Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  *

  Po prvním dile: Vyložené slabý odvar všeho, co frčelo v sitcomu za posledních pět let. Nedostatek invence, lpění na klišé a přiliš velký nedostatek humoru.(18.9.2013)

 • Jenda
  **

  Nevidím rozdíl mezi touto komedií a a například How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) nebo Retired at 35. Celkem nudné jsou všechny. Dal bych 20% ale mám rád Setha Greena.(1.10.2013)

 • Chen

  A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

 • Vojťas
  *

  Tak jsem zklamán ... celou dobu jsem přemýšlel, jestli jen nemám špatnou náladu nebo zda mi něco uniká .... ale opravdu to nebylo vtipné. Seth MacFarlane a Seth Green zklamali na plné čáře! Z "podobných" komedií poslední doby (rodinná/pracovní tématika) to např. seriálům Better With You, Men at Work nebo dokonce Partners, Shit My Dad Says nesahá ani po kotníky. Hvězdička alespoň za sličnou asiatku.(19.9.2013)

 • KevSpa
  ***

  Ach, ti otcové. Není to sice nic, u čeho by se člověk třískal smíchy, ale sem tam se daří seriálu vtipně vystihnout vztahy dětí s jejich otci. A slušné herecké obsazení je vcelku velkým tahákem tohoto sitcomu, takže mu šanci ještě dám, ačkoli trapných či hluchých míst je tam až moc. Pilot - 50% Od druhého dílu už se seriál pořádně rozjíždí a přestože je kvalita humoru proměnlivá, dokáže slušně pobavit, ovšem jen za předpokladu, že máte rádi humor politicky nekorektní. Po 11 dílech - 60%(20.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace