Nastala chyba při přehrávání videa.
 • coffee...
  **

  Nedokážu pochopit, jak je možné, že se k tomu upsala jména jako Seth Green a Giovanni Ribisi, Každý pokus o vtip vyjde trapně a postavy otců vůbec nefungují. Celkově mezi hlavními postavami není žádná chemie.(6.10.2013)

 • KevSpa
  ***

  Ach, ti otcové. Není to sice nic, u čeho by se člověk třískal smíchy, ale sem tam se daří seriálu vtipně vystihnout vztahy dětí s jejich otci. A slušné herecké obsazení je vcelku velkým tahákem tohoto sitcomu, takže mu šanci ještě dám, ačkoli trapných či hluchých míst je tam až moc. Pilot - 50% Od druhého dílu už se seriál pořádně rozjíždí a přestože je kvalita humoru proměnlivá, dokáže slušně pobavit, ovšem jen za předpokladu, že máte rádi humor politicky nekorektní. Po 11 dílech - 60%(20.9.2013)

 • lesumir
  odpad!

  Bullshit roku. Nejhorší serial pro tuto sezonu. Lipicání Ribisi se Sethem Greenem vytahuji repliku z hoven nebo co… fakt peklo. Nediívat.(11.6.2014)

 • McClane
  *

  Hodnocení pilotu: Brenda Song není ošklivá, to je jediná pozitivní věc, která se o tomhle seriálu dá říct. Horkej kandidát na brzký zrušení. 20%(19.9.2013)

 • Chen

  A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace