Nie je to žiadna katastrofa, presne toto sa od českej aj slovenskej televízie očakáva, tak to aj máme. Na ČT a STV to ide posunuté s rôznym začiatkom, takže aj analfabetovi je jasné, že spoločnosť sa ukrutne silvestrovsky zabáva zo záznamu. Hviezdy spievajú na playback, pohotové vtipy sú pripravené, jednoducho kúzelné. Pamätám si ešte silvestre s originálnym programom, možno sa nejaký ešte zopakuje.(31.12.2013)

• canucks333

Absolutná otrasná umelá záležitosť! Umelí diváci, umelí herci, trápny humor. Nezasmial som sa ni raz!!! Kde sú časy dávnych Silvestrovských programov!!!! A kúzelnícke triky neboli kúzelnícke, ale televízne..... OTRAS BIEDA A OTRAS! Pán Boh zaplať za zopár vydarených hudobných čísel!! Toto si zaslúži taký odpad ako ešte nič! Umelé, ako môj vianočný stromček!(1.1.2014)

• Tommassi3

Typická česko-slovenská, opravdu by mě zajímalo, komu se snažíte namluvit, že je tahle spolupráce hrozně cool, sterilita a ubohost bez špetky vtipu v přímém přenosu.. Martin Dejdar vždy platil za velmi špatného moderátora, a tak se zjevně na Kavčích horách museli dlouho snažit, než mu vybrali stejně mdlého a upoceného partnera v podobě Petera Marcina, přičemž já osobně si jednoznačně neumím představit horší duet průvodců silvestrovským večerem, pokud bychom se tedy nechtěli hrabat v odpadcích dějin, kde odpočívají ještě větší esa..(1.1.2014)

• otík

Jedna z nejhorších Silvestrovských šarád. Moderátoři o ničem, nápad se Soničkou nanejvýš trapný, Noid Bárta s Gottovou písničkou Trezor naprosto strašný, imitátor Jablonský zcela nevyužitý, na Vondráčkovou není nikdo zvědavý, diskotékový dinosaurus David zazpívá jednu ze svých vyčpělých písní, před tím ho naprosto tragicky parodují Háma s Wehrenbergem, Vydra jako zpěvák s blonďatou parukou ubohý, pár scének nezajímavých, písničky známějších skupin či zpěváků standartní, Gotťák měl jakousi divnou písničku, kouzelník byl vcelku dobrý a dětičky na závěr zbytečně infantilní. Pusťte raději starou dobrou zábavu z archivu.(1.1.2014)

Rozhodně asi to nejlepší co mohlo běžet v roce 2013 na Silvestr.. Občas klišé a trapné scénky, ale nadruhou stranu to celkem ušlo.. Sice jsem neviděl "přímý" přenos, ale to nevadí. Určitě to neurazí/ lo a kdyby tam nebyla H. Vondráčková a její opravdu, ale opravdu trapné vystoupení, možná by to vypadalo lépe.. Ale bohužel.. :-) 45% OT : vzkaz pro všechny co dávají odpad.. dejte si ruku na srdce a zeptejte se sami sebe, jestli jste radši pro "mejdan roku z Václaváku " v repríze ještě tak 20let, nebo aspoň oceníte( vážně aspoň trochu )iniciativy a nápadu od ČT. U mě letos programem vítězí Česka televize s tímto "odpadem " a s Ivánkem na ČT2. Jestli chcete něco pořádného, pusťte si radši něco z archivu "Silvestrovských show ." (1.1.2014)

• Jožo Ráž