Ilsa: vlčice SS

(festivalový název)
  • Kanada Ilsa, She Wolf of the SS (více)

Ilsa je nacistická šéfka malého SS tábora pre cca 20 väzňov. Má veľké prsia, uhladenú blond frizúru a veľmi peknú tváričku. Cez deň je jej úlohou robiť na väzňoch pokusy typu "Pri akej teplote vody asi tak človek, ponorený do nej, omdlie od bolesti?" a po nociach si relaxuje sexovaním s vybranými väzňami. V druhej línii filmu sa probližujeme k zopár väzňom a pripravujeme sa s nimi na veľký útek. Béčková snímka je prepchatá sexom, násilím a krvou. (POMO)

bolan

Ještě neznamená že když je tam sex, násilí, mučení, pissing, pseudo-krev a vše v jednom pod hákovým křížem, že to je šokující - je to naivní hovadina že jí neni rovno. ()

Horak

Sileny becko se silenejma hereckejma vykonama a taktez silenou zapletkou, bohuzel sem se ale zas tak silene nebavil. Par dobrejch hlasek, scena s tajici ledovou kostkou a huronsky se smejicim generalem SS, samozrejme vytecna hlavni hrdinka, ale jinak nuda. ()

#47 odpad!

Otřesné béčko, z pohledu dnešního otrlého diváka již nemůže ničím šokovat, ale přesto ho považuju za nechutný samoúčelný splatter. Je to naivní až na půdu a chápu, že spousta lidí co se na to podívá se tím diletanstvím všech zůčastněných asi i dobře pobaví. Jak už tady někdo zmínil, kdyby alespoň bylo jasně dáno, že se jedná o nadsázku, ale bohužel ono se to tváří strašně vážně...už počáteční text producenta je v kontextu s natočeným materiálem spíš k smíchu: "Film který uvidíte je založen na zdokumentovaných faktech. V koncentračních táborech Hitlerovy Třetí říše, byla ukázaná zvěrstva vedená jako "lékařské experimenty". Ačkoliv tyto zločiny proti lidskosti jsou historicky přesné, postavy zde zobrazené jsou směsicí notoricky známých nacistických osobností a jejich vykreslení bylo zhuštěno do jedné lokality pro dramatické účely. Zasvětili jsme tento film naději, že se tyto odporné zločiny již nikdy nebudou opakovat." ()

sandis odpad!

Nevhodné, céčkové, odporné porno na motivy skutečné mučitelky a vražedkyně z Buchenwaldu. Brrr 1.2/10 ()

DHDV

Tvůrce tohoto filmu měl velkou představivost při vymýšlení mučících scén a dobrý vkus na „modelky“. Jinak je to film, který asi mnohým bude připadat jako odpad, ale dá se v tomto filmu nalézt známka umění a určitého stylu tvorby, který tento film započal- nejsem znalec tohoto žánru, ale tohle dle mého názoru jeden z prvních filmů. Hodně mi to připomínalo film, jako je Kanibal Ferox pod… Pokud si libujete v tomto žánru, tak se na to podívejte. Bohužel mě tyto filmy nijak nenaplňují, pro jiné to může být zajímavé zpestření nudné chvíle… ()

inutihar

Je to sice klasika, ale je to nudné a nezáživné a špatně natočené. Ovšem ne dostatečně špatně. Hvězda navíc za scénu "útěk z vězení", které byla na hranici parodie sebe sama. ()

Evander

Skvělé dílko k ukojení nejrůznějších fetišistických a sadistických choutek. Pro nás ostatní je Ilsa dílem zbytným a navíc nepříliš snadno stravitelným. ()

Rathalos odpad!

Producent tohto filmu musel byt mega-ko*ot prvej triedy,ked tuto sra*ku venoval obetiam holokaustu,hanba mu,stretnut ho nazivo,tak mu pri*ebem,herci boli uplne na p*cu,lebo napriklad ti vazni poniektori sa tvarili,ako keby boli niekde na dovolenke a nie v SS tabore,neveril som im absolutne nic,zbytocne to rozoberat,toto kanadske ubohe ho*no patri jednoznacne do odpadu,totalne filmove dno...:-) ()

HappyDeath

Vcelku zvrácená věc, co si budeme povídat. Jinak mám z toho hodně zvláštní poicity. Mohlo to být zpracované líp. Nato, že to mělo dobrý a pevně daný námět, to nebylo tak dobré jak mohlo. 55% ()

FoxMulder odpad!

Je až s podivem, jak film plný sexu, násilí a prsatých, blonďatých a nadržených nacistek, může být tak neskutečně nudný a ubíjející! ()

KdG

Celkem prima filmeček, na svou dobu celkem odvážný (ostatně i na dnešní dobu, páč jsem nic podobného aktuálního neviděl). Děj je jednoduchý plný sexu a "násilí", ale zároveň dost naivní a když to člověk bere s nadhledem, tak je to dost často i vtipné. ()

G04T

Můj druhý nazisploitation (vlastně první, ale viděl jsem ještě před tímhle Saló a ani jsem netušil že je to nazisploitation) a jsem nadmíru spokojen. Tenhle subžánr si mě získal hlavně tímto filmem a Salem. Výbornej filmovej zážitek, kde příběh vůbec nenudí a nejvíce mě potěšily krvavé scény, které na tu dobu jsou opravdu troufalé. Thorne to zahrála opravdu skvěle a pak ještě generál, ostatní herci a herečky jsou těžkej průměr, ne-li podprůměr, ale o tohle mi ani tak nešlo. Jen mi tam chybělo víc erotiky, jinak úžasný.. opravdu. ()

Prejza odpad!

Bejt normálním úchylem, hodnotím to dost vysoko - nad(r)žena Ilsa je totiž neskutečně drsná a sní vo ní asi každej chlap. Jenomže když vám v krvi kromě těch běžnejch zvrhlejch choutek koluje i kapka lásky k filmu, tohle asi nezkousnete. A já prostě diletantský prasárny nemám rád. ()

Pauliee

Určite veľmi zaujímavý film v dobe, v ktorej bol natočený, ale teraz to je celkom o ničom. Nechýbala krv ani sex, ale nebolo tam toho za tak veľa. Úplne zbytočné dialógy, plytkých hereckých výkonov. Mohlo tam byť namiesto toho určite viac mučivých scén. Vlastne ani neviem čo chcel dať režisér v tomto filme do popredia, keď mne to pripadalo tak, že nám ukázal z každého rožku trošku. Ako keby mučenie bolo na druhom mieste lebo ho ani poriadne neukazovali. Ale čo teda bolo na tom prvom? Tak to fakt netuším. Ešte by som mal výhradu k farbe krvi, ktorá sa na ňu ani len trochu nepodobala a atmosféra tam fakt úplne chýbala. Ale ináč napriek tomu všetkému to nebolo až také horzné. Niektoré scény sú brutálne pekné a Dyanne Thorne nieje tiež na zahodenie. ()