Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

higuain

Je to sice kasovní propadák, o špatný film se však nejedná. První polovina je dokonce velmi dobrá, čím víc se však blíží finále, tím víc je znát nedomyšlenost scénáře. Ten je základním problémem tohoto filmu. Trio scénáristů mělo super námět, ale nedokázalo z jeho potenciálu vytěžit ani zdaleka maximum. A když se režie ujal rutinér Bird, muselo být jasné, že z toho žádný zázrak nevzejde. 65%. ()

Martpod

Dvouhodinový teenage utrpení, radši bych těch 130 minut mlátila hlavou do zdi než sledovat nechutně arogantní hrdinný parchanty a vyšeptalýho Clooneyho. Never again! ()

maverick10

Znasilnena Disnayovska agitka v recyklovanem obalu, ktera sama nema vubec nic co nabidnout. Tesil jsem se, ze to Dr.House alespon zachrani, ale pres humpolacky klisoidni dialogy nejede ani vicodinova masina. ()

ilemas

Zábavná dětská sci-fi od které jsem ale čekal něco jiného než se nakonec vyklubalo. Světa zítřka tam mohlo být víc, kvůli kterému jsem chtěl film vidět. Tohle vidět v dětství, tak jsem blahem bez sebe. ()

Katarine

Skoro celou dobu mě napadalo něco jako: haha, funny story. :-) Ale jo, nebylo to vyloženě špatné, akorát se mohl příběh klidně stáhnout maximálně do hodiny a půl, ubrat pár hovadin a přidat více Hugha Laurieho. ()

TheDon

Tak já nevím, lehce vyčpělej Jirka by možná měl zůstat u té své Xprso reklamy, nebo si líp vybírat filmy, ve kterých se bude ztrapňovat. Nebo jedna z možností která mě napadá je, že ho ta jeho Anal, bo kýho čerta se jmenuje, tak vydojila, že by vzal cokoliv od Disneyho až po gay porno se Slávikem. Každorozhodopáně jsem se u toho dvě hodiny brutálně nudil. Jediná postava od které jsem očekával nějakej progres byl House. No a co se stalo? Nic. Pár fajn vizuálních nápadů nedokázalo pozvednout plochost celýho scénáře a Jirkovi krokodýlí slzy nad vypínající se (sice sympatickou) robotkou, byly posledním hřebíčkem do rakve slabě dvouhvězdovýho filmu. 35% P.s: what else? Jack Black bitches ! ()

M.i.k.e

za mě Tomorrowland určitě není takový průser jak napovídají hodnocení a celosvětové tržby.Vcelku neškodná rodinná jednohubka,která je solidně udělaná se sice snaží přinést nezbytné posleství o tom jak je nutné chránit planetu (což je jistě nezpochybnitelný fakt),ale naštěstí to tentokrát činí ne až tak násliným a hlavně neotravným způsobem,za což si Bird určitě zaslouží plusové body.Clooney si odvádí svůj standard,byť normálně má na mnohem víc.Britt Robertson je v určitých momentech neuvěřitelně otravná,ale ve finále se dá zkousnout.Škoda,že tvůrci nedokázali víc využít titulní Země zítřka.O té by to sice mělo být,ale bohužel zůstává značně upozaděna...70% ()

Vyhy

Nevím, proč to až tak odsuzovat. Když to pojmeme jako film pro rodinu, jednoznačně to splnilo účel. Pobaví, nadchne a dobře zpracované. I myšlenka nebyl špatná. Doporučuji na odreagování. Doporučuji neočekávat nic velkého. ()

Figu

Nemůžu si pomoct, ale vidím zde strašně moc podob z Kingsmana, nicméně daleko hůře zpracované a vyslané do světa. Jak už to bývá, ukázka nadupaná tím nej a film je v podstatě oproti upoutávce v troskách. Bohužel, čekal jsem víc, ať už od Dr. Laurieho, tak především od Clooneyho. Jako milé překvapení hodnotím výkon Raffey Cassidy, která před sebou dle mého názoru má velikou hereckou budoucnost. Film průměrný. 55% ()

Martin741 odpad!

Tak toto bola planoba extremna. Vizualne nadherne, ale hovno sa tam dialo, herecke vykony hrozne az ziadne a pre mna dalsi blbowoodsky vyplach. Tak toto ne, Birde. 0 % ()

rakovnik

Roztomilá hříčka se sympatickými hlavními hrdiny. A poslední věta "House" mě i rozesmála. Ovšem ač se film tváří existenčně, vážně, vyznívá spíše do ztracena. Obrázky jsou ale hezké. ()

Streeper

Do kina jsem nešla s nějaký velkým očekáváním, ani jsem toho o filmu moc nevěděla. První polovina mě nudila, jediné, co mi přišlo zajímavé bylo to, když se Casey dotkla odznaku a objevila se v té nahrané reklamě na úžasný budou svět. Druhá polovina byla o kapku lepší, bylo tam víc akce, rozpůlená Eiffelova věž, ze které vylétla raketa, proč ne? Je to sci-fi, tam je dovolené všechno. Ale postavy nebyli vůbec zajímavé. Děj měl nápad ale nebyl originální. Apokalypsa světa je už trochu opotřebované téma. Takže nic moc. ()

cariada

Spíš dětská sci-fi, ale i tak slušně provedená a koukatelná. Clooney někdy sice působí jak pedofil, ale to se nedá nic dělat, když má k sobě dvě dívky. Přišlo mě že skoro půl filmu zasvěcujeme hlavní hrdinku do děje a snaží se jí vysvětlit, že ona je ta vyvolená a zbytek už je ona záchrana světa. Zajímavé je spojení Aifelofky a rakety, zajímavá vize. ()

bourec

Tak tohle má dost rozporuplný hodnocení ,ale mě film zaujal,prakticky mi dvě hoďky utekly jako voda.Zajedno parádní triková stránka,a zejména čas kolem návštěvy Britt v baráku Clooneyho a útok robotů byl přepychovej.Film má sice trochu nepřehlednej děj,a i dirky ve scénáři by se určitě našly,ale jako celek to působí svižně,rozhodně to nenudí.Navíc ve filmu je Britt Robertson,je jasný že spoustě ta holka přijde hnusná,ale mě právě tyhle obyč holky bavěj,takže její přítomnost mě k filmu dostatečně přitáhne.Jde do oblíbenejch.80%. ()

Nach

Robotický agent přemýšlí: "Kolego RA3223 nepřijde ti to trochu nelogické? Co? No to, že se stále tak debilně usmíváme, máme stejné šaty a ve všech zemích světa jezdíme stejným autem. Nikdo z nás nemá osobní život, úředně zde neexistujeme a kdyby si na nás došlápl berňák, jdeme asi do šrotu. Mimochodem kdo dělal technickou prohlídku našeho auta? Má jí vůbec? A když zabijeme nevinné policisty a civilisty supermoderními zbraněmi, jakto, že po nás nejdou tajné služby, armáda a co já vím, co ještě? Nemá to logiku že?" Imaginární monolog snad trefně popisuje hloupost scénáře, který si vzal na paškál Disneyho atrakci Zemi zítřka. A takových logických stupidit najdeme ve filmu daleko více. A víte co? I tak se mi to líbilo. Film měl drive, zajímavé postavy a slušnou akci. Vše uteklo dost rychle, než abych se nudil a dané logické otázky jsem si začal pokládat až se závěrečnými titulky. Takže rozumím nízkému hodnocení, ale neztotožňuji se tentokrát s ním. Já byl celkem spokojený. 75% ()

Langy10

Očividně film nesklidil mnoho positivních ohlasů. Ale mě nadchnul nad očekávání. Sci-Fi téměř nesleduju a je pro mě více méně nezajímavým žánrem. Pokud nejde o vyložený klasiky. Kdyby nebylo zajímavé traileru, zřejmě bych si nevšiml ani názvu filmu. Taková moje zajímavost - jednou jsem videl ukázku z filmu a strašně mě ten film zajímal snad hodinu ho hledal a neúspěšně a nedávno jsem projížděl televizní kanály a tuším, že na HBO jsem zahledl scénu, jež byla součástí traileru. Asi někdo prostě chtěl, abych tenhle (pro mě vyloženě) TRHÁK!! viděl. Když to shrnu - efekty naprostá pecka (malý spoiler - rozpulení Eiffelovy věže apod) pastva pro oči. Příběh úchvatný, koncem až dojemný. Naprostý top herecký výkon hlavní aktérky (Britt Robertson) ani George Clooney nezklamal. Film mě bavil od začátku do konce. Skvělý příběh, skvělý scény,skvělý efekty, skvělá kamera a střihy a musim uznat, že i né špatný dabing vyjíměčně. Rozhodně doporučuji! 90% ()

Crawler-D

Záchrana technooptimismu, oslava naděje a síly vzdorovat za lepší svět. Skvělý rodinný a hlavně dobrodružný film, Birdem s lehkostí režírovaný. Dost akčních scén, ve kterých se uplatní nějaká ta atrakce, zároveň skvělá choreografie (ať už ve Frankově domě, nebo bizarním komiksovém obchodě), zároveň dost prostoru rozvíjet tajemství kolem "Země zítřka", které se z oslnivého snu mění v noční můru. Britt Robertson jsem dřív nezaznamenal a překvapilo mě, v kolika filmech už byla, tady si ale svým nezdolným přístupem získává sympatie jako hlavní průvodce, byť tažený okolnostmi, v tomto příběhu. Giacchinova hudba tomu dodává stejný šmrnc jako u Speed Racera nebo Star Treků. ()

humanbeing

Dobrodružných fantasy filmů v kině moc není a tenhle sice má ve scénáři pár much, ale já se tak dobře bavil, že je filmu odpustím. Zemi zítřka by prospěl temnější obsah, jinak samotné provedení títulní futuristické Země bylo nadmíru povedené. Bod navíc za Britt Robertson. Fajn oddechovka. ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015