Ratchet a Clank: Strážci galaxie

Ratchet a Clank: Strážcovia galaxie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2016, 94 min

• spoock

Pekna grafika a animace, ale strasne nezazivny dej.(19.8.2016)

Hra 5/5,Film 3/5 - bohuzel film slouzi jen jako takove prumerne promo k rozsireni herni znacky(21.8.2016)

Vzpomínám si na ty krásné dětské chvíle strávené u hry Ratchet and Clank : Size Matters. Hra plná představivosti, akce a humoru. Tyhle 3 věci tento film také nabízí. Jednoduše řečeno - tento film je pro děti, proto ho i tak hodnotím. Rozsáhlá představivost ve filmu se mi opravdu líbila, především názvy různých intergalaktických ras a kreativní názvy zbraní, které ve filmu vystupovaly. Co se mi však nelíbilo a do tématu vůbec nesedělo, byl přehnaně jednoduchý příběh s žádnou zajímavou zápletkou. Hlavní hrdina začíná jako chudák, náhodou u něj přistane robot, a společně zachrání galaxii - nic hlubokého ani nijak extra zajímavého, ale jak už jsem říkal, film je dělaný pro děti.(22.8.2016)

Jakožto velký (jako ale fakt. V-E-L-K-Ý) fanoušek herní série jsem se neskutečně těšil a doufal, že tohle bude ten film, co zvrátí pravidlo, že filmy podle her nejsou kvalitní. Hm, tak nic. Děj je neskutečně děravý a ta sluníčkovost mi opravdu lezla na nervy. Nemohu si pomoct, ale tohle bylo dětinské tak, že se ani ty tři děti, které se mnou v kinosále byly, nesmály. No.... a pak tu máme dabing, který tomu dodal onu třešničku na dortu. (je Solana galaxie, nebo město? ;)) Nicméně několik solidních scének se najde, jeden zvrat ke konci příjemně překvapil a Ratchet je děsně ťuťuťu, takže tedy tři hvězdičky.(29.7.2016)

Jako fanoušek série jsem trochu zklamaný ale mohlo to být mnohem horší, Animace je celkem pěkná ale mohla být o něco hezčí, potěší spousta akce a pár povedených vtípku, a také nesmím zapomenout na pár potěšujících odkazu pro fanoušky série, slabší 4*.(15.8.2016)