Vzkříšení démona

• USA The Lazarus Effect (více)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

hous.enka

Nevím, jestli zrovna tenhle démon měl být vzkříšen. Nic proti dění v laboratoři, ale v tomhle případě je vidět žalostný nedostatek peněz a zejména - to je mnohem smutnější - nedostatek nápadů. Olivia Wilde a zkouřený Evan Peters jsou sice fajn, ale to, co předvádí zbytek osazenstva. Achjo. Musím říct, že The Lazarus Effect je předvídatelný, bez lekaček a koukat se na něj dá snad jen díky dvěma výše uvedeným hercům a jednomu chundelatému psíkovi. A to je teda hodně málo. ()

maddy

Lazarus Deffect aneb Vzkříšení debila. Totálne mdlá a nezaujímavá kravina, to sú slová ktoré ma ako prvé napadli pri záverečných titulkoch. A pritom Lazarus Effect nemusel byť až taký zlý, len by to chcelo akokoľvek schopného režiséra. Tá myšlienka o vedcoch, ktorý objavili akýsi „liek, ktorým dokážu oživiť človeka“ nie je na zahodenie, akurát tu o to vôbec nejde. Film sa napriek veľmi skromnej dĺžke rozbieha veľmi pomaly, kde divák musí počúvať plno nezmyselných vedeckých žvástov vycucaných z prsta a základná premisa slúži iba k tomu, aby oživila Oliviu Wilde, no a tá v jednom stereotypnom laboratóriu začne robiť bordel. O nič iné tu v podstate nejde. Pár krát si polevituje, pár krát asi telekinézou pohýbe predmetmi, zafarbí oči a to je asi celé. Nemá to absolútne žiadnu atmosféru, spád a jediné na čo sa Lazarus Effect spolieha sú snáď tie najpredvídateľnejšia ľakačky za poslednú dobu. Ono to už z princípu nemalo čím nahnať strach a to je pre horor asi tá najhoršia vizitka. V závere už navyše film nevedel ako z celej tejto frašky von, tak sa do toho bez najmenšieho zmyslu začnú miešať snové sekvencie a je koniec. S týmto obsadením som čakal aspoň priemer, keďže trailer zase nevyzeral až tak márne, ale nebyť tu Olivie Wilde tak to snáď ani nedopozerám. Dve hviezdy iba z milosti, inak by som išiel asi aj nižšie. CELKOVO: 1,5* (3/10) ()

Adasin

Hororová zbytečnost s nepříliš originálním námětem a napětím někde pod nulou. Tohle nemohla zachránit ani moje oblíbená Olivia Wilde. 3/10 ()

SaNcHeZ_cz

Aneb rutinou zacpěme krky hororovým fanouškům. Vzkříšení démona je nenápaditý a slabě natočený horor, který nejen že nezvládá postrašit, hraje ale také podle hodně slabého scénáře a spoléhá na stokrát viděné, bez kapky nečeho navíc. Olivia Wilde je fajn ale zbytek je těžce mimo, což platí i o mém oblíbenci Donaldu Gloverovi. [35%] ()

agentmiky

Myslím si,že pro Lazarus effect je těch 47% docela nespravedlivých.Z nevinně vypadajícího hororu se to pomalu,ale jistě měnilo v pořádnou pekelnou vyražďovačku s pár "lekačkama".Něco podobného jsem čekal,ale nakonec mě film kladně překvapil.Samozřejmě se to nemůže vyrovnat V zajetí démonů nebo podobným filmům,ale zase to tak špatné nebylo.Olivia Wilde jako hlavní představitelka démona svou roli zahrála dobře,ostatní herci také ušli.Konec byl velmi překvapivý.Za mě dávám 60% ()

javak810i

Průměrné hororové béčko, jehož příběh je sice předvídatelní a rozhodně není nikterak originální, na druhou stranu ale ani neurazí. Hlavním tahákem je tu samozřejmě Olivia Wilde, která je z hereckého obsazení neznámější a spolu s tím roztomilým hafanem také předvedli nejlepší herecké výkony. Na horor by ovšem filmu neuškodila hutnější atmosféra, jelikož pár lekaček a klasických klišé moc nestačí. Každopádně člověk se alespoň při tak krátké stopáži nenudí. Za mě slabší 3* ()

kaylin

Na film „Vzkříšení démona“ jsem se těšil hlavně kvůli Olivii, které pořád přeji nějakou pořádnou roli. A opět ji nedostala. Příběh je jednoduchý což by mi ani tak nevadilo, ale ta zápletka je prostě špatná, příliš neoriginální a příliš nudně vedená. Tohle je horor, kde je nesmírně málo okamžiků, kdy bych se mohl vyděsit. Celkově je to pak vedeno tak neskutečně přímočaře a hlavně nezajímavě, že s vámi film prostě nedovede nic udělat a vy budete celou dobu jen sledovat bez toho, abyste na sobě pozorovaly jakoukoli emoci. Snad kromě znudění. Škoda, čekal jsem výrazně více. ()

Rakosnicek77

Tak tohle byla ale děsivá hovadina! Pokud jsem měl někdy strach z hororů, tak tohle byla spíše komedie a to né zrovna špatná. Téma, ne náhodou podobné filmu Hráči se smrtí, bylo v tomhle případě naprosto nedotažené, dialogy spíše k smíchu, stejně jako celé obsazení a o děsu nemohla být ani řeč. To u Hráčů se smrtí, jsem se opravdu bál, tohle byla parodie na horory, jelikož ženská s uhelnejma očkama a všudypřítomná tma, opravdu horor nedělá. ()

AlistairMir

Hororová stránka filmu už v dnešní době opravdu vyděsí asi jen publikum předškolního věku, ale jako thriller je to fajn jednohubka, má dobrou atmosféru, herci jsou sympatičtí a pro jednou se většina z nich nechová ani kdovíjak švihle. Až na vyjímky, žeee? Každopádně já u tohohle díla nečekal, že se budu klepat hrůzou a začnu ječet pokaždé když se na obrazovce objeví "démonická" Olivia. Já čekal, že se mrknu na mou oblíbenou Olivii jak občas někoho sejme a k tomu bude sexy no a to jsem i dostal. Že to bylo málo krvavé je mi šumák, protože tohle není a ani si to nikdy nehrálo na žádnej brutální gore slasher nebo jak tomu já říkám - krvák. Tohle je prostě pohodovka s démonem a mně se to líbí. ()

TheDon

Divoká Olivka se sice jako démon docela předvadí, ale bohužel je to jedna velká třiaosmdesáti minutová nuda, naprosto bez napětí, lekaček, atmosféry čí kvalitnější zápletky,. Škoda, trailer navnadil opravdu kvalitně. Odřenejch 30% ()

berusche

Když nemáte na pořádné kulisy a chcete ušetřit, natočte film za dva měsíce v jedné místnosti. Můžete ho taky hodně točit ve tmě, protože divákovi přeci stačí, že slyší, vidět nic nemusí. Abyste to dotáhli do hororového finále, hodněkrát během natáčení zhasněte a rozsviťte, je to děsivé. Bohužel na základě těchto věcí je snímek další úspěšnou hovadinou, která aspiruje na zbytečný horor roku. ()

M.i.k.e

horůrek bez barvy a bez zápachu,který i přes luxusní stopáž může potěšit snad jen opravdu skalní příznivce Olivie Wilde.Zbytek je 10 krát překapávaná káva,kterou by každý za běžných okolností tak maximálně vylil do záchodu.Lazarus effect krom asi 3 lekaček totiž nenabízí vůbec nic...30% ()

honajz2

Ze začátku byl film docela nudný, pořád samé kecy o ničem. Poslední půlhodina byla však úplně jiná, posledních patnáct minut docela zajímavých (nikde nemáte jistotu, že to takhle skončí). Nakonec musím dát jenom dvě, protože dívat se na skupinu blbců, kteří se snaží oživit psa, byla nuda. K tomu tam bylo pár známých a nudných lekaček. ()

Havaj8

A mě se to celkem líbilo. Nemělo to nic společnýho s vymýtáním , kterýho je všude dost, ale vydalo se to originálnější cestou. Zpočátku vědátorský testování na zvířatech se zvrhlo v oživení člověka. A to s sebou přineslo celkem krutý a neznámý následky. No každopádně i přesto, že ty drastický momenty nebyly vidět, pořád to mělo dobrou atmosféru a hlavně originalitu. Takže se ani omylem nejedná o žádnej propadák, jak to podle hodnocení vypadá. ()

cariada

Tohle bylo dobrý slušná atmosféra i herci. Místy mě to připomnělo jiný film Hráči se smrtí. Experiment, který se sice podaří, ale úplně jinak než by kdokoli chtěl. Hrát si na stvořitele se nevyplácí. ()

bourec

Nevim,ale tenhle film je všechno možný,jenom ne horor,kterej by mě nějak rozcupoval.Krátká,podprůměrná povídačka z laboratoře,stokrát recyklovaná,lekačka jedna-trapná.Pryč vod toho.40%. ()

carlos 2010

Podľa mňa to nebolo až také zlé, ale skôr očakávania boli veľké, a preto nízke hodnotenie. Ale záver mohol byť lepší... ()

dubinak

Zpočátku vypadá The Lazarus Effect vcelku dost zajímavě, ba originálně. Pěkně navnadí, napne a dodá divákovi zvědavost, takže stopáž rychle utíká. Samozřejmě až po zásadním incidentu nastává ten moment, kdy máte tušení, že teď se to zvrtne a kvalita půjde dolů. Přesně tak se i stane. Začínají se dostavovat klišoidní momenty, nezajímavé dialogy a úplný konec byl, troufnu si říct, špatný. Slabé tři. ()

PavelVanekArt

Nebyl to nakonec takovej průser jak jsem očekával. Než přišla Olivia Wilde k sobě tak to mělo i nějakou tu atmosféru, pak se z toho stal nudný příběh o peklu. Konec tomu fakt nasadil korunu, jak nečekané. Zrzka byla ale sexy, i když hloupá, tak ty slabý 3* si to zaslouží, dalo se na to/na ni dívat. Jen to rychle uběhlo a dohromady se zase tolik nestalo. ()

Juto

Dej je pomerne priamočiary a rozbehne sa veľmi rýchlo. Príbeh pomaly vytvára ďalšie a ďalšie vrstvy a diváci sú postupne vrhaní hlbšie do hrozí a strašidelnosti. Jednou z nevýhod filmu je, že na ceste nie sú žiadne prekvapenia, ale film našťastie nespadne do prílišnej predvídateľnosti. 6/10 ()