Jack Reacher: Nevracej se

• USA Jack Reacher: Never Go Back (více)

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně. (Cinemart)

Bednobuch

Nevím, zda je slabší knížka, nebo film. Každopádně mi tam nějak chybělo napětí. Byla to celkově nuda. Pár dobrých scén, ale jinak nic moc. Pořád mám v hlavě, že knižní Reacher má mít přes dva metry a taky že se v každé knížce s někým vyspí. Což filmový Reacher nesplňuje. Průměrný film. ()

BigJohn02

Horší než jednička. Většina situací už mnohokrát viděná. Nepochopitelný moment: Když v závěru Reacher se záporňákem spadnou ze střechy, na střeše zůstaly dvě odhozené stříkačky, ale slečna major místo aby jednu zvedla a toho šmejda odpráskla, čumí, jak si dávaj do tlamy. Zřejmě se chtěl scientolog blejsknout,,, ()

JerryPilsen

Tuctový film,který sice rozjíždí solidní úvod,ale množství zvratů je přímo na škodu.Dialogy si protiřečí a postavy jednají jakoby chtěly zemřít. ()

SafaJ

Na úvod se musím zastavit už u podtitulu filmu "Nevracej se" a dodávám: Neměl jsi se vracet. První film Poslední výstřel byl super, proto jsem se na druhý film moc těšil, ale bylo to velké zklamání. Reacher má působit jako těžkej profík, kterýho nic nepřekvapí a hned ze začátku vás zaskočí, že ani neví, jestli nějaké šlapce před 16ti rokama neudělal děcko... To jako sorry... Pak už se to jenom vleče a konec jsem už jenom uvítal. 30% ()

d-nao

Osobne si myslím, že Jackov "Posledný výstrel" mal v sebe všetko potrebné, akurát to nie každý v názve postrehol. ()

marvolo

Po jedničke som sa obával, že bude nasledovať "scifi komédia", kde bude Jack Reacher skákať z budovy na budovu, prežije voľný pád z lietadla a holými rukami dá dole v priamom súboji 20 vymakaných chlapov. Popravde som si vydýchol, keď sa nič z toho neudialo a Jack Reacher bol opäť len obyčajný smrteľník a nemusel som sa cítiť trápne pri prestrelených hollywoodskych scénkach ako z akčnej rozprávky. Dejovo to nebolo určite tak dobré ako jednička, ale za mňa tento film tie 4 hviezdičky aj tak získal, lebo od pokračovania Jacka Reachera som teda očakával oveľa väčšiu katastrofu, hlavne, keď som videl prvý trailer :) Za mňa teda v pohode film :) ()

eexDon

Für mich - 70%, - /jako celek to skoro ničím moc nepřekvapilo a pár klišé tu přece jenom bylo, třeba špatný signál u důležitého hovoru/, + /Tom byl fajn a souboje ušly, docela, pár klišé jsme vynechali - třeba žádná milostná scéna, nebo usmiřování otce a dcery/, hodnocení - 1. Jack byl o maličko lepší, ale i tento se docela líbil, šlo to, ikdyž to bylo takové průměrné, aspoň, že jsem byl ušetřen rodinné linky s dcerou, celkově je to takový solidní průměrný průměr ()

jiri88

Výrazně horší než první díl (jako vždy). Spousta zbytečností, emocí a rodinnýho "šáhni na ní a zlámu Ti ruce". Zároveň spousta dějových nesmyslů a detailů, který na který by si Jack Reacher z prvního dílu dal bacha. Celkem to ubývá, ale jinak je to reklama na průměr. ()

Oxytocin

Kvalitní momentky se střídají se slabšími. Typické klišé v řadě pokračování filmů je, když se objeví děti hlavních hrdinů. Vysoká laťka prvního dílu nebyla zdolána. Přesto to není tak hrozný. ()

woody.birch

Ty vole, troufnul sis na mýho taťku. A wo tom to je. Verbale, proč jsi prvního Reachera skousnul a druhým si utřel prdel? Jo, je to vlastně furt totéž. Jenže furt je to fajn film k pivu. I když tři a půl, tak je to za **** ()

Simella

Tak tento díl se opravdu nepovedl. Nuda, nuda, šeď, šeď...Cobie Smulders znám ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku a tam jsem s ní neměla problém, ale sem mi prostě nepasuje. Hraje si na rádoby drsňačku, ale bohužel jí to nejde. Scénář je slabý, neoriginální. Tom Cruise mi přišel taky už nějak z formy. Dokoukala jsem do poloviny a nevím, zda dám tu druhou část. Hodinu času možná budu věnovat radši něčemu jinému. ()

Tempter

Ještě větší blbec, než jsme doufali aneb Námořní vyšetřovací služba - díl 867... Zatímco v Posledním výstřelu vše tak nějak překvapivě fungovalo, zde nefungovalo NIC. Další slova jsou zbytečná. ()

janvanicek

Akční film, Jack Reacher: Nevracej se ,je celkově nezáživný film spolu s velice předvídatelným dějem. Jack Reacher, nyní bývalý major vojenské policie, vyšetřuje obvinění velitelky Turnerové. Chce dokázat její nevinu. Cestu k jejímu ospravedlnění protne žádost o alimenty pro údajně Jackovu dceru. Jack nyní musí chránit i ji, neboť je od teď spojena s ním a tím pádem je také v nebezpečí. Vládní zbraně, korupce.. to všechno byl důvod, proč byla velitelka Turnerová obviněna zkorumpovaným vedením. Vše se nakonec vyřeší, zkorumpovaný velitel je poslán za mříže a nakonec Jack zjišťuje, že dcera, která měla být jeho, ve skutečnosti jeho není. Všichni vyváznou živí a zdraví a Jack nadále udržuje s "dcerou" kontakt. Film je jen dalším tuctovým thrillerem s dojímáním na konec, který uvidíte na každém rohu. Opravdu zprzněný díl oproti prvnímu. Musím souhlasit s názory ostatních a přiklonit se k jejich názoru, a proto říkám: "Jacku, nevracej se." ()

viax

Tak dvakrát se na to asi koukat nebudu, ale na jedno podívání je to pěkné. Začátek dobře drsný, prostředek jakž takž, konec podivně roztahaný. Výsledek - ujde to. ()

LEFTFLANK

Zwicka poznám hlavne z Riddickovskej série a zjavne sa mu Reacher pod rukami neformuje dobre tak ako predchodcovi. Pokračovanie opäť o triedu horšie, cítiť bezradnosť, neschopnosť rozumnejšie vygradovať do záverečného súboja ku ktorému sa paradoxne dostávame cez rušivý element filmu a to je Jackova dcéra, ktorá nie je jeho dcéra. Takýchto a podobných odbočiek nikam nevedúcich respektíve nič nerozvíjajúcich je požehnane, kopec klišé ktoré nie sú nijak na úžitok tak nám Jacka ohlodali na kosť aj jeho samotná postava sa tápa sama v sebe, či robí veci podľa svojich hodnôt. Je dobré vidieť Cobie Smulders inde ako tajomníčku Avengerov ale zdá sa, že jej tie vojenské typy postáv sedia, zato chémia medzi hlavnými postavami ako aj Jackovou dcérou nefunguje zrovna najlepšie, Zwick tomu proste nedal žiadnu osobitú polohu vďaka ktorej by som si dvojku obľúbil.60% ()

Jackal07

Tak jako jo, no. Tomík prostě vedle nešlápne, i když tohle jede tak nějak na setrvačník. Vystříhat scény s nesympatickou pipinou, přidat více akce a více Cobie a mohlo to být o trochu lepší. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kdyby záleželo jen na tom chvatu, už by bylo po tobě!" Jack Reacher se nepere s otázkami identity ani etiky svého poslání, ale nekompromisně bere spravedlnost do svých rukou! Film je technicky zručně natočen, herci hrají, jak se od nich očekává. Občas je děj sice trochu předvídatelný, ale ne příliš. Cobie Smulders je obviněná ze špionáže, tak ji Tom Cruise vytáhne z basy a snaží se dokázat její nevinu. Mix vážnosti, zábavy a super akce, s trochou cestování, rodičovských problémů a nezbytného odhalování nepřekvapivého případu i ústředního záporáka. - 80%. Uvidíme, zda čas a věk dovolí Tomu Cruiseovi vystřihnout Reachera i potřetí, osobně bych si to ale moc přál. ()

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

20.11.2015

Pátý díl špiónské série Mission: Impossible posbíral chválu od diváků i od kritiků a navíc to byl hit, takže se samozřejmě chystá pokračování. Tom Cruise o něm mluvil už při propagaci pětky, teď se… (více)