Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiální text distributora)

Luswani

Myšlenka dobrá, ale mám pocit, že se to pořád opakuje. Podobné úkoly, pořád stejný styl. A kvalita hodně kolísá a je víceméně závislá na hereckém umění učinkujících se sluchátkem. Dejdar s Měcháčkem (který asi neví co je hřeben) jsou hrozně familiární. To neustálé objímání, plácání po rameni, nucené podávání rukou, pusy a tykání se soutěžícími. A taky ty jejich nucené záchvaty smíchu. No ale beru to tak, že to je typ pořadu, ke kterému to asi patří. Jinak by zas všichni psali jaká je to nuda. Každopádně i přes spoustu výtek mě to celkem baví a dívám se. 60% ()

Mikakel

Dost dobře vymyšlený pořad,který dokáže pořádně pobavit. A pro soutěžící kteří se dostanou do vylomenin(jako slepej k houslím) je to asi dost nervózní chvíle, ale když si řeknou že můžou mít během chvíle až 20.000Kč tak proč ne?! :) Za chvíli to bude asi ohrané,ale je to fajn se na to kouknout. 3* ()

tsatsiki

jeden z nejpovedenějších nových pořadů a jedna z nejzábavnějších, českých show se skrytou kamerou. Když porovnám ptákoviny nebo Šoumeny s Vylomeninama, tak to je jak když porovnám Mercedes s Trabantem.Za mě rozhodně 5* ()

martij06 odpad!

Trapnost, která už dávno běžela v jiných zemích a tady je kopie. Asi jako Partička. Lidi by snad za ty peníze sežrali vlastní h*vna. ()

Pimpy

Hohohohoooo! :DD Tohle je masakr. První úkoly sou jen tak pro zasmání, ale ty další už hodně zkouší trpělivost a chápavost partnerů. Já sem hodně škodolibej a tohle se u mě trefilo do černýho. ()

route60 odpad!

Trapná tupá (zábava) kdy se jen dokazuje že v dnešní době najít v TV opravdu dobrou zábavu je stejná pravděpodobnost že vyhraji ve sportce, tímto humusem se u mě Martin Dejdar totálně shodil ale chápu peníze jsou v dnešní době až na prvním místě. Dodatek asi jsem podle některých hodnocení koukal na něco jiného. ()

Terez_Vv

Bože, díky! Konečně zase nenáročná podívaná, u které se můžu pravidelně každé pondělí pořádně zasmát. :) ()

nikinikiniki

I když je mi někdy vlastně někdy dost často za ty lidi úplně trapně, ale musím uznat, že se u toho fakticky bavím :D A náhodou, úkoly tam nejsou špatný, fakt sranda :) Doporučuju zkouknout alespoň jeden díl ;) ()

gpx odpad!

Cítíte se někdy trapně za druhé? Je vám jako člověku stydno kvůli chování jedinců stejného živočišného druhu? Udělejte si radost a vyhněte se Vylomeninám, jen by vám to způsobilo duševní utrpení. ()

LesniManekyn

Skvělý nápad! Prvních pár dílů jsem byla velmi mile překvapená, nečekala jsem, že se u podobného pořadu můžu tak nasmát. Trochu škoda, že se úkoly soutěžících začaly opakovat. ()

DavePave

Sic jen po prvním dílu, ale zatím ****, rozhodně vtipnější než dřívější "Dejdarovina" Ptákoviny. Soutěžní element a role neherců v absurdních situatích zatím funguje skvěle. Uvidíme, jak dlouho to udrží nastolenou laťku. ()

Kubasino

Od plného počtu hvězdičky chybí větší invence ve vymýšlení úkolů. Třeba takové držení rukou a vyjmenování pěti slov v pár větách se už opakovalo vícekrát. Jinak ale skvělá zábava. Měcháček je ovšem trochu divný pavouk. ()