Boar

Neďaleko malého mestečka v Austrálii sa objaví monštruózny diviak. Zviera je odhodlané zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty, takže sa miestni obyvatelia ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

Miroslav.Zac

Když vidíte dva obří kance (divočák a Nathan Jones), říkáte si, že epický závěrečný střet bude mezi nima. Chyba. Nakonec toho kaňoura sejme asi ta nejnepravděpodobnější (nejmenší) postava v celém filmu. A za to si to víc jak dvě hvězdy nezaslouží. ()

Kyofu

jaj ten diviak taka maškarada, no do piči, taka škatuľa tu ešte nebola, kurva sviňa jak z 60 let, shit! ale inak very good :)! ()

Tossico

Tak jako je to blbost, ale zas se mi líbilo že se s tim nesrali a když už zabíjení tak aspoň pořádný a parádní záběry na mrtvolky :D to já rád. Takže jedna hvězda navíc za detailní záběry na vnitřnosti, utržený hlavičky atd. Co se týká ostatního tak je to celý takový nelogický, ty lidi byli hluchý a slepý nebo co, na to že čuník tam okolo nich dělal rámus a byl od nich asi tak dva metry. A zas čuník měl asi nadpřirozený schopnosti se přemisťovat a zjevit se zničehonic na otevřenym prostoru. Takže spíš sem se smál než bál, pro mě jako uklidňovák když mě někdo nasere dobrý (já mám totiž jako uklidňováky právě horory s pořádným masakrem) :D ()

patho666

Škoda že ústredná svinka je na úrovni Cesty do praveku ale ináč pohodový prasačí hororík. Bill Moseley potešil. ()