Poslední dva roky se Ben (Kevin Hart), strážný ze střední školy, snaží dokázat detektivu Jamesovi (Ice Cube), že není blázen jenom do počítačových her, ale i do detektivovy sestry. Když Bena konečně přijmou na policejní akademii, James ho posadí na místo spolujezdce služebního auta, aby ho pořádně vystrašil a ukázal mu, že na práci u policie nemá. Události divoké noci je ale zavedou k nejnebezpečnějšímu zločinci ve městě a James na vlastní kůži pozná, že Ben nemá od prudkých slov daleko k činům. (Bontonfilm)

Trixinka

Po přečtení některých komentářů jsem čekala řádnou volovinu. Zase tak zlé to nebylo. Některé vtipy se mi líbily, děj nenáročný, lehce odhanutelný. ()

forkys

Ice Cube sice nenadchl jako v ostatních snímcích, ale pokud nad celkem přimhouříte oči, tak z toho vyšla docela povedená komedie, která neunudí. Rozhodně má film blíž k fantasy žánru, než k ační komedii. U Harta se tede děsně sekli s dabingem, uječenejch malejch černochů už je na plátně přespříliš. ()

ER

Dobrá pointa,děj,ale mnohdy je ve scénách Bena příliš,takže mohly být kratší. Zřejmě se to cílové skupině tohoto filmu přesně tak líbí,ale v poslední čtvrtině filmu jsem si už chtěl dát špunty do uší. ()

rublik05

Kevin Hart i Ice Cube jsou moji oblíbení herci, spojit je do jednoho komediálního filmu se jevilo jako geniální nápad a záruka skvělé zábavy spojené s drsnou akcí. Zpočátku to vypadalo nadějně, postupně se ale snímek začal měnit v cosi nudného, nezajímavého a nevtipného, nemluvě o naprosto nefungující chemií mezi ústřední dvojicí. Hodina a půl se neskutečně vlekla, nijak mě nezaujaly ani vedlejší postavy, byť třeba John Leguizamo nebo Laurence Fishburne ještě jakžtakž ušli. Přišlo mi to strašně zbytečné a o ničem, Cube i Hart mají rozhodně na víc. 3/10. ()

Bezda22

Ice Cube mě ve filmech baví. Mám rád ty jeho výrazy v xichtě. Hart je takovej protivnej vocas, mě trošku míň sympatickej než Martin Lawrence, ale typově dost podobnej herec. A film je zábavnej, vtipnej i akční. A nic neni přehnaný, všechno to má dobrý tempo a hranice, kterejch se drží. Tak proč ne.... 60% ()

Amynka

JE TO KOMEDIE...BAVILA JSEM SE...SMÁLA JSEM SE...TAKŽE ZA MĚ JOOOOO!!!!!"Zapni si plyn" "Ten jsem zapnul už před pěti minutama":-)))))))))))))) ()

Blutarg

Ztráta času, film o ničem... Rozpočet 25M bych pochopil, ale výnos 150M a dalších 15M na nosičích? Suma sumárum, něco na reklamu, nějakých 100 míčů dolců do plusu? To jako 2 jardy v českých na stole? Za tohle?????? ()

mimozakon

Snaha bola. Ale celkom sranda. Cube hrá zase drsňáka a berie k sebe prcka, ktorý je akože vtipná kopa a nevie zavrieť hubu. Čo mi to len pripomína. ()

masekjc

2 - 3 vtípky a celkem akční záležitost se zajímavými herci, ale nakonec jen průměrný černošský stříleníčko :) ()

brabbik

Má to akci, má to dynamiku a dostatek vtipu. Kombinace skvělých herců a perfektně vybrané hudby ke každé scéně. Možná trochu rozšířit tu nenáročnou hlavní zápletku, seznámení s dvojitými osobnostmi. Za mě 75 % ()

HEROMAN

Kevina Harta zboznujem a bola to sranda .... uprimne som sa zasmial na tych dialogoch... proste pecka 5 Hviezdiciek jednoznacne ()

vieriX

Co řict klasický film, kde je jeden nasrany a tvrdy polda a jeden magor uhlaškovany. Ale tady je Ice Cube který patří mezi fajn borce a Kevin Hart ač malý vzrůstem už solidně je schopný nahlaškovat a nezastavit se. Přijemný a odechových 100 minut kde nebude nouze o vtipky a nějakou tu akci. ()

Ivoman

Možná to se 4 hvězdičkama přeháním, ale tato akční komedie má jen jeden výpadek někdy uprostřed filmu, jinak šlape jak hodinky. Děj nechce být žádný záhadný a tudíž si neláme hlavu s tím, že chování postav odhadnete. V roli Kevina Harta by si asi každý rád představil známější tvář, ale role mu jde a to je hlavní. Rozhodně 70%. Film si nezaslouží jednu hvězdičku, už jen kvůli použité hudbě. :-) ()

george82

Akční spíš ze smíchu a komedie asi tolik jako bordelu za nechtama. Je to takové nijaké...třeba na nudné nedělní odpoledne, aby jste se nudili ještě víc. ()

jafuska

Zase tak špatný to není, je to vlastně taková kriminální komedie, s docela zajímavým tématem, další film na odpoledne, kdy je venku škaredě a divák zrovna nemá na co by se podíval, zkrátka průměrný béčkový film, ale se solidním námětem. ()

Daryl.Dixon

Už jsme si zvykli na hru zlej polda a hodnej polda. V tomto případě to byl zlej polda a dementní polda. Asi museli jít v Americe s dobou, protože každou chvíli v televizi vídáme drsné americké poldy, kteří shazují nebezpečné vozíčkáře z křesel poté, co jim zákeřným útokem ze zálohy najedou na botu, nebo rozstřílí maminu v autě s dítětem, protože si při jízdě spletla před Bílým domem směr. No, tvůrci prostě musí jít s dobou a své filmy přiblížit realitě, tak se na ně nezlobme. ()

MillaJ

Yeah, černoši mají prostě funny comedy a do toho ještě cool music :) Kevin Hart malý člověk s velkým vtipem....Pobavilo ☆☆☆ ()