Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiální text distributora)

peiton

To je neskutočnééé akých trápností sú ľudia schopný podstúpiť za pár mizerných šuštiacich bankoviek.Robiť zo seba debila v reštaurácii plnej ľudí,a hlavne pred vašou obeťou na druhej strane stola,ktorá ani len netuší o čo tu vlastne ide,je číry exhibicionizmus.A popritom ho dosť detailne sníma skrytá kamera,aby sa následne potom neskôr mohlo na jeho reakcii pobaviť celé česko a slovensko. ()

zdenotvor

Konečne niečo čo ma donútilo zapnúť televíziu po dvoch rokoch. Nájdu sa aj slabšie chvíľky ale určite prevládajú tie zábavné momenty a naozaj sa dá z chuti zasmiať. ()

(mOnkey)

Od úterka se na webu neobjevil nový díl Vylomenin, takže to chápu tak, že byl pořad buďto zrušen, nebo má letní přestávku. Tak či tak, jednu sezónu máme (zřejmě) za sebou, a tak si dovolím ohodnotit. Vylomeniny rozhodně nejsou nijak originálním počinem, inspirace u nejrůznějších zahraničních kolegů je naopak zřejmá a ani tvůrci se nesnaží tento fakt nijak zastírat. Přesto se jedná o veskrze příjemnou zábavu a za hodně dlouhou dobu vlastně jedinou, která mě týden co týden donutila zapínat (alespoň zprostředkovaně skrze archiv Primy) televizi. Poměrně brzy se však potvrdilo, že formát skryté kamery není uzpůsoben na nějaké dlouhodobé vysílání, jelikož se úkoly začaly nepříjemně brzy opakovat. Zahřívací zakomponování nejrůznějších slov do konverzace se v drobných obměnách objevuje prakticky každou epizodu a mně se pomalu ale jistě začíná zajídat. Chápu ale, že prostor restaurace je poměrně svazující a s novými nápady se nedá přicházet donekonečna. Když už je řeč o úkolech, docela by mě zajímalo, jestli s nimi moderátoři přicházejí za pochodu (tipuju, že ne), protože někteří soutěžící se musejí na výhru nadřít mnohem víc než jiní (naopak to platí taky). Samozřejmě ale také záleží na tom, s kým mají tu „smůlu“ do restaurace přijít – kamarádům se některé věci říkají přeci jen snáz než nové přítelkyni nebo manželce, se kterou jste dvacet let. Pokud se budou Vylomeniny od září opět vysílat, rád se na ně budu dívat. 70% ()

Figu

Tohle mě poslední dobou hodně dostává! Ty výrazy a vyděšený rypáci, kteří svůj protějšek absolutně nepoznávají... Úžasný! Kdybych měl sedět naproti své milé, ona by si povídala s Dejdarem přes sluchátko, dělala by mě naschvály a VYLOMENINY, na moji povahu morouse by to asi bylo příliš a vznikla by taková "itálie", že by se z toho zesral první pingl co by prošel. Ovšem naopak - proč ne... 75% ()

Aljak

Dobrá myšlienka, ktorá je však v mnohých prípadoch utopená množstvom hlúpych zadaní úloh. Teda samotné zadania nebývajú až tak zlé, ale tí súťažiaci pri tom pôsobia strašne neprirodzene, až sa čudujem, že tí čo sú s nimi na obede alebo večeri sa rovno nepostavia a neodídu. Teda ja by som toľko pochopenia asi nemal... Ale niektorí súťažiaci dokážu improvizovať naozaj skvelo, len škoda, že tých je menšina. Trápnosť víťazí nad reálnou zábavou. ()

Aelita odpad!

To, že si lidé nechají líbit za peníze cokoliv, to, že tento "humor" je trapný a upocený, to, že pod povrchem o peníze soutěžících gentlemanů se skrývají dobrodruhové neváhající vystavit sebe, ženu a vztah všeobecnému posměchu, je vidět na první pohled. O čem však svědčí to, že praktičnost převládla nad ideály a peníze nad lidskou důstojností a kultivovaností? Mimo jiné to svědčí o: 1. současné velké nejistotě proměnlivého světa, která nutí lidi chytat se každé příležitosti k přilepšení si nebo k zajištění své situace, 2. proměně myšlení a cílů, kdy peníze, blahobyt a zábava se staly důležitějšími než dobré vztahy a osobní čest, což je důsledek růstu individualizmu, 3. celkovém poklesu úrovně kultivovanosti lidí, což je důsledek rozvolnění mravů v rámci všeobecné tolerance a absence vysokých cílů lidské společnosti. Nietzsche se mýlil – ukazuje se, že pro člověka je přirozenější a proto jednodušší zůstat přízemním tvorem, než se stát bohem alespoň duchovně, neboli příliš tolerance má rozvratné účinky na lidskou společnost. Dodatečná otázka, která je současně odpovědí, zní: Kdo je více neetický, pokrytecký, plebejský, bulvární a trapný – konzumenti výtvorů bezmezné podbízivosti lidskému egoismu a primitivismu nebo ti, kdo pod heslem "lidé to chtějí" tyto výtvory produkují a nabízí? Jinak řečeno: Kdo, když ne slavní a vlivní má vést lidi k výšinám lidského ducha a jít osobním příkladem zdokonalení etiky, vkusu a tvůrčího a kritického myšlení? Tam, kde šaškují králové a kralují šašci, jaká jiná než šaškovská kultura může být? ()

KajusaK

Takový druh reality jsem v česku ještě neviděla a už jen proto 4* .. Perfektní pořad který sleduji aktivně pokaždé. ()

Splasher

Podobné pořady opravdu nemám rád. Možná tak Silent Library jednou za půl roku. ___ A ještě jedno přirovnání si neodpustím. Přestože Vylomeniny mají k dispozici obraz a moderní techniku, tak humorem zůstávají daleko vzadu za legendárním Paulem Garnerem a jeho "rozhlasovými vylomeninami" z letiště, obchodu, hotelu a taxíku. Samozřejmě jedině s pokyny od Christophera Morrise, jinak by to ani nešlo. ()

URBAN

Konečně do té naší televize přiletělo i něco pořádného a zároven jediného na co se dá v posledních letech koukat paráda obzvlášt po těch všech letech kdy zapnout televizi je upně zbytečné už se těším na další díly ( 24.3.13/MAC ) ()

Skuby47 odpad!

Ubohé. Je udivující, že se najdou lidé, kteří se za peníze propůjčí k takovému ponížení. Smutná je rovněž škodolibá radost Martina Dejdara. Viděla jsem jen náhodně několik útržků a bylo mi stydno se na to koukat. Je to urážka lidské důstojnosti a primitivní zábava velké spousty nadšenců. Nerada to říkám, ale tento způsob humoru zdá se mi poněkud nešťastný. Diváci se smějí účinkujícím, ale sami by na jejich místě být nechtěli. ()

LiborGondek

Chudák partner/partnerka, který o ničem neví. Vždyť se ti lidé zbláznili v tak rekordně krátkém čase... Některé úkoly jsou ale dost povedené. No, mají odvahu... :-D ()

karlik4801

Konečně česká show, která je vtipná. Neoriginální nápad, ale dobře provedený. Já se doopravdy bavím. Škoda že se úkoly víceméně stále opakují. Ale zase jsou nějaké přesvědčivé. Vylomeniny jsou na dobré komerční i divácky úspěšné stezce. Ale pořád nechápu účast toho rozcuchaného blonďáka, to si mohla Prima vybrat někoho lepšího k Dejdarovy. ()

filmmovier

Tak tenhle pořad mě fakt ohromně překvapil. Když jsem viděl ukázky, říkal jsem si - no to bude zase kravina, určitě to po pár dílech stáhnou... Jenže, heleďme se¨, vono je to fakt dobrý. Zajímavý námět, úkoly a situace, které z vás udělají debily, jenže co lidi neudlají pro peníze, že? A navíc Dejdar a Měcháček to moderují fakt skvěle. Povedená zábava, Prima má ty pořady čím dál lepší. Doporučuji se podívat, fakt docela zábava. ()

Phietros

Hodně dobrá zábava! Co neudělá jedno sluchátko v uchu, pokyny skryté kamery od Dejdara a Měcháčka, no a hlavně reakce soutěžícího a jeho partnerky! Uvidíme co nás bude čekat v dalších dílech... 65% ()

philip.j.fry

Jo,je to zábava,ale já bych do toho ASI nešel.A je mi trochu líto těch lidí,kteří se tím ztrapní,za dvacet litrů.Za to taky ubírám hvězdičku.Jinak poměrně pěkná zábava na půlhodinku a Dejdar a ten druhej jsou dobří a celkem vtipní moderátoři.Chválím Primu. ()

Compadre

Jednoduchej a většinou fakt vtipnej pořad..je úžasný sledovat reakci vašeho parťáka na obědě, když si na hlavu vysypete špagety a tváříte se jako by to bylo úplně normální..:-) ()