Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  ***

  Asi tak: Není to nic výjimečného, co byste si chtěli mermomocí pouštět znovu a znovu, ale rozhodně to v ničem neurazí a to ani podáním ani herci samotnými. odsýpá to a nenudil jsem se, ačkoliv je to dost předvídatelné a nečekaných zvratů a překvapení je tu ještě méně než šokujících odhalení toho, kdo je kdo, hlavní postavou. A právě ani Ryan nijak nevybočuje, prostě to, co má zahrát, zahraje dobře. Film i dobře vypadá a nemá žádný neduh "to vypadá jak televizní krátký levný film" natočený na kameru v mobilu, přičemž Singha bych v tom ale taky nehledal. Z filmu jsem odcházel odpočinutě z nenáročného filmu, který sice možná nebyl nijak objevný a samozřejmě zapadne, ale mě neuspával (oproti paní pár sedaček vedle mě, která to dala znát zrovna v té jediné nejtišší několikavteřinové scénce v celém filmu), nenudil a příjemně rychle utekl.(7.8.2015)

 • Kaka
  ***

  Mraky tradičních hollywoodských klišé začínaje dějovými zvraty a konče rodinnými hodnotami. Singhová režie je ale vcelku svižná (dostal i smysluplný scénář) a akce nečekaně dynamická. Reynolds v další roli do které dává mraky energie. Kdyby na podobnou tématiku nenatočil před pár lety Bay vizuální magnum opus, tak by to možná bylo lepší, takhle ale Self/less vypadá jako mladší bráška.(18.6.2016)

 • URBAN
  ***

  No je to takový, jako by si to na něco hrálo a to je asi hlavní problém tohoto filmu, protože myšlenka je přinejmenším skvělá a ikdyž nebyla dotažena do posledního detailu, líbilo se mi to, ale jak říkam,... nemuselo by si to na nic hrát. ( 19.9.15/PC )(20.9.2015)

 • PP66
  ***

  Nebylo to hloupé, celkem dobrý průměr. Viděno v rámci Tour po Americe.(30.4.2016)

 • HAL
  ***

  Je smutné že Ben Kingsley je, i přes svou zálibu lézt občas do těch nejpitomějších sraček, tak dobrý herec - o to víc pak bolí jeho přerod do lemrovitého Ryana Reynoldse. Zároveň s tím se změní celý styl filmu, jeho příběh přijde o všechny náznaky inteligence, a morální rozměr zápletky se smrskne na "jste zlí, všechny vás sejmu". Budiž, i brak může být velká zábava, ale jen když je uvědomělá, což toto není, a i esteticky jde o těžký průměr (což u Tarsema Singha bolí vážně hodně). Nesmrtelný je tak film jen podle názvu, protože vším ostatním garantuje velmi rychlou zapomenutelnost. 5/10(17.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace