Jack Reacher: Nevracej se

• USA Jack Reacher: Never Go Back (více)

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně. (Cinemart)

Alekks80

Velký zklamání, musím říct. Fakt jsem se na dvojku těšil jak malej kluk, ale místo novýho horskýho kola s přehazovačkou a a odpruženou přední vidlicí jsem dostal Sobi 20. Jezdit se na tom dá, ale klukům se s tim chlubit nebudu. Ríčr byl v jedničce tajemnej jako hrad v Karpatech, nebo se o to alespoň snažil. Přišel odnikud v jednom tričku, jedněch gatích, všechno pořešil a ještě u toho vypadal děsně kchůl a pak zase zmizel, nikdo nevěděl kam. No, tak tohle už neplatí. A protože příběh plave dost na vodě, nemá film vlastně moc co nabídnout. A aby toho nebylo málo, opět tam vecpali protivnou puberťačku, hnusnou jako prdel. Já nevim, proč to furt dělaj! To jsou ty emerický týnejdžři opravdu takhle nesnesitelný, že se s tim ztotožněj? Jinak si to neumim vysvětlit. Tři hvězdy tomu dám z nostalgie a protože to neni nuda. Ale jestli udělaj trojku, tak už takhle benevolentní teda nebudu. ()

zekon

Podstatně lepší než první Reacher, tento je na úrovni a nepad do žumpy. Sice je to plné kliše, souhlas s ostatními ale vtipný, akce, táhne to, takže 3 a 1/2 ()

Agnostik

Běžte se vycpat s nízkým hodnocením intelektuálně pojebaní škarohlídi.Jen zbytečně odrazujete fanoušky kvalitních akčnáků,což i druhý film je nadprůměrná jízda!Těším se na pokračování :-) ()

ardeas

Magický rok 2016 nám opäť naservíroval ďalšie pokračovanie ocejchované nie veľmi priaznivou konšteláciou hviezd. Na rozdiel od ročníkových rovesníkov nepadlo to až tak hlboko. Jednotka mala niečo do seba a urobila si svoje renomé, no mnohé veci sú tak banálne podané, že to stráca iskru. Škoda. ()

camomilla

Nejhorsi na tomhle filmu je, ze jsem ho dokoukala do konce. 116 minut meho zivota v pr.... Zacatek docela dobre rozjetej, ale pak se z toho stane neskutecne kycova honicka a navic s otravnou pubertackou. Priste radsi Mission Immpossible. ()

frahor

Kdyby mi bylo 12, tak Jack Reacher bude hustokrutopřísňák minimálně za 4 hvězdičky. Dvanáct mi ale už dávno není, takže promiň, Tome, ale za tu hru na chlapáka dostaneš 2 z 5. ()

Jurcekk

Thomas sa mi zdal dosť unavený . Z formy. Tiež facelifting má v prvej polovici akýsi nevydarený. No a naskrze neinvenčná réžijná práca. ()

ELDoctorow

V tomto ledva priemernom filme sa snáď dejú len dve veci – niekto tu neustále niekam uteká a napĺňajú sa v ňom všetky scenáristické klišé, ktoré tento filmový žáner ponúka. Neprídete snáď o nič z registra: používajú sa tu kreditky vďaka ktorým sú postavy vystopované, používajú sa tu mobily s rovnakým efektom, strkajú sa tu nenápadne do vreciek telefóny (pričom postava, ktorá si už z 10 kilometrov za 3 sekundy všimne, že ju niekto sleduje to necíti), deti sa tu náhodne učia hmaty, ktoré im vo finále zachránia život, antagonista hlavného hrdinu je trénovaný zabiják s vojenskou minulosťou, Robert Knepper je zloduch, Holt McCallany je na strane zloducha, problematický vzťah možný otec – potenciálna dcéra , ktorý sa však samozrejme mení pribúdajúcou minutážou k stále slniečkovejšiemu, v lietadle na záchode príde k bitke, „vtipná“ scéna o obsadení záchoda, kde je zbitý zloduch, telefonické rozhovory záporák – hrdina, svedka, ktorý by všetko vyjasnil a zbavil nevinných hrdinov obvinenia zastrelia keď už je temer v rukách polície, záporák držiaci rukojemníčku, kvôli čomu hrdina zloží zbraň, nepravdepodobný útek z väzenia, a tak ďalej a tak podobne. Ono už jednotka nebola žiadny zázrak, no pokračovaniu sa podarilo latku kvality ešte podliezť. Obe časti sú tak ledva priemernými filmami, dvojka však je už až urážlivo blbá. ()

Monditrade

Takové hezké pokračování pro pamětníky.. jenže si skoro nepamatuji ani tu jedničku... a už ani pořádně nevím o čem byla dvojka... ale byla tam nějaká akce..kterou jsou viděl milionkrát.. hezká bábovka a trapná holka.. a to je asi všechno.. ()

Upir_Spike

Bylo složité se na film dívat. Neměl dobrého padoucha, ani šéfa padoucha, ani kladné ženské postavy. Tom je fajn, ale jakoby i na něm během filmu byla vidět myšlenka...s kým já to tu jsem. Film jsem dokoukal asi na počtvrté, nikdy pořádně nezaujal. Jedna hvězda za Toma a určitý feeling z filmu, který byl přítomen u prvního dílu. ()

Erichan

To chcela byť celovečerná verzia seriálu JAG??? O.o Viem, že akčné filmy nepotrebujú zrovna hĺbku Konfuciových citátov, ale zas aby v celom filme mala najväčšiu plasticitu podprsenka majorky Turner som tiež nečakala... Fakt sklamanie... :/ ()

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

20.11.2015

Pátý díl špiónské série Mission: Impossible posbíral chválu od diváků i od kritiků a navíc to byl hit, takže se samozřejmě chystá pokračování. Tom Cruise o něm mluvil už při propagaci pětky, teď se… (více)