• Davies182

Pilot: Tak takhle dnes vypadají moderní sitcomy? Celkem katastrofa, nerozumím zvučným jménům herců, kteří do toho šli... Jednou jsem se mírně pousmál.(18.9.2013)

Ach, ti otcové. Není to sice nic, u čeho by se člověk třískal smíchy, ale sem tam se daří seriálu vtipně vystihnout vztahy dětí s jejich otci. A slušné herecké obsazení je vcelku velkým tahákem tohoto sitcomu, takže mu šanci ještě dám, ačkoli trapných či hluchých míst je tam až moc. Pilot - 50% Od druhého dílu už se seriál pořádně rozjíždí a přestože je kvalita humoru proměnlivá, dokáže slušně pobavit, ovšem jen za předpokladu, že máte rádi humor politicky nekorektní. Po 11 dílech - 60%(20.9.2013)

• Chen

A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

Zatiaľ do s01e04: Nie je mi celkom jasné, prečo to pozerám, ale pozerá sa mi to dobre. // Pilot: Absolútne nechápem, ako k tomuto dostali takto známych hercov, ale je fakt, že komédie s rodinnými príslušníkmi sú obvykle oveľa trápnejšie, takže povedzme, že ok, a ešte aspoň diel pozriem.(18.9.2013)

• SaNcHeZ_cz

Po prvním dile: Vyložené slabý odvar všeho, co frčelo v sitcomu za posledních pět let. Nedostatek invence, lpění na klišé a přiliš velký nedostatek humoru.(18.9.2013)