kajas

Vaginální sprcha jako hlavní záporák, mluvící použitý kondom... a to je jenom vrchol ledovce. Jestli si troufnete, utíkejte do kina a budete plakat smíchy jako dlouho ne. Některé scény už byly trochu na hraně, Rogenově partičce ale nejdou upřít originální nápady (Meat Loaf!) a zábavné zpracování. ()

Aleee89

Ehm, to bylo tak blbé, trhlé, sprosté a místy nechutné, až to vlastně bylo vtipné. Sem tam mi spadla brada, sem tam jsem se s chutí zasmála. A mám chuť vykřikovat další přívlastky jako nekorektní, zvrácené, ale vlastně i nápadité a novátorské... Škoda jen, že to nebylo dějově našlapané od začátku do konce. ()

Moena

Rogen a Franco jsou tímto oficiálně nejvíc uhozený a šílený hovada v Holywoodu! Je to extrémně vulgární, sprostý, úchylný a nevkusný. Kde jinde máte lesbický tacos a záporáka v podobě vaginální sprchy? Za to a spoustu narážek a odkazů palec nahoru. ()

Huntelaar

Ta představa, že celý ústřední nápad o filmu, kde jídlo řeší svůj úděl, není ani zdaleka to nejšílenější, co je tam k vidění, mě trochu děsí. Ale zas na druhou stranu se krátce před koncem stane něco, co oddělí zrno od plev aka rozdělí diváky na dvě skupiny. Ty, co budou zhnuseni, a šťastlivce, kteří ocení tu drzost tvůrčího týmu posunout hranici bláznivého humoru světelná léta za končiny obyčejné korektnosti. Vedle toho je tam přitom i spousta inteligentního humoru, jako třeba polemiky postav Sammy „Bagela“ Bagelowitze Jr. (luxusně intonujícího Edwarda Nortona) a lavaše se jménem Kareem Abdul Lavaš. Mě ten „humor“ Rogena a spol. baví už od dob Machrů a šprtů, takže se nemusím upejpat s plným hodnocením. ()

BoredSeal

Očekával jsem záplavu levného vulgárního humoru bez přesahu, ale pod vlivem ne tak kritických ohlasů jsem se nakonec do kina vydal a dostal... záplavu levného vulgárního humoru bez přesahu. Nad snahou stát se nejvulgárnějším a nejobscénnějším animovaným filmem historie za vydatné pomoci českých titulků se nelze občas neusmát, obzvláště při závěrečné, ehm, oslavě, ale veteráni odchovaní nejlepší animovanou sociální satirou South Parku budou zklamaní. ()

TheDon

Myslím, že Rožénovi už z toho žrádla definitivně hráblo. A nejen ze žrádla, ale taky z hulení. Kdo jinej by dokázal vymyslet takovou hovadinu, jako zhulenej párek,nebo lesbický taco. Přestaň se sjíždět a přežírat Sete. 30% P.s.: nějakým úchylným způsobem mám pocit, jako kdyby se na mě moje jídlo začalo koukat.... ()

ilemas

Krásný poučný animák pro nejmenší aneb co se ve školce nenaučíš ve stáří jak najdeš. Je bych nedoporučoval závěr filmu, aby dětičky nemilovaly potraviny místo jezení a nestali se z nich anorektici. ()

applause

Nakonec to byla ještě větší kravina, než jsem čekala. Bylo to vtipné, sprosté, to se mi líbilo. Pak to začala být, ale nuda. A ke konci? Fakt jak animované porno. Nechápu, co měl znamenat ten konec. Ten všechen předchozí děj zabil. Ne, že by měl nějak dobře našlápnuto. Jsem ráda, že jsem na tom nebyla v kině. Spíše nedoporučuji. ()

Lischai

Zvěsti o chytré satiře jsou nepodložené. Humor je v 95 případech ze 100 založený na sexuálních dvojsmyslech a nadužívání slova fuck. Přál bych si, aby to tak nebylo, ale je. Zbylých 5 procent je pak otevřená alegorie na náboženský fanatismus, která je srandovní jen proto, že ty hlášky sází politicky nekorektní turecká placka a nějaký košér bagel. Lego příběhu tohle nesahá ani po takovou tu tenkou placatou kostičku. Když vypnete mozek, koukatelné. ()

M.i.k.e

čekal jsem že to bude úchylárna,ale že to bude až tak extrémní úchlyárna mě celkem překvapilo.Partička kolem Rogena se zase rozjela a i když se tu objevuje pár solidních narážek s určitým přesahem a nic tu není svaté,výsledek působí trošku prvoplánově a hlavně je mnohem méně vtipný než sliboval trailer.Vyloženě zklamání to není,ale přeci jen sem čekal že ze zajímavého nápadu se vytěží víc...60% ()

Aljak

Mimoriadne originálny animák o svetonázore z pohľadu potravín v supermarkete. Tématicky teda naozaj parádna vec, a veľmi sa mi páčilo ako tam bolo kopu vecí tak dômyselne premyslených, takže celý koncept pôsobil fakt celistvo. Dejová línia o božských predstavách tovaru bola takisto pozoruhodná, takže o dobrú zápletku bolo postarané. Bohužiaľ, za veľké negatívum považujem prehnanú akčnosť niektorých scén, no predovšetkým ten sexistický humor a trápne orgie na konci tomu skôr ublížili ako pomohli. Áno, viem že cieľom bolo spraviť moderný animák "pre dospelých", ale to tlačenie na pílu bolo fakt prehnané. Za to jedna hviezda dole (takmer aj dve). ()

Chen

Lepší než jsem čekal. Na rozdíl od některých jiný mi přijde "potravinový" svět velmi dobře využitých, vtípky jsou někdy k popukání (a to nejsem fanoušek přehnané vulgarity), postavy hodně svérázné a celkově je to skvěle ujeté. Příjemné osvěžení mezi těmi všemi sentimentálně sladkými animáky, které se na nás neustále valí. ()

Vyhy

Rozhodně zajímavá myšlenka, ale zpracování přímo šílené. Věřím, že pár lidí to dokáže zaujmout, ale širší společnost určitě ne. Však to nebylo ani vtipné a po chvilce ani zajímavé. Možná by to jako dětský animák fungovalo lépe, těžko říci, ale toto rozhodně ne. ()

Rajesh_K.

Upřímně, moc jsem se nenasmál, ale dalo se na to koukat. Viděl jsem to s dabingem a sprostých slov bylo dostatek. :-D Musím ale říct, že ten konec mě fakt.. ehm...dostal. Ten byl povedený.. A proto si přikláním k třem hvězdičkám. (60%) => 3★ ()

Wiikii

Na to, že to z první vypadá jak pubertální filmová slátanina, kterou budete chtít po pár minutách vypnout, kvůli přihlouplému nepadnoucímu humoru to je naopak po pár minutách velmi chytlavá sprostá podívaná, která vám zábavu nastříká přímo do obli.. pardon, právě teď jsem to dokoukal a nechal jsem se unést tou vlnou co je ve filmu všudepřítomná, ale nikoliv nejdůležitější. ... P.S.: To závěrečné porno mě připomíná můj průměrný oběd, taky smíchám všechno co najdu v ledničce do jednoho jídla. .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

Figu

Pustit tohle do světa, tak na to musí mít člověk režisérský koule! Pak nejen začít promítat film, ale dokoukat to, tak na to už musí mít dostatečně obrněný koule divák! Nebo obměkčený? Toť otázka... Každopádně South Park a Team America mají dejme tomu mladšího barevnějšího bratříčka na světě.. Každá klobása potřebuje najít tu svojí buchtičku! To je holt život! 60% ()

honajz2

Jak vypadá animák pro dospělé? No přece tak, že v něm bude dementní zápletka (jako z laciného filmu pro děti), hodně trapného humoru určeného leda tak pro děti, pak taky nějaká ta sprostá slova, sexuální narážky a brutální (připomínám, že je to animované) vraždy potravin, aby to bylo jakože fakt fakt drsné a jen pro ty starší a aby se neřeklo, máme tady postavy židovského a arabského pečiva, které se dvakrát pohádají, jednou je spojí humus a nakonec si to rozdají dohromady, jakože sexuálně - ha, a teď nikdo nemůže říct, že to není politicky nekorektní, že? Sorry, ale jestli tohle někdo seriózně považuje za dospělý animák, tak fakt nechápu, na jaké planetě to sakra žiju. Ať si o tom Seth Rogen myslí co chce, ale vytvořil film určený pro kategorii 10-16. Ti se u toho zaručeně pobaví (ačkoli ti inteligentnější asi ne) a ti starší taky - tedy pokud smyslem pro humor zamrzli někde v pubertě. Mě osobně to ale nemělo čím zaujmout, postavy jsou strašně nesympatické, celý ten svět je totálně nepromyšlený a nevyužitý, humor je trapný a fakt je jak pro děti, protože nějaké větší narážky na cokoli nebo třeba odkazy na jiné filmy se zde nekonají ani náhodou. A jestli to měl být výsměch konzumnímu životu, tak naprosto hloupý. "Nežij konzumně, nebo se ti potraviny pomstí a zavraždí tě." Super, hluboká myšlenka, takže mám buď vyhladovět nebo žrát hlínu, písek a mršiny, protože ty snad v tomhle světě nežijí. Ale abych Sausage Party nekřivdil, dvě myšlenky z něj plynou, ačkoli jsou stejně "geniální" jako ta, kterou jsem napsal před chvílí - 1. Náboženství je na hovno, protože to tak prostě je, 2. Buď na drogách, protože jedině tak uvidíš realitu takovou jaká je. Wow. Tak buď je celý tvůrčí tým úplně debilní a nebo všichni zamrzli někde uprostřed puberty a přijde jim to všechno nehorázně vtipné, ale nejspíš to bude kombinace obojího. Já měl pocit, že scénář napsala parta flajelů z druhého stupně základky během přestávky na hajzlících. Takže se pak není čemu divit, když mi to celé přijde trapné a zatraceně nudné... Hvězdičku dávám pouze za fakt dobrý nápad, ze kterého by někdo skutečně inteligentní (Trey Parker a Matt Stone, třeba) udělal skutečný povedený a chytrý film, kde by se střílelo ze všech a do všech, bez ohledu na kohokoli. V tomhle podání je to prostě trapnost a verbal to podle mě napsal celkem výstižně. 1* ()