• BoPo

Film, ktorý za pár rokov obehne všetky české a slovenské televízie, ktorého ho budú prezentovať ako pecku týždňa. Nesmrtelný má dobrú, aj keď ničím originálnu, zápletku. Herecké obsadenie pokulháva, čo je samozrejme v priamej úmere k úrovni rozvinutia spomínanej zápletky. S tou totiž scenáristi neurobili vlastne nič. Uspokojili sa so základnou myšlienkou a už len nabalili nejakú tú akciu, nejaké to citové dilema, a šťastný happy end, no ten len tak pre sichr, viete ako.(27.12.2015)

Celkem fajn odpočinkovej thriller, ale... Přišlo mi, jako by tvůrcům nedocházelo, že to nejlepší na Bayově Ostrovu nebo Tváří v tvář bylo, že se ty filmy nebraly zase až tak vážně a fungovaly hlavně jako zábavné, nahláškované popcornovky. Takže když se potom (jimi očividně inspirovaný) Nesmrtelný snaží fušovat do srdceryvných romancí anebo těžkotonážních dramat, moc mu to holt nejde. A působí spíš směšně, nevěrohodně. Průměrná sci-fi báchora co obstojně zabije čas, ale nenadchne.(31.1.2016)

"Eddie, celkem chápu tvoje zklamání.. Myslel sis, že kupuješ zbrusu nový auto, a ono už má něco najeto.." ;)(26.4.2016)

Ťažko hľadať pozitíva, keď vlastne všetko tu už bolo. Presne nalajnovaný sci-fi thriller, ktorý sa určite nekuchtil dlho a rovnako dlho ani nevydrží.(6.3.2016)

Rozhodně jsem z toho nesednul na prdel. Jde o stokrát obehraný námět, bez větší originality. Jen mne štvali ti hasiči, kteří se vždy objevili na odlehlých samotách, když akce sotva skončila :o) kdo je tam do háje volal?(7.8.2015)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)