Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

MirINDay

Ačkoli na mě film nezapůsobil tak, že bych se na něj chtěl podívat znovu, příběh i zpracování je pěkné. Film se začne v pravou chvíli rozjíždět a do konce už tempo nezpomalí. ()

k.rakonos

Tak malý procenta a hodnocení si to nezaslouží, kvůli tomu o hvězdu proti původnímu záměru přidávám. Jasně, námět není originální, ono po natočení desetitisíců filmů originál ani neexistuje. Jen velká škoda po americku přemrštěného závěru filmu, který závěrečný dojem mírně pokazil. Jinak velmi dobré herecké výkony, napětí a krásná Jennifer jako bonus. ()

Profík

Ta třetí jen kvůli J-Lo, která pořád vypadá výborně a tady i slušně hraje, možná až zbytečně dobře na takovou rutinní jednohubku. Tohle téma je ohrané a nikdo tu nepřijde s ničím inovativním, je tam spousta otravných klišé a scenáristických lapsů. Plus je, že to není moc dlouhé a nezačne to příliš nudit, i když tempo není ani tak úplně vyrovnané. Není tam žádné nečekané jednání postav, pokud vynecháme chování nečekaně hloupé a to až do konce, který by rozhodně zasloužil vylepšit. 50%. ()

KcarlosK

J. Lo zahrála naposled dobře v Anakondě. Pak začala tpět samožerstvím a na těch trapně aranžovaných rádoby sexy záběrech působí nanejvýš uboze. Ostatně jako celý film. ()

tompolicky

Těžkej průměr, co dodat. Scénář bez nápadů, ničím nepřekvapí. JLo s topkovou postavou potěší. Hudba nezaujme. Výkony herců mírně podprůměrné,....překvapivě málo "krve" a de-facto žádná pořádná lekačka.... Dal bych dvě hvězdy, třetí je však za obsazení JLo, kdy se bylo alespoň v místy nudných pasážích na co koukat. ()

limalama

No po skvělém thrilleru Dost, jsem teda čekal větší pecku. Chybělo mi trochu napětí a jen touha mít někoho koho mít nemůže a hrát tak psychologickou hru, bylo místy nudné ()

MorbiDeath

Bohužiaľ, viac ako na dve ** si to nezaslúži. Pre mňa asi rovnaká nuda ako film The roommate (Spolubývajúca/Spolubydlící). ()

Janette789

Tak větší píčovinu jsem ještě neviděla!Stalo se vám někdy že jste se styděli za film samotný?Mě ano.A to zrovna u "Kluka od chuja".Mladek blbeček se zblázní do Jennifer Lopez pojebe jí a pak šílí a nakonec jí chce zabít herec Ryan Guzman bohužel není herec. Jediný kdo tam uměl hrát je Jennifer Lopez.A kvuli ní hodnotím 1 hvězdičkou.Takže jeden velký průjmík. ()

JerryPilsen

Šablonovité až běda,postavy se chovají jako opravdoví idioti.Ani motivace nejsou zcela jasné.Jediné co dílo drží pohromadě jsou herecké výkony a režisér. ()

LeuskaR

Na začiatku ma film velmi zaujal. Príbeh zo života o tom, čo sa môže stať každej slečne, velmi pekne vyobrazený z pohľadu obete. Celý film som sa vžívala do príbehu hlavnej herečky, no napriek tomu nemôžem dať tomuto filmu 5 hviezdičiek. Dôvod? koniec filmu. Ihla v oku? prst v oku? nehovorím, že nemám rada také scény, videla som filmy ako je napr. saw, ale sem sa mi to proste nehodilo. ()

DyingAngel

Charizmatická Jennifer Lopez sa tu predstavila ako krásna stredoškolská učiteľka klasickej literatúry, ktorá pôsobí ako zrelá žena, presne vie, čo chce od života, avšak jej sebaistotu radikálne naruší stretnutie s mladíkom od vedľa, sympošom Noahom, ktorý nabúra stabilitu jej usporiadaného života. Claire podľahne jeho krásne vyšportovanej postave a on využije jej zlé citové rozpoloženie, takže sa spolu vyspia. Keby len však tušila, akú nevyspytateľnú reakciu tým odštartuje u Noaha. Film sa odvíja rýchlym spádom, čo sa počíta k plusu. Takisto udržiava diváka po celý čas v napätí a aj keď obsahuje scény, pri ktorých by človek mohol nadobudnúť dojem predvídateľnosti, nie je to natoľko otravné, aby ho to rušilo pri sledovaní. Na konci sa Claire veľmi pekne vzmuží a za scénu prebodnutého oka dávam ďalšie body navyše. Avšak, vo filme mi chýbalo viac krvavých, hororových prvkov (očakávala som to vďaka Blumhouse, ktorý vytvoril film). Postavilo by to J. Lopez do nesmierne neodolateľnej a nezvyčajnej pozície. Takto to bol iba neškodný erotický psycho thriller s určitými krvavými náznakmi brutálnosti. ()