Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiální text distributora)

Kuny27

Velmi zajímavý nápad. Dobře uchopený. Dobře zpracovaný. Jen mě mrzí, že v podstatě téměř vždy se řeší poslední úkoly nevěra nebo něco velmi podobného. Tak jako tak je to sranda. Ale bojím se, aby to nedopadlo jako Partička, kde se díly tak dlouhou opakovali až se ohráli. ()

borec999

Klasická skrytá kamera. Dejdar a jeho parťák sú dostatočné hovadá, aby situáciu vygradovali do absurdna a aby sa človek na príjme totálne zhovadil a divák výdatne pobavil. Jednoduchá, ale efektívna schéma. 70% ()

Hanys_

Dokážu pochopit oblíbenost Vylomenin, ale takovéhle typy pořadů jdou prostě mimo mě. Po dvou dílech rozhodně nemám potřebu sledovat častěji než jednou za čtvrt roku. Čistě subjektivně 4/10 ()

Ledkodlaq odpad!

Zase jednou půjdu názorem proti většině, tohle je jen trapná sranda puberťáků a myslel jsem si, že Dejdar je mnohem vyspělejší. Není. Je to jen můj názor, nebo nám všeobecně chybí inteligentní humor Šimka a Grossmana, Wericha atd atp..? Mě osobně je velmi teskno po takovém humoru. ()

Paity

Některé scénky, respektive úkoly jsou správně potřeštěné, některé jsou však zcela trapné. Myslím, že Dejdarovi už není zrovna dvacet. ()

Stružák

Viděl jsem asi šest dílů a myslím, že další nijak zvlášť vidět nepotřebuju. První díl nebo dva jsou zábavný, ale pak je vidět, že moderátorům docházej nápady a víceméně jsou úkoly pořád na jedno brdo (něco řekni, něco udělej, zahraj scénu s někým, kdo přijde, vysvětli něco parťákovi) a ne vždy jsou úplně zábavné (ale to už do značné míry záleží na samotných protagonistech). Koncept tý soutěže je docela fajn, docela zajímavej, ale po pár dílech se všechno začíná hrozně opakovat. ()

.baris.

Viděla jsem "jen" pár dílů, a to mi bohatě stačí...V jednom jediném případě z těch všech jsem se aspoň trochu bavila a zbytek? Totální trapnost. To, že kluk štěká před svojí přítelkyní, to mi opravdu nepřijde vtipné. Komika Martina Dejdara poslední dobou bohužel upadá víc a víc. ()

Dyas

Ale jo, sranda tam je. Spojení Dejdar a Měcháček funguje skvěle a je vidět, že si to hrozně užívají. Dobrý nápad, který nám přináší dobrou zábavu. ()

Mikino00 odpad!

Dno televizní zábavy, směs trapnosti a vnucovaných nevtipných situací, moderuje dvojice naprostých hlupáků, Dejdar v poslední době prokazuje, že za peníze udělá vše. ()

Spiizy

Jistě, televizní a zábavné pořady na Primě, Nově, Barrandovu jsou lehkým terčem odpadů, avšak tady jsem se nesmírně bavil. Příjemných 40 minut, u kterých člověk může pohodlně vypustit a jen se řehtat. Hodnotím po prvním díle, takže otázkou zůstává, jestli své hodnocení neupravím. Zatím ale pro mě dobrá sranda. ()

fummyk

Bláznivý pořad! Nechci se opakovat, ale toto v naší televizi chybělo. Jsem zvědavý, co pan Dejdar spoečně s Tomášem Měcháčkem vymyslí. Dávám 90/100. ()

arcticsky

Tak nevím - proti Dejdarovi minimálně od slavných časů Comebacku a Ozzáka nic nemám. Ale toto je přitažené za vlasy a to používám ještě mírných výrazů....nemám podobné TV pořady rád. ()

IvcaSammet odpad!

Absolutně trapné strojené scény, to mě sakra neříkejte, že jsou ti lidi fakt tak blbí a nepoznají, že je to minimálně skrytá kamera ... Možná nejsem geniální, ale když někdo mele kraviny a dělá nesmyslné věci zrovna jen při jednom jídle na místě plných cizích lidí, kteří můžou být jakkoli zmanipulovaní, tak se nad tím zamyslím a nepředstírám, že to všechno žeru a že mi to nepřijde ani trošku divné ... ()

rusty09

Nic světovýho, nemyslim si, že je to něco převratnýho, není to úplně kravina jako třeba partička, ale prostě český zábavný pořady stojej za píču. ()

Kimm2

Na tenhle pořad jsem natrefila, když jsem ležela v nemocnici a strašně mi zvednul náladu. Vždycky mě hrozně bavilo tajné našeptávání do sluchátka, protože nejlepší na tom je, že ostatní nic netuší. Česká verze je super, rozhodně vyčnívá z řady ostatních pořadů, co mometálně běží. ()

Snake.Charmer

Jeden z mála zábavných pořadů, který nepřepnu, když se na obrazovce objeví. Navíc jeden z mála, který je opravdu zábavný. Kvalita jednotlivých úkolů sice kolísá, a zábavnost je do jisté míry závislá na soutěžících, ale i tak se jedná v roce 2013 o silný televizní nadprůměr. ()