Snake.Charmer

Oceňuji jakýkoliv film tohoto žánru už za to, že si troufne odklonit se od zaběhlého a ohraného modelu "jeden dům, jedna rodina". V podstatě příjemné překvapení, škoda zbytečně natahovaného exorcistického konce. Za ten ubírám jednu hvězdičku. ()

drozdy1

Velmi kvalitní a scenáristicky zajímavá podívaná. Nenudíte se a pořád vás film nutí přemýšlet. Nadchlo mě to tak,že jsem se strašně těšíl co přinese závěr tohoto skvělého filmu. A právě závěr filmu přinese to největší zklamání,protože jsem očekával nějaké kulervoucí (teda pokud nejste vykastrovaní ,to potom kulervoucí moc néní )dramatické zakončení ve stylu filmu SEVEN. Ale bohužel. Film měl tak rozehráno k pěti hvězdám a právě konec byl tím co ho tak potopilo. Hodnocení: 78% ()

Druury

Takže, na horory jsem ujetej, viděl jsem snad všechny novodobý a můžu říct, že tenhle mě moc bavil. Sice je to pořád na jedno brdo co se týče filmů o vymítání, ale atmosféra filmu byla výborná. Koukal sjem na to uplně sám v noci a se sluchátkama na hlavě. Řeknu Vám, že jsem párkrát málem vyletěl z kůže. Filmově a příběhově je to nic moc, ale kvůli tomu na horory nekoukáme. Chceme se bát a já jsem se bál. 4* ()

Venous666

Tady se někdo přepsal a omylem to nazval hororem. Jak už mnozí psali, je to spíše krimi kde na konci se ukáže trochu té duchařinky. Podprůměrná detektivka, kde se celý film těšíte na nějakou bombu spíše u toho dříve usnete. Pro mne slabší vodvar... 35% ()

noelcoward73

Povedený snímek - výborná temná atmosféra, dobře zahrané postavy (Ralph Sarchie a kněz), dobrá kamera, hudba a celkově režijní provedení. První půle v sobě hororové prvky nemá, ale je to slušně rozehraný thriller. Ve druhé půlce se již jedná o celkem obstojný horor (jen lekaček mohlo být více). Velmi mě potěšilo závěrečné vymítání, které bylo velmi hororové (myslím, že bude patřit k mým nejoblíbenějším, moc podobných jsem neviděl). ()

Bozvav

Velmi dobře udělaný snímek, jenž díky dobrému režisérovi, kameramanovi a hudbě je na poli pitomin o exorcismu o level výše, než ostatní, co jsem viděla. Atmosféra strachu je odpočátku budovaná velmi pečlivě, posedloši jsou patřičně odpudivý, démon v nich ďábelsky vykutálený, vizuál temný. Herci ušli, byť za mne to ústřední dvojici spolu moc nesedlo. Kněz se mi nicméně líbil, dokázala bych si představit, jak spolu vymetáme kde co. Za mne spokojených 70%. A to nejsem objektivní, neboť horory tohoto typu vlastně nemám ráda. ()

Aurus

Velmi výborný horor. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba, ta je výborná. Celkově je tenhle horor super a určitě se na něj někdy znova kouknu. Za mě 9/10. ()

Shredo

Nevyčerpateľná studňa inšpirácie. Podľa mňa zlatá baňa na tovaráreň hororov takáto tématika. Nemohol som si nevšimnúť prvky skvelého Conjuringu, kde však ťahá za omnoho kratší koniec. Možno by som toto nenazval ani hororom, ale takým polohororom až thrillerom. Vlastného pôvodcu zla spoznávame až v závere, celú dobu nám šikovne uniká a tým by som chcel vyzdvihnúť záver, ktorý vytrhol tento snímok z priemernosti a dodal mu troška iný šmrnc. ()

M.Myers

A já na to ani po zdejších komentech nechtěl do toho kina jít... Tak to se jděte bodnout a brblejte si tady co chcete. Další perfektní atmosferická šleha od Derricksona. Bana i Ramirez své role ustáli s přehledem, Banův parťák výbornej a posednutej Sean Harris skutečně démonickej. Hudební podkres opět posouvá film o kus dál, už v Sinisteru tomu tak bylo. Prostě za mě plný počet a Derrickson je v současnosti nejlepším režisérem pro žánr krimi/horor. ()

owwidius

Too much. A vsetkeho. Audio a aj vizualne je to kvalitka, ale snazi sa to byt aj krimi, aj trochu found footage, aj akcne, aj thriller, aj drama, aj gore a aj horror. Niektore sceny su hlupucke, alebo zbytocne vysvetluju a niektore su vyslovene nasilu. V jednotlivych kuskoch/scenach je to dobre, ale ako celok je to proste preplacnute a chyba tomu aj husta atmoska, ktora by to nejak zcelila. Navyse vsetko sme uz niekde inde videli (tazko opisat bez spoilerovania) takze v celku je to taky scenaristicky gulas. Ale zaverecna show bola fajn. [#39/2014] ()

MikeeTheory

Scott Derrickson opět potvrdil, že má cit na skvělé herce. V Sinisteru to byl Ethan Hawke, zde to byl skvělý Eric Bana. On Scott má vůbec osobitý přístup k hororu, A to by leckdo řekl, že Chraň nás od zlého je jedno velké klišé. Blbost! Scott je mistr v tom, co dělá (obzvláště jeho vymítací scény jen tak neomrzí), Komentář k hudbě: Christopher Young je na horory specialista. Tak děsivou atmosféru totiž umí vytvořit málokdo. ()

Heroine

Málo! Jsou tu jakous takous neoriginální postavy, omšelá zápletka, obohacená snad jenom o The Doors, klišé nesympatická manželka, dcerka fotbalistka, pár mrtvol, tma a déšť... ale to na horor nestačí! Chce to něco originálního, nápaditýho, a hlavně STRAŠIDELNÝHO! Copak nikdo nic takového neumí? ()

Rockerman

Derrickson je borec! Po výborném Sinisterovi se zase snaží ozvláštnit tento žánr, ve kterém (tak jako v jiných) už bylo vše natočeno. Zpočátku to vypadá na krimi thriller a hororové prvky se tam vkrádají je pomaličku. Ale atmosféra nám pomalu houstne a závěrečná půlhodina je už pořádný mazec. Já jsem velmi spokojen a určitě si to dám brzy ještě jednou. ()

dj.kouba

Fantastický rozjezd a velice sympatická hlavní postavy...po nějakém čase však film sklouzává někam, kde se neměl vůbec ocitnout a začíná trošku nudit. Ještě plus za výborný hudební podklad. 3* ()

agassi68

Tak toto sa podarilo! Klasická zápletka s exorcizmom, statočným policajtom s temnou minulosťou a jeho milujúcou rodinou pod vedením Scott Derricksona nadobudla špičkové parametre a priklincovala ma do kresla. Skrátka aj obohraná pesnička sa pod majstrovskou réžiou môže stať znova hitom.. ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014