KajusaK

Já vlastně ani nevěděla co čeho jdu. Perfektní, na úrovni :)) jsem spokojená. Zasmáli jsme se, bavili jsme se celou dobu. Některé hlášky byly opravdu perfektní. ()

Ninkaa

Super animák plný sympaticky nekorektního humoru a hlášek, které už člověk poslední dobou v moc filmech neuslyší, ...Exterminate the juice!:-D ()

Kolikokoli

Konečně pořádný animák pro dospělé. Partičku Franco/Rogen/McBride žeru, a když se k nim přidá ještě fantastická Salma, tak to nemůže dopadnout špatně. Každopádně rozhodně nejde o film pro každého. ()

HorrFi

Pokud se rozhodnete podívat se po deseti letech na nějakej animovanej film jako já, tak si myslim, že Buchty a klobásy nejsou špatná volba, ale nemusí se to líbit všem.. ač mam rád Rogena, Franca i Hilla tak nemůžu říct, že to byla švanda až se mi zpotily trencle.. ()

CatcherBlock

Bylo to až extrémně sprosté, to mi místy malinko vadilo, ale jinak to nemělo chybu. Tolik šílených a vtipných nápadů se jen tak nevidí. Těžko vysvětlovat, to se prostě musí vidět. U některých scén jsem měl doslova výbuchy smíchu :D Výborná animace, tohle umí udělat a vymyslet jen Američani no.... ()

URBAN

Nakonec jsem se pobavil. Bez očekávání si tento film divák může užít. Vtip byl možná trochu pubertální, ale ti co ho mají rádi si příjdou na své a nápad byl opravdu originální a tím vyčnívá nad ostatníma sprostýma animákama. ( 22.8.17/MAC ) ()

tatanapope

Tahle pohádka mě původně nalákala jak trailerem tak zmínkou o tom, že by měla snad konkurovat South Parku, co se ale nevydařilo. ne že by to nebylo ani chvíli vtipné, to zas ne, ale dobrý vtip byl skoro zázrak a ostatní by pobavili maximálně 15-ti leté pubescenty. Nucený humor, urážky a podtext sexu v každé větě, ze kterého by se ovšem nečervenal ani ten zmiňovaný puboš byl až trapný a South Parku, který způsobuje smích rozhodně nemůže konkurovat ani z rychlíku. Pro děti a to i ty starší není vhodný vůbec a dospělého to prostě pořádně nepobaví, tak že marně váhám na koho je tenhle film vlastně ve výsledku zaměřený. ()

ing.Frosty

Samoúčelně sprostá vypatlanost, která se snaží šokovat tunou sprostých slov a nechutností. Těšil jsem se hodně a hrubozrný humor hovad Rogena a Franca mám docela rád a je mi jasné, že v animáku se dotyční mohou vyřádit bez jekýchkoliv zábran, ale pomyslná hranice mého filmového vkusu byla již překročena. Scéna vaření, válečného chaosu nebo cokoliv se žvýkačkou jsou hodně vtipné. Politickou a rasovou nekorektnost víc než vítám, ale tvůrci se tunami vulgarit snaží zamaskovat, že vlastně není moc o čem vyprávět. Celý film je něco ve smyslu "Hele čumte vy vy**daný č**áci máme nepřístupný animák, tak do pí*i si sedněte všichni na p**el, protože tohle jste ještě nikdy ku**a neviděli!! Je vám to jasný vy za**aný huli*rci ku**a mr*at do pi*i!!!" Hmm ... fakt z toho řvu smíchy. Závěrečná scéna je největší bizardnost ever a mě prostě moc netaknuje sledovat jak si to rozdává přiteplená arabská tortila, nebo co to vůbec bylo, s přiteplenou židovskou koblihou. ()

Triple H

Po filme ma napadala len jedna vec: "Bože, to bola ale pičovina." Film vznikol evidentne LEN preto, že Rogen a spol. majú status a prachy na to, aby si mohli podobný úlet dovoliť a je robený evidentne primárne pre ich vlastné pobavenie. Miestami to funguje výborne, miestami to je totálny výbuch. Začiatok bol svojou lacnou vulgárnosťou tak silený a pubertálny, že mi to vyslovene liezlo na nervy (sorry, mne fakt nepríde vtipné len to, že párky a jedlo si nadávajú a fuckujú). Ale nakoniec sa dej ako-tak rozbehne, pár vtípkov ma dobre pobavilo a celý tím okolo Rogena je predsa len príliš šikovný na to, aby vypustil von úplnú srajdu. Dva a pol. ()

chelseaman22

Mohutně natěšen jsem dorazil do letního kina v Jablonci nad Nisou, abych konečně viděl animák, jež nebude primárně zacílen na malé sviště. Po úvodním songu jsem se podrbal na kštici doufaje, že to bylo naposledy, co baklažán a toaletní papír měli sólo. Následoval dialog žemlí a párků, v němž během dvou minut bylo 39x řečeno slovo FUCK. A já se smál. Po pěti minutách jsem si ale uvědomil, že slovo FUCK spolu s humorem podřadné kategorie není nic pro mě. Trpěl jsem a trpěl, abych viděl závěrečné orgie vajíček s olivami. Přespříliš infantilní. 31% ()

VaHo

I kdyby byl zbytek filmu o ničem (jako, že není), tak by si ty čtyři hvězdy za těch závěrečných 15 minut stejně bez obav obhájil. Masakrální. ()

Doudis19

Humor není tak vychytaný jak od McFarlana, většina vtípků je "stříknuta" natvrdo do obličeje a to naprosto bez obalu. Dost často se moc tlačí na pilu a scénář taky plně nevyužívá originálně zvolené prostředí a námět. Jako člověk se zasměje i udiví nad Rogenem a spol. kam až se nebojí zajít, ale pocit nevyužitého super nápadu přetrvává. ()

Remivsremi

Už dlouho jsem neviděl takovou slátaninu. Zapomeňte na nějaký děj či vývoj. Neexistují zde ani návaznosti jednotlivých scén, spíše to vypadá jako chaos, jakoby někdo ve střižně vypil sud piva, dal si pár špeků a něco poskládal k sobě. Humor tady není ani chvílí, neustále nadávky vás omrzí takřka okamžitě. Po trailerech jsem byl ohromený a chtěl film vidět co nejdříve, pak ale přišlo nechutně velké vystřízlivění. Nikdy víc. ()

Mr.Ripley

Nadhodnocená pětka za výbornou konstelaci: alkohol + přátelé + projekce na velkém plátně = neopakovatelný zážitek. Především finální desetiminutovka právem vstoupila do filmových (k)análů. ()

Honzíno

Nekorektnost, zábavnost, ulítlost, tlačení na pilu, spousta kritiky soudobých populačních krzizových otázek (zejména šití do spotřebního průmyslu, na kterém stojí celá kostra, mě zaujalo) proti totální předvídavosti a místy přílišné zhovadilosti. Obrovská událost spíš ne, nicméně letos v mainstreamu na nic bizarnějšího a tolik brutálního skoro jistě nenarazíte. A to se bavíme o filmu (animovaném!), kde je hlavní hrdina nožička párku. Sausage Party lepší Teamu America. ()