• otík
  odpad!

  Jedna z nejhorších Silvestrovských šarád. Moderátoři o ničem, nápad se Soničkou nanejvýš trapný, Noid Bárta s Gottovou písničkou Trezor naprosto strašný, imitátor Jablonský zcela nevyužitý, na Vondráčkovou není nikdo zvědavý, diskotékový dinosaurus David zazpívá jednu ze svých vyčpělých písní, před tím ho naprosto tragicky parodují Háma s Wehrenbergem, Vydra jako zpěvák s blonďatou parukou ubohý, pár scének nezajímavých, písničky známějších skupin či zpěváků standartní, Gotťák měl jakousi divnou písničku, kouzelník byl vcelku dobrý a dětičky na závěr zbytečně infantilní. Pusťte raději starou dobrou zábavu z archivu.(1.1.2014)

 • Autogram
  ***

  Nie je to žiadna katastrofa, presne toto sa od českej aj slovenskej televízie očakáva, tak to aj máme. Na ČT a STV to ide posunuté s rôznym začiatkom, takže aj analfabetovi je jasné, že spoločnosť sa ukrutne silvestrovsky zabáva zo záznamu. Hviezdy spievajú na playback, pohotové vtipy sú pripravené, jednoducho kúzelné. Pamätám si ešte silvestre s originálnym programom, možno sa nejaký ešte zopakuje.(31.12.2013)

 • corpsy
  ***

  Pokus o návrat do čias, keď silvestrovská show predstavovala najočakávanejší a zároveň aj najlepší zábavný program roka. No celkom to nevyšlo.(1.1.2014)

 • kingik
  odpad!

  Žádný posun v zábavě. Vracet se do středověku opravdu nehodlám + mumifikovaní umělci + Dejdar s Marcinem vytvořili zvláštní spojení, které nic než extra nudu nepřineslo + scéna, jak z pravěku. Typicky uhozená zábava z ČT1, na kterou se nechytám. Nerozesmálo mě absolutně nic. Jen jako odborník žasnu (laik už se ani nediví), že má někdo odvahu s tím předstoupit před diváka na Silvestra. Zlatá Nova! Mé hodnocení: 0%(31.12.2013)

 • LiborGondek
  *

  Sice o něco lepší než Silvestr na Nově, ale pořád bída s nouzí! Vůbec nechápu proč tam byl ten Slovák...?! Martin Dejdar byl sice docela dobrej, ale když v tom byl sám (toho slovenského tajtrlíka jako moderátora neberu), působil spíše dojmem kůlu v plotě. Bylo to trapné a ubohé. Sice všechny ty scénky znám, sice jsou anekdoty Petra Novotného už tisíckrát ohrané, ale pořád se radši budu dívat na ty jeho staré Silvestry z let kolem milénia, než tohle...(1.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace