|50%| Trailer mě moc nezaujal, říkal jsem si, že to bude takové moc obyčejné a ohrané. No, dopadlo to zhruba podle mých představ. Alespon to ale není úplná ujetá blbost, to zas ne. První půlka filmu se trochu táhne, ale s tím jsem moc problém neměl. Dalo se na to koukat – postavy byly celkem normální, uvěřitelné. Ikdyž jejich emoce atd – to bylo trochu umělé. Divil jsem se, že nebylo ke konci filmu žádné menší překvapení, žádná dobrá pointa, napínavost atd. Celý snímek je poměrně dost předvídatelný. Hudba – ta zde moc nebyla. Akce ? Občas nějaké střílení, nějaká menší pranice a automobilová naháněčka – ta byla děsně amatérská. No, rozhodně dávám nejslabší možné 3*. Asi proto, že jsem jednak neměl žádná očekávání z filmu, tudíž nejsem zklamaný a dále: Film mě nějak nepohoršil, nebylo to nic světoborného, žádnou velkou nelogickou chybu jsem nezpozoroval. Takže na zabití večera to dokázalo trochu pobavit.(1.10.2015)

Jako pohádka fajn, ale žánr Sci-Fi reprezentuje Nesmrtelný podobně jako Berdych český tenis na většině turnajů. Smělé plány, slibné začátky, ale pak mu bouchne v kouli a sežere ho pavouk. K tématu filmu dodám ještě to, že výměnu kůže bych naposledy bral minulý týden, když jsem si k rybníku v Konětopech nevzal opalovák.(13.8.2015)

„MLUVÍM O BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ SE STARÝ MUŽ DOKÁŽE ZBAVIT SVÉHO VĚZENÍ. BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ ZDRAVÁ MYSL NENÍ LIMITOVÁNA SELHÁVAJÍCÍM TĚLEM…“ /// Hodně mě baví unylý tempo, tvořící takovou podivně zajímavou atmosféru tý úvodní části. Možná za to může ta podprahová hudba… Mám strach, co se mnou provede výměna (záměna) Kingsley – Reynolds. Úvod je v řiti a Damian se začíná přesvědčovat, že jsou na světě věci, za který ta investice 250 mega stála (návštěvy knihovny? Ehm, spíš to začíná smrdět AIDSem, chytráku). Mění se i tempo. Pryč je sympatická unylost a bavit prej maj halucinace. Slibujou, že zábava bude, až se v nich začne šťourat. Možná by byla, kdyby neřešil píčoviny. Nechápu, proč z toho nevznikla zábavná akční - sci-fi jednohubka, postavená na myšlence, která je dobrá. Dělaj z toho rodinný melodrama, ve kterým lítaj kulky, hoří dřevostavba a na šroťák putuje pár auťáků. Navíc ten Ryan… prostě, promarněnej potenciál. To je k nasrání! Ti bratři Pastorovi se nedokážou nastartovat někam vejš. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem mladej, hezkej, bohatej a nevím, co mám dělat. 2.) Rád se hrabu v píčovinách. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(24.9.2015)

Nad očekávání zdařilý snímek, který nepřichází s ničím převratně novým v rámci žánru, avšak jako jednohubka umí zalahodit. Ben Kingsley si tu sice příliš nezahrál, ale Matthew Goode a Ryan Reynolds předvádějí natolik dobré výkony, že jej divák brzy přestane postrádat.(21.12.2015)

Nesmrtelné žánrovky. I přes fakt, že videopůjčovny jsou už písní minulosti, tradiční záležitosti z jejich polic si stále najdou cestu i k nám, i když v tomto případě trochu nesmyslně rovnou do kin. Nesmrtelný je na jedné straně těžce neoriginální, naivní a předvídatelný, na straně druhé je ovšem slušně zahraný, solidně natočený a ty necelé dvě hodinky v jeho společnosti utečou překvapivě rychle. Zkrátka solidní žánrová podívaná u které nebudete muset moc přemýšlet. [60%](9.8.2015)