• SniperG1
  ****

  Asi nejlepší díl z cyklu Nevinné lži...80%(5.10.2014)

 • pidla
  **

  Konstrukce plná logických nonsensů, ve které autoři pouze naplňují svou tezi, zakončená romantickou-kýčovitou scénou. Zajímalo by mě ale, proč právě tento díl Nevinných lží má na CSFD samostatnou stránku? Nic proti tomu, ale proč samostatnou stránku nemají ostatní díly tohoto cyklu (nikoli seriálu). Proč CSFD nerozlišuje mezi seriálem a cyklem, kde každý díl má jiné autory, jiný příběh a hlavně jinou úroveň. Proč se všechno nesmyslně hází do jednoho pytle? Proč to nejde odlišit u tak relativně výrazných pořadů jako jsou Nevinné lži nebo i Soukromé pasti, když to jde u tak marginálních záležitostí jako je například 13. komnata, kde každý, i ten neslabší díl bulvární publicistiky svou stránku má? Chápete to někdo?(9.10.2013)

 • ..Lucas..
  ****

  Dětští představitelé velmi dobří a příběh také dobře odvyprávěný, musím pochválit i hudbu. Jsem zvědavý na další díly.(10.2.2014)

 • - Natáčelo se na Základní škole Dědina na Praze 6. (Billie777)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace