Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiální text distributora)

SOLOM.

Ale jo, některé nachytávky byly vážně vtipné, jiné i docela drsné, ovšem převládaly spíš ty trapné. Věřím, že dvojice Martin Dejdar a Tomáš Měcháček se u toho pobavili daleko víc, než většina lidí, zvláště pak diváků. O těch nachytaných jsem měl totiž dost často pocit, že si vybírají snad jenom samé paka. Ale pobavil jsem se u toho. A jestli bych do toho sám šel, asi jo… ()

Handle

Každý rok vzniká tolik nových pořadů, které většinou končí fiaskem. A přitom mi stačí skrytá kamera, absurdní úkoly alá bublání do skleničky - a směju se od začátku do konce. Pro mě mají Vylomeniny už teď potenciál na nejlepší český pořad za poslední roky. Zatím fakt pecka. ()

Bowser

Když jsem viděl na primě pár upoutávek, něják jsem se o to nezajímal a dá se říci, že jsem tomu nevěnoval žádnou pozornost. 04.03.2013 v televizi nedávali nic extra a při prohlížení televizního programu zde na čsfd jsem narazil právě na vylomeniny. Po shlédnutí prvního dílu musím říci, že tohle jsem opravdu nečekal. Soutěžící odvádí skvělou práci a je velice zábavné sledovat, jak člověk dychtí po dvaceti tácech a jak hluboko se hodlá ponížit. Opravdu se těším na dnešní další díl a všem tento pořad doporučuji, jelikož se zaručeně zasmějete. ()

Tommassi3

Další z nekonečné řady průjmových reality show rozhodně nestaví vůbec na originálnosti, navíc tohle rozhodně není můj šálek čaje.. Tento způsob zábavy se mi zdá poněkud nešťastným !! ;) Místy mě sledování tohoto pořadu opravdu bolelo, i když uznávám, že mnohdy až tragicky trapné scénky a jejich neojedinělá (ne)eskalace v nejvyšší možné míře závisí jak na výběru soutěžícího a potažmo i jeho schopnosti improvizace, tak samozřejmě i jeho parťáka.. Nikterak prudce zábavní Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem také často střídají lépe vymyšlené úkoly s těmi hloupějšími, nejsou mi nijak zvlášť sympatičtí a jejich škodolibé ohňostroje posměchu mě osobně dost iritují.. Dobrá, přátelé, podívejme se potisící znovu, co všechno jsou někteří jedinci schopni udělat pro peníze.. ()

DanteZ

Narozdíl od Československo Má Talent dokázal tenhle pořad usměrnit Dejdarovo čůráctví správným směrem. ()

khedy

Po zhlédnutí televizní upoutávky jsem byl vůči tomuto novému českému pořadu velmi skeptický. Zaujalo mě však moderátorské duo Dejdar & Měcháček. Po zhlédnutí prvného dílu musím říct, že jsem se takto u žádného českého pořadu, vyjma talk show Jana Krause, dlouho nepobavil. ()

ivishka

No uznávám, že je opravdu vtipné sledovat jak cizí lidé po sobě či okolí lijí pití či nějak jinak se pitvoří pro peníze... Alespoň tu vidíte, co všechno je ochoten člověk udělat pro těch pár korun. Koncept soutěže skvělý, ale vázne to na aktérech, kteří jakožto typičtí Češi toporně odříkávají své úkoly, a dělají to co jim kdo nadiktuje s malým prožitkem(rozhodně ne všichni). Jasný, nemusí se vám líbit určitý úkol, ale rozhodně není moc věrohodné, když se u toho co slyšíte v uchu začnete potutelně hihňat. Na takovou kratochvíli dobré, ale po delším sledování by mi to přišlo stejně stupidní jako šprťouchlata. ()

Žralok

Předem posílam obrovský dík uživateli Pilda17 za doporučení. Nějak mi tenhle pořad uplně uniknul. Moderátorská dvojice Dejdar a Měcháček naprosto exceluje. Osobně můžu říct že si nedokážu představit sebe v situaci soutěžících nebo jejich partnerů. Líbí se mi ale jak se lidi se svými úkoly dokážou skvěle poprat. A výrazy jejich, nic netušících partnerů... to je prostě boží. Takhle skvělej komediálně-soutěžní pořad jsme potřebovali. Originální, chytlavý a mrtě zábavný. ()

kajas

Dejdar je klasik a Měcháček ho sympaticky doplňuje. Velice se bavím a těším se na každý další díl. Scénář jednotlivých vylomenin se dost opakuje, pořad se také dostal do širšího diváckého povědomí, takže už bude asi složitější sehnat soutěžící, ale na případné pokračování se stejnými "moderátory" se vždy ráda podívám. ()

kapsomut

Vlastně ani nevím, proč jsem si to pustil. A vůbec toho nelituju. Asi jako plno dalších jsem byl hodně skeptický a tento pořad hodně dlouho ignoroval až jednou... 78% ()