• SaNcHeZ_cz

Po prvním dile: Vyložené slabý odvar všeho, co frčelo v sitcomu za posledních pět let. Nedostatek invence, lpění na klišé a přiliš velký nedostatek humoru.(18.9.2013)

Zatiaľ do s01e04: Nie je mi celkom jasné, prečo to pozerám, ale pozerá sa mi to dobre. // Pilot: Absolútne nechápem, ako k tomuto dostali takto známych hercov, ale je fakt, že komédie s rodinnými príslušníkmi sú obvykle oveľa trápnejšie, takže povedzme, že ok, a ešte aspoň diel pozriem.(18.9.2013)

• Davies182

Pilot: Tak takhle dnes vypadají moderní sitcomy? Celkem katastrofa, nerozumím zvučným jménům herců, kteří do toho šli... Jednou jsem se mírně pousmál.(18.9.2013)

• Chen

A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.(19.9.2013)

• Jenda

Nevidím rozdíl mezi touto komedií a a například How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) nebo Retired at 35. Celkem nudné jsou všechny. Dal bych 20% ale mám rád Setha Greena.(1.10.2013)