Brána temnoty

• USA Pay the Ghost (více)

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti. (Magic Box)

Katcat

Dala bych i 4 hvězdičky, ale to by nebyli Američani, aby ten konec zase nedojebali takovýmhle bordelem. Až na posledních 15 min to byl solidní kousek :) ()

Rockerman

Umírněný, skoro hodňoučký horror, který nemůže fanouška tohoto žánru potěšit. Neoriginální scénář by nevadil, ale fakt se nebylo čeho bát a ani atmosféra nic moc. Scéna na konci opět otevírá vrátka k pokračování, ale to už opravdu nevím co by chtěli vymyslet, aby se na to dalo dívat. ()

DAPDO

Cageovi už to sice tak neběhá jak dřív, ale po takové dvouleté odmlce je to zase film s ním, na kterej se dá koukat. Thriller s prvky hororu, místama vytvořená dobrá atmosféra, u které jsem se i párkrát leknul. Závěr sice trochu "crazy", to byl spíš fantazy konec, ale nakonec slušný a dobrý tři hvězdy. ()

KUFI odpad!

Co jsem zase proved, ze jsem byl potrestanej takovymhle filmem?...vzdusnej souboj jezibaby a napuchlyho Kejče, bezdomac co vam za rolexky otevre branu do rise duchu a spousty jinych hovadin, debilit a kravovin. Posledni ctvrt hodinu uz jsem nevydrzel a zacal pretacet smerem k vysvobozujicim zaverecnym titulkum, protoze doslo ke gradaci picovin nad unosnou mez. ()

chrispe

Po celkem dobře navozené atmosféře na začátku filmu na mě čekal už jen kopec nudy. Celkově na mě film působil spíš směšně, i když příběh měl z čeho čerpat, akorát to nebylo úplně využito a to co bylo, tak ne moc dobře. Třeba takový převozník byl fakt k pláči. I co se týče efektů musím říct, že mě tady na csfd fakt překvapilo ,že se jedná o film z roku 2015, protože působily hodně lacině. Nicméně.... pověsit prádlo do sušárny jsem pak sama nešla! :D Ani za zlatý prase! ()

Kingjiri

Biják překvapivě slušně šlape, nabízí funkční (byť lacinější) lekačky, napínavější atmosféru (interiérový scény ve spolupráci s pěknou kamerou) i obstojný herecký obsazení. Jedinou, ale o to značnější, vadou na kráse zustává finále. Jednak v něm figuruje silně béčková (až céčková) postava slepce, chabej vizuál (že by se naráželo na limity rozpočtu?) a zúčtování se záporačkou proběhne strašně rychle, přičemž značně uspěchanym dojmem působí celý finále. Trochu smutný je, že se i takhle průměrná žánrovka dá jednoznačně označit za světlejší moment Cageovy kariéry posledních let, tři slabší hvězdy. ()

tranquill

"Newyorská policie může mít spoustu chyb, ale rozhodně není líná!" Slušná mysteriózní atmosféra, ale jednou stačí. ()

helraiser

Tak na rovinu říkám, že to nebylo vůbec špatné, člověk si přečte, že hlavní postavu hraje Cage a už tuší průšvih, ale to naštěstí není tento případ. Když vynecháme zbytečně dlouhý úvod tak se jedná o docela přijemnou podívanou, která určitě nikoho neurazí. Pro mě osobně slušnej mystery horor s pár dobrými nápady a povedeným příběhem o pomstě s kořeny v minulosti. Já byl spokojenej. ()

FeroFabus

Po dlouhé době jsem viděl dobrý duchařský film a po ještě delší době konečně i dobrý film s N.Cagem. Dvě hlavní postavy prakticky odehrály celý film samy. Jenom ten konec mohl být udělán lépe, ty duše mrtvých dětí zachraňujících hlavního hrdinu a hlavně ten hroutící se most, když tam visí a drží za ruku svého syna, to byla scéna jak Indiana Jonese, do celkové atmosféry filmu mě to nějak nepasovalo. ()

Torgal

Priznávam, že som zastihol len druhú polovicu, no nechce sa mi veriť že by to čo mi ušlo bolo natoľko dobré, aby si film zaslúžil tých vľúdnych 54% čo v dobe písania tohto komentáru má. Ako horor je to čisté zúfalstvo s päťkorunovou výpravou a trápnym finále. Celá tá duchárska zápletka o deťoch miznúcich na Halloween je k smiechu a keďže Cage vôbec nestratí svoj “shit”, tak to vôbec nemá zmysel pozerať. 3/10 ()

RajAthen

Snažím se, snažím a nepřicházím na jediný důvod, proč by bylo záhodno tento "thriller" doporučit. Nenápadité, tuctové, spíše unylé s několika nekozistentnostmi ohledně konzistence a chování hlavního bubáka...a předně iritující tím, že strašidelnost valnou část doby sází na pouhé lekačky a finále se zase utápí ve zbytečném efektovém pazgřivci. Přesto, pokud máte nakoukáno všechno kolem, může posloužit jako jednohubka, od které však nečekejte nic, abyste mohli být příjemně překvapeni. ()

dudo0606

Fest dobrá myšlienka, páčil sa mi príbeh lebo mal hlavu aj pätu ale to spracovanie bolo dosť nafigu. Jadro filmu bolo hororové ale tá škrupina a teda spracovanie bolo poňaté akoby rodinným filmom a tak to bola spleť rodinnej drámy s pár hororovými prvkami, pričom námet bol fantastický. Škoda lebo keby to režíroval možno niekto hororovejší tak je to pecka, takto nič moc na horor ale celkovo na film good. ()

netWoor

U duchařskýho hororu doufám v nějakou jakž takž inteligentní zápletku, možná v trochu strachu či alespoň v nápadité rozuzlení. Prostě v něco. Tady nic takového nebylo, stokrát omletá kravina bez nápadu, kdy vítězství nad temnotou zabezpečí výkřik "pomozte mu". ()

RAFT

Herec Nicolas Cage zase po dlouhé době v hororu a tady, mu to vcelku šlape.Nenudil sem se ani na chvíli .Docela povedený kousek.60% ()

neo250

Nicolas C. má v poslednom čase zaujímavé a stupidné filmy. Celkom slušný film, zo zaujímavým dejom, kde otec stratí svojho syna na Helloweene a snaží sa ho nájsť. Thriller spojený s hororom sa dal dobre pozerať, ale hlúpych 15min konca pokazil celý film. Preto max hodnotím na 40* ()

Krwel

Přátelé, tohle je smutná nuda a zbytečná ztráta času...logika postav je na úrovni diváka Novy. Největší horror je sám bývalý velký Nicolas...kdyby se na to radši už vysral, udělal by nejlíp. Pardon ()