 2014, 117 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hrona
  **

  Kosťa měl na rozdíl od 96 Liamových hodin podstatně více času, ale využít je zkrátka nedokázal. Co se týče akční linie, moc si toho člověk neužije. Styl ala superagent vejde do pokoje plného gangsterů, střih, všichni pobiti a on nad nimi s rýmou je dosti nevyhovující. Dočkáme se zde pouze dvou kontaktních soubojů. Co se týče auto honičky prakticky věrnà kopie Paříž - rychlá auta - němci padouši - Besson, kdepak jsme to už jen viděli? Poslední nedílnou součástí je linie s dcerunkou,fialovým kolem a s tím spojené rádoby vtipné situace s výslechy a nablblým zvoněním v telefonu. Je to zkrátka prapodivná koláž smíchané akce a komedie. Slabé dvě hvězdice.(15.8.2014)

 • bouncer
  ***

  Neurazí, nenadchne... člověk si u toho odpočine. Ono je to přesně to, co by člověk čekal od dua Besson-McG.(16.6.2014)

 • Snorlax
  **

  Rozhodně to není ani nijak chytrý, ani nijak napínavý, ani nijak převratný film. Nebýt toho, že Costner uzrál v interesantního muže, vypnula bych to po prvních 10 minutách.(21.9.2016)

 • johnn333
  **

  Lucu, ty už přestaň fetovat... Celé je to především výkladní skříň Bessonových názorů (nemá rád přistěhovalce, současnou mládež, agentky CIA podle něj vypadají jak lepší latexový kurvy a násilí je podle něj občas akceptovatelné) než cokoli jiného. Hlavně než akční film - většinu stopáže zabere nudné sbližování Costnera a Steinfeldové, které je jen minimálně prokládané nějakou honičkou či střílečkou. Ale pouštějte se do akce s postavou, která je v posledním stadiu rakoviny a vždycky, když déle běží, tak prostě omdlí, spadne a z pusy se jí začne řinout krev... 40%(11.4.2014)

 • Cervenak
  **

  Úvodných cca 20 minút je celkom dobrý akčný špionážny thriller. Potom to zrazu začne naberať podobu akejsi rodinnej dramedy a totálne to prestane fungovať. V druhej polovici je z filmu akýsi bizarný guláš, ktorý nedáva vôbec žiadny zmysel a divák začne dúfať, že je to celé iba jedna z hrdinových halucinácií. Nie, bola to halucinácia pána McG, ktorý už by sa na to mal fakt vysrať. Škoda, lebo Costner je v tej úlohe celkom v pohode.(15.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace