Film nesmrtelný přichází z opravdu dobrým nápadem,dobrými hereckými výkony,slušnou akcí,ale jen ten konec moc nezapadl do předchozí prožitku,ale zase na druhou stranu nebyl nějak překvapivý.Pokud máte rádi sci-fi a rádi máte popuštěnou fantazii tak se vám tento kousek bude zamlouvat.Nebo stačí být vizionář...Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.(7.11.2015)

„MLUVÍM O BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ SE STARÝ MUŽ DOKÁŽE ZBAVIT SVÉHO VĚZENÍ. BUDOUCNOSTI, VE KTERÉ ZDRAVÁ MYSL NENÍ LIMITOVÁNA SELHÁVAJÍCÍM TĚLEM…“ /// Hodně mě baví unylý tempo, tvořící takovou podivně zajímavou atmosféru tý úvodní části. Možná za to může ta podprahová hudba… Mám strach, co se mnou provede výměna (záměna) Kingsley – Reynolds. Úvod je v řiti a Damian se začíná přesvědčovat, že jsou na světě věci, za který ta investice 250 mega stála (návštěvy knihovny? Ehm, spíš to začíná smrdět AIDSem, chytráku). Mění se i tempo. Pryč je sympatická unylost a bavit prej maj halucinace. Slibujou, že zábava bude, až se v nich začne šťourat. Možná by byla, kdyby neřešil píčoviny. Nechápu, proč z toho nevznikla zábavná akční - sci-fi jednohubka, postavená na myšlence, která je dobrá. Dělaj z toho rodinný melodrama, ve kterým lítaj kulky, hoří dřevostavba a na šroťák putuje pár auťáků. Navíc ten Ryan… prostě, promarněnej potenciál. To je k nasrání! Ti bratři Pastorovi se nedokážou nastartovat někam vejš. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem mladej, hezkej, bohatej a nevím, co mám dělat. 2.) Rád se hrabu v píčovinách. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(24.9.2015)

Tak si to u mě Tarsem Singh po Válce Bohů a Sněhurce zase napravil. Nesmrtelný je totiž skvělý film, který sci-fi, drama a akčno skloubil tak, jak se to povedlo například Minority Report(u) Stevena Spielberga. Tedy úplně přirozeně. Skvěle to vypadá, že to trvá dvě hodiny jsem si (na rozdíl třeba od Pádu) takřka neuvědomil a herce a herečky byla radost sledovat. Finále jako ze Staré pušky mi udělalo radost, neberu ho jako krádež, ale jako přesnou a stejně působivou citaci.(29.1.2017)

|50%| Trailer mě moc nezaujal, říkal jsem si, že to bude takové moc obyčejné a ohrané. No, dopadlo to zhruba podle mých představ. Alespon to ale není úplná ujetá blbost, to zas ne. První půlka filmu se trochu táhne, ale s tím jsem moc problém neměl. Dalo se na to koukat – postavy byly celkem normální, uvěřitelné. Ikdyž jejich emoce atd – to bylo trochu umělé. Divil jsem se, že nebylo ke konci filmu žádné menší překvapení, žádná dobrá pointa, napínavost atd. Celý snímek je poměrně dost předvídatelný. Hudba – ta zde moc nebyla. Akce ? Občas nějaké střílení, nějaká menší pranice a automobilová naháněčka – ta byla děsně amatérská. No, rozhodně dávám nejslabší možné 3*. Asi proto, že jsem jednak neměl žádná očekávání z filmu, tudíž nejsem zklamaný a dále: Film mě nějak nepohoršil, nebylo to nic světoborného, žádnou velkou nelogickou chybu jsem nezpozoroval. Takže na zabití večera to dokázalo trochu pobavit.(1.10.2015)

Singh tentokrát velmi dějový a pořád dobrý. Jeho asi nejnormálnější film doposud, zdá se, že pořád divácky nedoceněný... ale nevadí. Podle mě si z něj lze vzít ledasco.(25.8.2015)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)