Brána temnoty

• USA Pay the Ghost (více)

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti. (Magic Box)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Další z mnoha "pověstí/prokletí" natočených podle klasické šablony, které nad vodou držela kombinace atmosféry a Cage, jinak slabší průměr. ()

Scraffy

Má to pekné efekty. Škoda, že je v niektorých scénach kamera roztrasená. Prostredie je veľmi pekné a scény odohravajúce sa v meste sú natočené parádne! Starodávny démoni a kliatby v tomto filme sú dobrým spestrením. Od herca Nicolasa Cagea som pôvodne očakával, že tu ukáže zasa svoj "ne-talent," ale bol som milo prekvapený a išlo mu to! Film má peknú výpravu a niektoré scény sú natočené až na zimomriavky! A to už je čo povedať! ()

intro

Nicolasi Nicolasi s tebou je to kříž, ale tohle se ti povedlo. Pay the Ghost je pohodový nenáročný horor. 75 %. Doporučuji ! ()

Solverino

Tři hvězdy s hodně odřenýma ušima :( opravdu už dost tristní pohled na pana Klícku. Senior nám už špatně běhá, o hraní se už taky skoro nedá hovořit. No v kině by to byla velká nuda, doma v obýváku se to na 2x vidět dá... kdo neusne v polovině je velkej hrdina! ()

nK_!

Překvapivě atmosférické a slušně natočené béčkové bubákování, jehož jediným mínusem je stále stejně strnulý výraz Nicolase Cage. Je tedy nutné odmyslet si okaté vykrádání současných mistrů žánru ve snaze svézt se na úspěchu Insidious a The Conjuring... ()

angel.CZ

Myslím že dost podhodneceny film. 56% si jistě nezaslouží...je to na 3 hvězdy, ale abych trošku zvednul hodnocení, dávám 4 za tuhle ducharinu, kterých je málo. 65% ()

mirkath1

Něco tomu maličko chybělo k úplné spokojenosti. Občas jsem se vážně docela bála a to se mi u takových filmů moc často nestává. Spíš se tlemím jak jsou triky trapné. Tohle mi připomnělo fimy tyou Jáma a kyvadlo-prostě E.A.Poa. Dost dobrá podívaná, ovšem ne navečer :) ()

Pitryx

Domotané nic o ničem. Celý film se skoro nic neděje. Sem tam malý hororový prvek, ovšem to je také vše. Cage je zde klasický, jednu scénu zahrál dobře, ale pak se na to očividně vyflákl. Takže, jak hodnotit film, který je dobrý jen v posledních cca deseti minutách? Dobrá, dáme mu tu dvacítku procent, protože úplný propadák to není. ()

XXXXXXXX

Stokrát zrecyklovaná, otřepaná a vykradená duchařina, která ale mezi zbytkem odpadní kariéry Nika Kejdže září jako nebroušený diamant. A konečně někdo v něčem odkázal na H. P. Lovecrafta! ()

dzberry

Nezaplatilo se duchovi a nezaplatilo se – žel – ani lepším hercům, než je třebaaaaaa.........Cage?? Své vyhlášené útrpné pohledy se snažil jakžtakž ubrzdit, ale přesto tomu nepomoh, páč brzdil v něčem, co bylo zabržděné (čti nedodělané, nedohrané, nedopsané a nedomyšlené) už od počátku. Kdyby z toho někdo udělal animák v baladickém pojetí Karla Zemana, jó, to by byla jiná! Jenže takhle je to jen nedomrlá kvazihororová jednohubka, jakých jsme viděli a ještě uvidíme habacook... A ještě jedna poznámka – ten diletantský šulda, který má na svědomí český název filmu, by zasloužil řemenem po gulach, navrch bych mu pohrozil ještě i odebráním českého občanství a svéprávnosti... ()

johnny01

Po hororové stránce poměrně dobrý film, který několikrát i poděsí, zápletka je docela povedená a originální. Nicméně okolní omáčka je slabší – vývoj vztahu s manželkou nedává smysl, rozmluvy s policistou zvláštní a návštěva jiného rodiče je až naivní. ()

ac1976

No poďme na to. To, že mi to viackrát pripomenulo Sinister vôbec nevadí, Sinister je môj obľúbený flák, nevadí ani radiaci slepec Bob Marley, nevadí ani to, že ten ich syn je riadne nesympatický pankhart so zlým dabingom. Nič nového neočakávajte, ale bubák je podarený, lakačky predvídateľné, ale fungujú a má to presne takú stopáž akú má mať. Odporúčam ako príjemne nepríjemné strávenie popoludnia. Pozn.: V zaujímavostiach zaujímavý príspevok od užívateľa Stanley619. ()