Je smutné že Ben Kingsley je, i přes svou zálibu lézt občas do těch nejpitomějších sraček, tak dobrý herec - o to víc pak bolí jeho přerod do lemrovitého Ryana Reynoldse. Zároveň s tím se změní celý styl filmu, jeho příběh přijde o všechny náznaky inteligence, a morální rozměr zápletky se smrskne na "jste zlí, všechny vás sejmu". Budiž, i brak může být velká zábava, ale jen když je uvědomělá, což toto není, a i esteticky jde o těžký průměr (což u Tarsema Singha bolí vážně hodně). Nesmrtelný je tak film jen podle názvu, protože vším ostatním garantuje velmi rychlou zapomenutelnost. 5/10(17.2.2016)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $12,279,691Tržby Celosvetovo $25,022,917Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ tento krát ide pre zmenu o najmenej výrazní rukopis od Tarsem Singha, ktorý doteraz vždy vyznieval ráznou "pestrou" temnou vizuálnou stránkou a určitou bizardnosťou ale zas po takej klasickej tuctovej režisérskej stránke to je zvládnuté, dej má čo ponúknuť, troška akcie, dramatu, fajn /55%/(14.9.2015)

Asi tak: Není to nic výjimečného, co byste si chtěli mermomocí pouštět znovu a znovu, ale rozhodně to v ničem neurazí a to ani podáním ani herci samotnými. odsýpá to a nenudil jsem se, ačkoliv je to dost předvídatelné a nečekaných zvratů a překvapení je tu ještě méně než šokujících odhalení toho, kdo je kdo, hlavní postavou. A právě ani Ryan nijak nevybočuje, prostě to, co má zahrát, zahraje dobře. Film i dobře vypadá a nemá žádný neduh "to vypadá jak televizní krátký levný film" natočený na kameru v mobilu, přičemž Singha bych v tom ale taky nehledal. Z filmu jsem odcházel odpočinutě z nenáročného filmu, který sice možná nebyl nijak objevný a samozřejmě zapadne, ale mě neuspával (oproti paní pár sedaček vedle mě, která to dala znát zrovna v té jediné nejtišší několikavteřinové scénce v celém filmu), nenudil a příjemně rychle utekl.(7.8.2015)

Mraky tradičních hollywoodských klišé začínaje dějovými zvraty a konče rodinnými hodnotami. Singhová režie je ale vcelku svižná (dostal i smysluplný scénář) a akce nečekaně dynamická. Reynolds v další roli do které dává mraky energie. Kdyby na podobnou tématiku nenatočil před pár lety Bay vizuální magnum opus, tak by to možná bylo lepší, takhle ale Self/less vypadá jako mladší bráška.(18.6.2016)

„MLUVÍM O BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ SE STARÝ MUŽ DOKÁŽE ZBAVIT SVÉHO VĚZENÍ. BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ ZDRAVÁ MYSL NENÍ LIMITOVÁNA SELHÁVAJÍCÍM TĚLEM…“ /// Hodně mě baví unylý tempo, tvořící takovou podivně zajímavou atmosféru tý úvodní části. Možná za to může ta podprahová hudba… Mám strach, co se mnou provede výměna (záměna) Kingsley – Reynolds. Úvod je v řiti a Damian se začíná přesvědčovat, že jsou na světě věci, za který ta investice 250 mega stála (návštěvy knihovny? Ehm, spíš to začíná smrdět AIDSem, chytráku). Mění se i tempo. Pryč je sympatická unylost a bavit prej maj halucinace. Slibujou, že zábava bude, až se v nich začne šťourat. Možná by byla, kdyby neřešil píčoviny. Nechápu, proč z toho nevznikla zábavná akční - sci-fi jednohubka, postavená na myšlence, která je dobrá. Dělaj z toho rodinný melodrama, ve kterým lítaj kulky, hoří dřevostavba a na šroťák putuje pár auťáků. Navíc ten Ryan… prostě, promarněnej potenciál. To je k nasrání! Ti bratři Pastorovi se nedokážou nastartovat někam vejš. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem mladej, hezkej, bohatej a nevím, co mám dělat. 2.) Rád se hrabu v píčovinách. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(24.9.2015)