ChArLeNe

Ďalšia pesnička v poradí o bytí šťastným. Avšak, oproti Don´t Worry Be Happy to pre mňa nemá ten drive. Značne kvôli otravnému opakovaniu aby sme tlieskali rukami. Vizuálne to rovnako nie je nič extra. Zo známych/neznámych ľudí vo video zmienim Odd Future crew. ()

Marek1991

Rozmanité hopsanie v príjemnej hudbe a piesni, takýto pop môžem, aj keď to nebolo nejaké geniálne dielo, no nápadité bolo, mohli si s tým dať však aj viac práce, no tým, že je to známy spevák a žije v krajine, ktorá hudbu tvorí ako na výrobnom páse a mnohí sa hrajú práve na Ameriku, tak stačí aj toto, aby si dobre zarobil. ()

corpsy

Pharell vlastne natočil 24 hodinovku, ale toto je zostrih ( myslím ) na púhe 4 minúty. Ja pochybuje, že na túto hudobnú pecku by musel byť konkrétny klip. Stačí len tancovať a improvizovať. ()

Makky

Nielen z dôvodu, že ide o prvý 24-hodinový videoklip ever, si myslím, že ide o nadčasový song, ktorý sa bude hrať ešte veľmi dlho. Zaujímavý je aj ošial a rôzne variácie tejto piesne, kde aj niektoré naše verzie stoja za pozornosť. ()

Aljak odpad!

Jaj, len sa už neposerte z celého Happy. Nebudeme si klamať, ale pri hodnotení hudobných klipov aj tak väčšina hodnotí skôr hudbu a konkrétnu pesničku a nie klip ako taký. Ja mám totálnu averziu voči tejto pesničke, aj voči tomuto klipu a aj ku všetkým ostatným nekonečným obmenám. Dúfam, že čoskoro sa ocitne na smetisku hudobných dejín tak ako väčšina takýchto sezónnych "hitov"... ()

Šimpy

Byl mi zaslán odkaz na zlepšení nálady. Sorry, ale tímhle způsobem nee. Má to pár nápadů, ale to si radši pustim DOn't worry, be happy, případně cokoliv jiného...a stejně jsem skončil u Šimka a Grossmana :-D ()

Saraph

Gratuluji Pharrellovi za světově první 24-hodinový klip, ovšem posbírání klipů různých lidí tančících při průchodu ulicí už mi tolik efektní a kreativní nepřijde. Navíc po 10 minutách mě naprosto přestal bavit i samotný song. ()

tyna97

Klip, který obletěl celý svět a navíc geniální super chytlavá písnička. Bylo by dobré, objevit se v originálu :D ()

JaninaM

Oceňuji nápaditost a výdrž. Celou dobu toho 24 hodinového klipu jsem samozřejmě nevydržela koukat, ale spousta tanečníků mě opravdu pobavilo. ()