poster

Chronos

Krátkometrážní / Dokumentární / IMAX

1985, 40 min

Režie:

Ron Fricke

Kamera:

Ron Fricke
 • Marek1991
  ***

  Film, ktorý si tak plynul kade tade po svete, no nejaké prepojenia a zmysel som nezachytil vo veľkom. Na mňa je toto dielo staré, najmä keď už som videl novšie a lepšie spracované nemám na to veľmi už chuť si toto niekedy pozrieť. Ako úvod do jeho tvorby dobré, no tam to aj zostáva.(14.12.2015)

 • JASON_X
  ****

  Předchůdce Baraky, Baraka v malém, kratší, ne tak všezahrnující a strhující, sice jen o malinko, ale přesto. Kdybych to viděl před Barakou, dám jistě za pět, takhle bohužel nemůžu, silné čtyři.(7.3.2013)

 • Fallen_One
  *****

  Dokumenty bez komentáře se zajímavou hudbou mají vždycky něco do sebe. Záběry jsou opravdu skvělé a věřím, že v Imaxu by to vypadalo ještě lépe než na obrazovce počítače, ale z některých záběrů by určitě rozbolela hlava. Nejlepší záběr pro mě asi byl příliv u Mont Saint-Michel. Doporučuji ale i zbytek. Navíc to má jen 40 minut takže pro takový malý denní relax to bohatě stačí.(26.2.2010)

 • Webb
  *****

  Úchvatná práce s obrazem, hudbou a myslí.(11.7.2010)

 • FFilipCZ
  ****

  "No words" atmosféra společně s podmanivou a trefnou hudbou dokáží perfektně vtáhnout do děje a vy jen s otevřenými ústy hltáte záběry, které jsou na svou dobu (r. vzniku filmu 1985) až k neuvěření!(5.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace