Brána temnoty

Dan Kay

Sharone Meir

Joseph LoDuca

Frank Buchs

No po pravdě, podle toho jaké hrůzy Cage v poslední době produkoval, je tohle opravdu luxusní podívaná :-) Nenudil jsem se a dokonce to bylo i napínavé :-) Myslím, že současné procenta si film nezaslouží!(2.11.2015)

Není to bůhví jaký propadák, ale ani žádná bomba a to jsem se těšil protože filmy od Cage jsou vždy dobré! Námět zajímavý, první polovina bych řekl o něco lepší a tajemnější, druhá už klasicky střižená fantazy s hororem. Legenda co se vrací každý rok pro děti dobrá, ale mohla být lépe zpracovaná. 60%(22.2.2016)

Starý dobrý Nicolas už chudák těch nabídek asi moc nemá, a tak vzal roli v tomto rodinném horrůrku, který nemá příliš velké ambice na velká plátna a moc neexperimentuje. Ovšem o to líp je natočený. Je vidět, že tvůrci přece jenom nějakou kačku na natáčení dostali a je to znát. Atmosféra halloweenského New Yorku je velice vydařená, temná zákoutí dostatečně temná, hudba na úrovni a herci se fakt snaží. Film je určený spíše širšímu publiku, takže se nedočkáme nějakých gore efektů, mindfucků ani twistů. Pro milovníky hororů je to takový bonbónek a pro ty, kteří tento žánr až zas tak nesledují je to důkaz, že horor nemusí být zrovna šokující, nechutný a nervydrásající, ale velice příjemná áčková podívaná.(17.11.2015)

Mrazíci na těle mi vyskočili na "nečekaných"( přece víme jak si Nicolas v posledních třiceti filmech stojí, nebo nestojí ? No, to raději nebudu pitvat .. jo správně pitvat, včera jsem každopádně preparovala) osm z deseti. Což je v mých očích i jiných orgánech, sakra dobrý bubák.(8.2.2016)

Není to žádný trhák, spíš snímek spíchlý horkou jehlou, pozorný divák ve filmu dokonce najde i nějaké chyby, přesto se mi námět líbil. To téma mi prostě sedlo. Také jsem rád, že Cage se vrátil k thrilleru.(12.12.2015)