• Jenda

Nevidím rozdíl mezi touto komedií a a například How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) nebo Retired at 35. Celkem nudné jsou všechny. Dal bych 20% ale mám rád Setha Greena.(1.10.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Brenda Song není ošklivá, to je jediná pozitivní věc, která se o tomhle seriálu dá říct. Horkej kandidát na brzký zrušení. 20%(19.9.2013)

Ach, ti otcové. Není to sice nic, u čeho by se člověk třískal smíchy, ale sem tam se daří seriálu vtipně vystihnout vztahy dětí s jejich otci. A slušné herecké obsazení je vcelku velkým tahákem tohoto sitcomu, takže mu šanci ještě dám, ačkoli trapných či hluchých míst je tam až moc. Pilot - 50% Od druhého dílu už se seriál pořádně rozjíždí a přestože je kvalita humoru proměnlivá, dokáže slušně pobavit, ovšem jen za předpokladu, že máte rádi humor politicky nekorektní. Po 11 dílech - 60%(20.9.2013)

• lesumir

Bullshit roku. Nejhorší serial pro tuto sezonu. Lipicání Ribisi se Sethem Greenem vytahuji repliku z hoven nebo co… fakt peklo. Nediívat.(11.6.2014)

• Davies182

Pilot: Tak takhle dnes vypadají moderní sitcomy? Celkem katastrofa, nerozumím zvučným jménům herců, kteří do toho šli... Jednou jsem se mírně pousmál.(18.9.2013)

• - Seriál Setha MacFarlana a Aleca Sulkise měl problémy ještě před uvedením na televizních obrazovkách. Poté, co byla první epizoda seriálu promítnuta vybraným novinářům, byla na seriál podána stížnost. Uskupení The Media Action Network for Asian Americans (MANAA) poslalo Foxu otevřený dopis, ve kterém vyjádřili svou nespokojenost s rasisticky orientovanými scénami v seriálu. MANAA jako příklad vyjádřila scénu, ve které je požádána postava (Brenda Song), aby se převlékla do sexy uniformy školačky, díky čemuž má zápusobit na činského obchodníka. Dále se uskopení nelíbily vtipy na nerozměry penisů Asiatů. Guy Aoki, prezident a zakladatel MANAA, upozornil, že rasistické vtípky a utahování si ze zažitých stereotypů nejsou doménou pouze Foxu. Jako příklad uvedl stanici CBS 2 a jejich seriál 2 $ocky (od r. 2011), kde upozorňuje na pravidelné zesměšňování asijského majitele bistra, zatímco DJ černé pleti zesměňován není. Aoki to okomentoval slovy: "Bojí se naštvaných černošských lidí. A v současnosti se nebojí naštvaných asijských lidí. To je důvod, proč existujeme." (deadman93)