Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Hanz_knife

Co tak o tomhle filmu napsat? Hodně bych se divil, pokud by se z toho časem nestal kult pro geeky, protože dle mého je to naprostá nirvána. Tvůrci si dali záležet na každém detailu, atmosféra osmdesátek je dokonalá, hudba je taky výborná a ty hlášky prostě! Přiznávám, že hlavně kvůli těm detailům (třeba věci na monitorech) jsem si to pouštěl stokráta dokola. Jak by měla vypadat parodie či řekněme komediální odlehčený film? Jako Kung Fury! Behold, it is me, Thor! Check out my pecs! ()

Vikmstr

Asi se ptáte, proč plné hodnocení. To proto, že to současně skládá poctu béčkovým akčňákům z 80. a 90. let a současně se jim neskutečně vysmívá. Kung Führer je boží záporák a na tenhle film bych se dokázal dívat kung-furt a u toho jíst kung-pao. Pětka by se měla dávat významným snímkům, které jsou unikátní v tom dobrém smyslu, a přesně tohle tento kraťas splňuje. Dokázal bych si představit rozmělnění všech námětů do minisérie a byl by to dokonalý počin. ()

kolly13

Totální cvokařina. Chápu absurdní děj a scény, ale to už je spíše debilní. Pár smíchů bylo, jinak shitózní. ()

sibskyn

Naprostá bečkovina, která se nebere vážně a každou sekundu nabíjí akcí a vtipem. Skvělá zábava a rozhodně klobouk dolu, že se vrhli tohle natočit. Jen tak dál ()

buchannon

Už je to nějaký ten pátek, kdy mě něco takhle skvěle pobavilo. Tenhle půlhodinový filmík si neskutečným způsobem dělá prdel ze spousty akčních klišé a dokonce i z jedné klasiky od Kubricka. Hustá jízda, doufám, že brzy bude avizovaný druhý díl... ()

kpt_ROCOR

no nevím, jedna snad za to jak arkádorobot vyprstil toho psíka nebo naznačil čico, trapárna pro nedomrdlé a bleskově znásilněné děti otravo hovad ()

Lendak

Nikdy by ma nenapadlo, že 30 minút plných laserových velociraptorov, kung-fu automatu, Thora, Hitlera, chlpatého triceratopsa, T-Rexa a Davida Hasselhoffa bude to najlepšie, čo som kedy videl. ()

andr525

Originálne nápady , retro štylizácia a fanúšikovský zápal spravil z tohto filmu niečo nezabudnuteľné a úžasné. ()

RoSzomak odpad!

Napriek tomu, že to bolo perfektný potenciál a veľké možnosti v podstate je to o ničom, jednotlive vtipy a odkazy sú nevyužité alebo využité neskutočne hlúpe. Nie je to dobrý explotaiton, nie je to dobrý homage, nie je to dobrý film. Žáner podobný Major Lazor alebo Axe Cop ale veľmi zle spravené. Nostalgicky poteší ale to je tak všetko. Som veľmi sklamaný. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)