• SaNcHeZ_cz

Po prvním dile: Vyložené slabý odvar všeho, co frčelo v sitcomu za posledních pět let. Nedostatek invence, lpění na klišé a přiliš velký nedostatek humoru.(18.9.2013)

• coffee...

Nedokážu pochopit, jak je možné, že se k tomu upsala jména jako Seth Green a Giovanni Ribisi, Každý pokus o vtip vyjde trapně a postavy otců vůbec nefungují. Celkově mezi hlavními postavami není žádná chemie.(6.10.2013)

• Davies182

Pilot: Tak takhle dnes vypadají moderní sitcomy? Celkem katastrofa, nerozumím zvučným jménům herců, kteří do toho šli... Jednou jsem se mírně pousmál.(18.9.2013)

• Chen

A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

• lesumir

Bullshit roku. Nejhorší serial pro tuto sezonu. Lipicání Ribisi se Sethem Greenem vytahuji repliku z hoven nebo co… fakt peklo. Nediívat.(11.6.2014)

• - Seriál Setha MacFarlana a Aleca Sulkise měl problémy ještě před uvedením na televizních obrazovkách. Poté, co byla první epizoda seriálu promítnuta vybraným novinářům, byla na seriál podána stížnost. Uskupení The Media Action Network for Asian Americans (MANAA) poslalo Foxu otevřený dopis, ve kterém vyjádřili svou nespokojenost s rasisticky orientovanými scénami v seriálu. MANAA jako příklad vyjádřila scénu, ve které je požádána postava (Brenda Song), aby se převlékla do sexy uniformy školačky, díky čemuž má zápusobit na činského obchodníka. Dále se uskopení nelíbily vtipy na nerozměry penisů Asiatů. Guy Aoki, prezident a zakladatel MANAA, upozornil, že rasistické vtípky a utahování si ze zažitých stereotypů nejsou doménou pouze Foxu. Jako příklad uvedl stanici CBS 2 a jejich seriál 2 $ocky (od r. 2011), kde upozorňuje na pravidelné zesměšňování asijského majitele bistra, zatímco DJ černé pleti zesměňován není. Aoki to okomentoval slovy: "Bojí se naštvaných černošských lidí. A v současnosti se nebojí naštvaných asijských lidí. To je důvod, proč existujeme." (deadman93)