Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

bax

Skvelá úvodná naháňačka vo mne navodila atmosféru, že celý diel bude super. Bohužiaľ nebol. V skutočnosti bol dosť priemerný až podpriemerný. Menej vtipov ako som čakal a podobne. Akčné scény sa celkom dali, ale aj tak som čakal viac ako len vezenie sa na slávnej sérii, z ktorej sa tvorcovia snažili vytrieskať čo to dá. Každopádne na to, že je to 3. pokračovanie, klobúk dole. Čakal som oveľa horšie veci. ()

Liquigas

2 * za rychlé scény za volantem a úvod se Stallonem. Jinak zase úplně stejně trapný humor, který sérii Taxi řadí spíše mezi 'dětské' filmy. Podle předpokladů tvůrci nedokázali vymyslet nic neotřelého a znovu se jen opakovali. Pokud byla akce, tak to ještě jakž takž šlo, ale jakmile to sklouzlo k dialogům, tak to bylo otřesný. Jednička ještě byla originální, ale tohle už je ubohý ždímání. Čtyřku ani nechci vidět. ()

Dastin

Třetí hvězda kvůli cameu Sylvestera. Předčasný vrchol filmu (asi 10minuta). Ale zbytek nebyl až tak zlý. ()

CrashHP

Tretí diel, ktorý má za sebou dvojicu skvelých dielov o mladom taxikárovi a jeho priateľovi policajtovi(podarená dvojica) ma trošku sklamala. Oproti dvom predchodcom tempo opadlo, no je to stále taký lepší priemer. *** ()

xxxblade

Nejslabsí ze vsech dílů , nic co by me upoutalo , krome začatku. Čekal sem opravdu víc a tohle bylo važně chbé pokračovaní a pro mě nemělo ani hlavu ani patu . A často sem žasl co režiser do filmu dostal. Jedna hvězda za auto a druhá za par chvili které prijdou vtipné. ()

Doktor_Zeus

Frantíci si hrajou na amíky a k tomu ty otřesný herecký výkony jak z nějaký telenovely, špulení huby, infantilní vystupování ()

marcelita

Určitě nejhorší díl................samozdřejmě výborný francouzký humor zůstává,ale ta asiatka mě byla natolik nepříjemná,že jsem to pomalu nemohla ani zkousnout do konce. ()

kratajirka

A jízda taxikáře pokračuje tentokrát na sněhu ... Stejně je nejlepší ta "francouzština" a ještě rychlejší čtyřistašestina ()

Mckay

Nejslabší díl série.Taxi 3 nenabízí nic nového a recykluje předešlé dva díly a to ještě nenabízí zajímavou zápornou postavou,což je velká škoda.V předešlích dílech byli Němci v medácích a Japonci v lancerech. Ted je tu jenom nějáká nezajímavá asiatka, která ani nemá auto. Nicméně je to taxi ,takže spousta hlášek ,stejní herci a peugeot 406.Chybí ale nějaký zapamatovatelný moment.Snad až na scénu když spadnou autem do bazénu.Takže tři hvězdičky ,ale s odřenýma ušima. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Musím vás upozornit, že jsem vycvičen k odolání jakémukoliv druhu mučení!" A na to začne Bai Ling kouřit nešikovného policajta. ;) To je tady asi to nejlepší a nejvtipnější. Jinak se zde snaží pochytat gang lupičů vydávající se za Santa Klause. Z taxíku udělají sněžnej pluh a Sylvester Stallone tady má cameo, kde se v taxiku taky projede. Vtipných scén tu moc nebylo, a když už se někdo pokusil o nějaký ten fórek, vyznělo to spíše trapně. Vrcholem trapnosti celého filmu je závěr v porodnici, kde se režisér Krawczyk a scenárista Besson snaží přidat nějakou tu minutu navíc a film jen protáhnout. Honiček také málo a zas tak skvělé tady taky nejsou. Emma Wiklund jako Petra, která byla prezentována v prvních dvou dílech jako sexsymbol, je zde vyloženě ošklivá. "Umíš lyžovat?" - "Ne, ale umím řídit!" - 50%. ()