Ilsa: vlčice SS

(festivalový název)
  • Kanada Ilsa, She Wolf of the SS (více)

Ilsa je nacistická šéfka malého SS tábora pre cca 20 väzňov. Má veľké prsia, uhladenú blond frizúru a veľmi peknú tváričku. Cez deň je jej úlohou robiť na väzňoch pokusy typu "Pri akej teplote vody asi tak človek, ponorený do nej, omdlie od bolesti?" a po nociach si relaxuje sexovaním s vybranými väzňami. V druhej línii filmu sa probližujeme k zopár väzňom a pripravujeme sa s nimi na veľký útek. Béčková snímka je prepchatá sexom, násilím a krvou. (POMO)

Rosana

Snímek supluje sadomaso porno, které v roce 1975 asi moc nevznikalo. Jistě uspokojí tvrdší nátury a milovníky brutálního náslií. Bohužel v dnešní době působí herecké výkony a celkově veškeré úkony komicky a trapně. Ilsa s velkýma prsama, které vystrkovala i když nemusela, a alfasamec, který jakožto hříčka přírody, může svoji ejakulaci oddálit na "nikdy" čímž Ilsu dováděl do nepříčetnosti, byli dokonalé postavy stvárňující dobro a zlo. No kravina to byla. ()

TomX2

Nuda strieda nudu, herci sú strašne otravní a nesedí mi ani štýl, akým to je natočené. Vraždy sú fajn, ale to nie je dôvod tomu dať vyššie hodnotenie. Kedysi sa mi to páčilo, no po rokoch už nie. ()

kaylin

„Ilsa: vlčice SS“ je jeden z těch filmů, kde dostanete přesně to, co očekává. Je to béčkový, v podstatě brakový film, který ale není tak krutý, jako některé čínské nebo japonské kousky. Je to vlastně docela umírněné, což vede k tomu, že se divák může zaměřovat na nahotu, kterou se zde nešetří, ač tedy zůstává u cudnosti. Šokující film není, ale pro fanoušky pokleslosti je to pořád zábava. ()

K.I.N.G.

Nejvýznamnější film o 2. světové válce. No, asi ne, ale nejznámější nazisploitation film, s tím by se snad souhlasit dalo. Krom toho ještě i sexploitation nebo částečně women in prison. Takový béčkový nízkorozpočtový horor, ale docela působí, jakoby opravdu byl součástí něčeho velkého, součástí velké války, jako takový menší brácha Schindlerova seznamu :-) Tento snímek, používající oranžovou nátěrovou barvu místo krve, si nezaslouží být podhodnocovám. Myslím si, že opravdu stojí za to. Je to velmi vydařená a pro mě zatím i originální podívaná. ()

JohnMiller

Mix Naziploitation a Sexploitation. Na moje prekvapenie je to pekná prasárňa až také drsné som to nečakal. Scénky s mučením sú veľmi kruté. Mne nevadí žiadne násilie na ľuďoch no keď sa začne hrabať do rozkroku... ako kastrácia či dlhé hrubé palice s ktorých ide elektrina aj mne sa zakrivia ústa. Avšak film dokopy nemá žiadny dej. Je to vlastne iba pár bežných dní v nacistickom tábore kde sa experimentuje. ()

kagemush

Samozřejmě je to fetišistický SM měký porno. Nic to nezachrání ani pokrytecká předmluva pana producenta.--Exploušn ani náhodou a jedna válečnická střílečka to nezachrání,natož sem tam nějakej zvrhlej mord,kde tak okatě prezentované násilí na vždy obnažených obětech jasně odkazuje na SM.--Dílko ujde ještě jakž takž při sadomaso,ale je tragický koukat na hrané mezihry,které se tváří jako že vo něco jde ,ale jsou strašný ve všech směrech a ty dialogy(!!),nebo spíš často monology( ,,............. včera jsem udělal objev.Tohle je hlavní brána.Tam je strážný,toho zlikvidujeme a potom utečeme.")--Na tohle jsem fakt hrozně málo nazi a SM (bohužel) skoro vůbec. ()

Martin741

Uz v uvode sa pise v tom zmysle, ze film bol natoceny preto, aby sa zverstva, ktore predvadzal ten nacisticky ludsky hnoj uz nikdy neopakovali. Preto je tu nahota, extremna brutalita, tortura .....proste pre mna asi najslavnejsi film nazisploitation - drsny, plny sexu, nahych dievok, ale aj nasilia a tortury. Nazisploitation ako zaner mal ale podpriemerne -niekedy doslova spatne herecke vykony, a reziu bud rutinersku alebo rovno neschopnu. Filmy tohoto zanru sa vyznacuju najma torturou, naturalistickym nasilim, sexom, nahotou. Dyanne Thorne ako nazi sefka uplne ze brutal : 60 % ()

Hennes

Klasický nazisploitation s krásnou Dyanne Thorne. Děj je jednoduchý, ale to k tomu žánru patří. Scény mučení jsou skvělě a film řadím v tomto žánru hodně vysoko. ()

M.i.k.e

sedmdesátková naivní soft porno zběsilost,která ale není moc zábavná a rozhodně není šokující ani sexy.V roce 1975 tohle možná fungovalo alespoň v jednom z aspektů,ale v dnešní době neobstojí ani jako guilty pleasure...40% ()

MrPierc odpad!

Ilsa šéfuje speciálnímu koncentračnímu táboru č. 9 pro pokusy na lidech. Je to sexy blondýna s obrovskými ňadry a ráda mučí lidi. Mezi její koníčky patří mužská kastrace, znásilňovat ženy elektrickými robertky, vařit je ve vodě atp. Její mučení je podvědomě kvůli jediné věci, nemůže dosáhnouti orgasmu. Až jednoho dne potká nového vězně, který je Američan narozen v Německu. Právě proto je asi v posteli nejlepší. Americká a německá krev vytvoří sexuální mašinu a jen on dokáže uspokojit vášnivou Ilsu. Ale pomsta se už připravuje... Všechny ženy (vězenkyně i dozorčí) mají nejnižší velikost prsou C (trojky). Dozorkyně při bičování se vždy vysvléknou do půl pasu a pokud mají košili, tak jí mají zapnutou jen na jeden knoflík u pasu. Na zdech je krve jak po malování a má vždy oranžovou barvu. Na rozhlednách mají americké kulomety místo německých. Možná to někomu připadá zábavné, ale opak je pravdou. Na začátku filmu je upozornění, že film vychází ze skutečných událostí a že je jako varování budoucím generacím! Je to ostuda pro všechny lidi mučené a popravené v koncentračních táborech. Plivancem do očí je to, že je to film vytvořený v koprodukci USA a Západního Německa. Špatný film se špatnými herci, se špatnými triky a otřesnou alá němčinou. Jediným plusem je extra samice Dyanne Thorne alias Ilsa - vlčice SS. Něco tak blbého budete těžko hledat. ()

Bláža

Klasická ukázka sexploitation žánru, o které se učí i na některých školách. Nečekejte zázraky - trocha sexu, trocha násilí, ale jinak nic. Vtipné momenty jsou právě ty, které vtipné asi být nemají - nejistými hereckými výkony počínaje a scénáristickými perlami konče. ()

cubajz

haha, předpotopní sadistické softporno s lehkým náběhem na seriózní drama z koncentráku a ve finále dokonce na akční béčko. ()

-Bomba-

Blbost, která se tváří drsněji než skutečně je. Podle názvu jsem čekal nazi-vlkodlačí řezničinu ve stylu fiktivního traileru od Roba Zombieho ale bohužel, nic takového se nekonalo. Angličtinu v koncentračním táboře ještě snést můžu ale jiné nelogičnosti jsou jedině k smíchu, ať už je to normální šatctvo včetně bot pro zajatce, neuvěřitelně velká volnost nebo dobré figury všech zajatých, o jídlo nejspíš nebyla nouze... Samotná hlavní “velitelka” je sice sexy ale opět moc logiky nepobrala, dost pochybuji o tom, že by si nějakého vězně tak pustila k tělu. Speciální schopnosti jiných vězněných jsou už jen třešnička na dortu nepravděpodobnosti. Nadruhou stranu ale uznávám, že ve filmu takového ražení se s věrohodností moc nepočítalo. Celková kontroverznost autorům asi moc nevyšla, to by museli ukázat víc... ()

destroy83

Jeden ze základních snímků subžánru naziexplotation či chcete-li nazi sexploitation, který dokáže šokovat. Děj nám ukazuje "vědecké" pokusy velitelky malého nacistického tábora Ilsy, které mají posloužit samotné SS. Samotná Ilsa je notně dominantní prsatá blondýna, která testuje výdrž bolesti u vězněných mladých dívek, občas si pomučí i vězně pohlaví mužského, který ji už nebaví při večerních sexuálních hrátkách, ke kterým si je pravidelné nechává dovést od svých neméně blonďatých, prsatých a perverzních nohsledek. Ovšem jednou se v táboře objeví zajatec německého původu, který nejenom, že Ilsu neomrzí po sexuální stránce, ale dokonce se podílí na chystané vězeňské vzpouře. Zobrazované násilí, téměř vždy se sexuálním kontextem, místy balancuje na hranici únosnosti, ale autorovým a režisérským umem dosahuje místy skoro dokonalosti v rámci filmového subžánru. Herecké výkony, které jsou velice slabé až na vyjímky (Dyanne Thorne), jsou na vedlejší koleji. Snímek stojí především na násilí a bizarnostech, kterými se snaží diváka šokovat a docela se mu to daří. Nahoty, sexu a gore si také divák užije dosyta a díky této salvě se nemá u snímku šanci nudit. Dle mého názoru stojí Ilsa, She Wolf of the SS určitě za vidění a otrlý divák se dozajista dobře pobaví. U mě za čtyři hvězdy. ()

KajusaK

Jeden z těch válečných příběhů, který je až příliš zaměřený na hlavní hrdinku :)) , zajímavý příběh , zakončení údivné - perfektní!! občas mě něco opravdu překvapilo.. ()

folťas

atmosféra při půlnoční projekci na LFŠ 2010 z nechtěně trapného vytvořila chtěně vtipné a s ohromným smíchem a občasným potleskem přijímané.. ()

Yoshimitsu

Ooo, tak tahle něměcká, sadistická a kozatá čubka věděla, jak zaujmout. Hrozná škoda, že se ve filmu nemluví jen německy a někteří mluvili půl na půl a to kazilo dojem, ale ty melouny to zastoupily :D. Za mě 70% ()