Zatiaľ do s01e04: Nie je mi celkom jasné, prečo to pozerám, ale pozerá sa mi to dobre. // Pilot: Absolútne nechápem, ako k tomuto dostali takto známych hercov, ale je fakt, že komédie s rodinnými príslušníkmi sú obvykle oveľa trápnejšie, takže povedzme, že ok, a ešte aspoň diel pozriem.(18.9.2013)

• Chen

A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

• Jenda

Nevidím rozdíl mezi touto komedií a a například How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) nebo Retired at 35. Celkem nudné jsou všechny. Dal bych 20% ale mám rád Setha Greena.(1.10.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Brenda Song není ošklivá, to je jediná pozitivní věc, která se o tomhle seriálu dá říct. Horkej kandidát na brzký zrušení. 20%(19.9.2013)

• Vojťas

Tak jsem zklamán ... celou dobu jsem přemýšlel, jestli jen nemám špatnou náladu nebo zda mi něco uniká .... ale opravdu to nebylo vtipné. Seth MacFarlane a Seth Green zklamali na plné čáře! Z "podobných" komedií poslední doby (rodinná/pracovní tématika) to např. seriálům Better With You, Men at Work nebo dokonce Partners, Shit My Dad Says nesahá ani po kotníky. Hvězdička alespoň za sličnou asiatku.(19.9.2013)

• - Seriál Setha MacFarlana a Aleca Sulkise měl problémy ještě před uvedením na televizních obrazovkách. Poté, co byla první epizoda seriálu promítnuta vybraným novinářům, byla na seriál podána stížnost. Uskupení The Media Action Network for Asian Americans (MANAA) poslalo Foxu otevřený dopis, ve kterém vyjádřili svou nespokojenost s rasisticky orientovanými scénami v seriálu. MANAA jako příklad vyjádřila scénu, ve které je požádána postava (Brenda Song), aby se převlékla do sexy uniformy školačky, díky čemuž má zápusobit na činského obchodníka. Dále se uskopení nelíbily vtipy na nerozměry penisů Asiatů. Guy Aoki, prezident a zakladatel MANAA, upozornil, že rasistické vtípky a utahování si ze zažitých stereotypů nejsou doménou pouze Foxu. Jako příklad uvedl stanici CBS 2 a jejich seriál 2 $ocky (od r. 2011), kde upozorňuje na pravidelné zesměšňování asijského majitele bistra, zatímco DJ černé pleti zesměňován není. Aoki to okomentoval slovy: "Bojí se naštvaných černošských lidí. A v současnosti se nebojí naštvaných asijských lidí. To je důvod, proč existujeme." (deadman93)