Brána temnoty

Tim Lebbon (kniha)

Dan Kay

Sharone Meir

Joseph LoDuca

Odepsaný Nicolas Cage se v poslední době objevuje ve velkých srajdách. Očekávání žádné a jelikož je Pay the Ghost horor, tak si získal mou pozornost jen kvůli tomu. Duchařina, která nenabídne nic extra, ale přesto jsem na závěr hodně spokojený. Vše působí lacině, nenajdu dech beroucí scénu, ale i přesto tempo je dobré a děj zajímavý. Nenudil jsem se a to je základ, přes lehký hororový průměr se Cage tentokrát přehoupne .. 6/10 = 60%(29.11.2015)

Není to žádná extratřída, ale extrablbost taky ne. Udělala jsem klasickou školáckou chybu a nechala se nejméně jednou vylekat a taky mi přeběhl mráz po zádech. Takže i za to dávám bodík nahoru. Nicolas Cage pěkně fotrovatí. Snažil se být až příliš civilní a pak přehrával a nebo nehrál vůbec. S přílišnou civilností opatrně. Jo,jo, děti jsou k určitým věcem mnohem citvlivější a vnímavější než dospěláci. Téma Halloweenu režiséry táhne.(12.7.2016)

Film u kterého nemůžete dát pauzu, protože čekáte, jak to všechno dopadne. Sice mohlo být více triků a mrtvol, ale děkujme Bohu, že se objevil horror, u kterého si nemusíte číst, hrát na mobilu hry nebo brouzdit na facebooku :-)(23.9.2015)

• Lacike

Skôr detektivka ako horor. Cageovi zmizne syn a on sa ho cely film snazi vypatrat. A postupne zisti, ze to bol nasraty duch ktoreho treba vyplatit. A ten duch parkrat behom filmu na chvilu necakane blikne, aby ste sa zlakli. No, ja som sa teda nezlakol. Ako horor to vôbec nefunguje. Ako detektivka sa to da zniest, ale aj tak je to celkom nuda. Asi najlepsie funguje ta dramaticka linka kedy su Cage so zenou zufali zo straty syna. Cage tentokrat podava v pohode vykon a znova dokazuje, ze este je stale pouzitelny aj v kvalitnych filmoch. Len nejak ma v poslednych rokoch smolu a nedari sa mu na ne natrafit. Tymto filmom sa snad konecne trochu odrazil od dna, ale stale sa este nedostal nad hladinu priemeru. 4/10.(22.9.2015)

Slušně koukatelná Kejdžovina, co sice moc originality nepobrala, ale napětí a atmosféra jí nechybí a Cage se po dlouhý době konečně netváří, jako by měl půl roku zácpu.(3.10.2015)