V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze splnit si své sny o rockandrollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se. (Falcon)

KcarlosK

Nikdy není pozdě, aby dcera přehrála mámu. Ale Meryl je pro mě stále nejlepší herečka všech dob. Nejen že dokáže zahrát prakticky cokoliv, ale ještě u toho stihne vypadat o 20 let mladší. Ale film je prakticky o ničem. ()

MLee

Vůbec nevím, kam ten film zařadit.. Bez nějakých emocí, bez nápadu, kdyby tam nehrála jinak skvělá Meryl Streep, asi bych film hodila do odpadu.. Škoda.. ()

mfanta

50% - Sladkobolný příběh o matce, která opustila rodinu, aby mohla rozvíjet svoji hudební kariéru. Po letech se snaží alespoň některé ze svých chyb napravit a zjišťuje, jak zatraceně těžké to je. A to jsou na ni členové její bývalé rodiny ještě docela hodní. Výborný výkon Meryl Streep a Kevina Kleina. Jinak se jednalo o zajímavý film, ale nijak zvlášť výjimečný. ()

Lizs

Film byl extrémně nudný. Všechny postavy byly nesympatické a s jejich chováním jsem se nedokázala ztotožnit. Měla jsem pocit, že se za celou dobu nic nestalo - nedošlo k žádnému posunu v charakterech hlavních hrdinů, ani ke změnám v jejich životech. Necítím absolutně nic, co by ve mně film zanechal, kromě pocitu, že jsem s ním zbytečně strávila hodinu života. ()

Foxlady1

Roztomilý film se skvělou Meryl v hlavní roli zhýralé matky rockerky :-) nutno říct, že tahle role (všeobecně hudební role) jí naprosto sedne. Škoda, že se filmařům nepodařilo z námětu vytřískat trochu víc než lepší průměr. Kdyby se to lépe povedlo uchopit, mohl to být pěkný ´´doják.´´ Takhle alespoň tříhvězdičková oddychovka na osamělé odpoledne :-) Závěrečná scéna je super. Nejlepší hláška filmu: Lindo, tvoje drátěnka nikoho nezajímá (odpověď na poznámku, počkej, až se objeví první šedivý vlas... a nechtěj vědět kde). ()

Markytkaaa

A já Meryl hodně můžu ... a právě kvůli ní těch 40% opravdu dám. Jenom kvůli ní a kvůli velmi zajímavému setkání s dcerou Mamie. Ale to je vše. Americká slátanina, která navádí, aby si každý šel za svým snem a pak ho lynčuje za to, že to vlastně udělal. Protože v Americe, musíte dělat věci úplně ... nikdy nejde sedět jedním zadkem na dvou židlích, jasný?! ()

leafroller

Hodně jsem váhal, jestli napsat komentář, protože se mi film vlastně nelíbil. Řídký a nepřesvědčivý příběh, nepravděpodobné vyvrcholení a hlavně pomalá nuda, která mě několikrát donutila sáhnout po ovladači. A ani excelentní výkon paní S. zjevně nemůže zachránit špatný scénář. Občas mi dokonce připadalo, že jsou některé scény úmyslně vyrobeny pro zisk sošky. Nicméně musím říct, že se Meryl opravdu vyšťavila, ukázala, co šlo (a to doslova), a její hudební výkon převážil ručičku měření přes hranici 50%. Možná, až si ten film dám za 20 let, bude pro mě přijatelnější. Uvidíme. ()

peproch

Diablo Cody je fantasticky píšící scénáristka, po jedinečné Juno, Tully mi připravila další zažitek, tentokráte lehce stravitelný, a snad o to i snažší, ale netřeba jako u Tully náročné spletitosti, aby byly představeny netypické a přesto familierně známé situace našich životů, kdy těžko říci, jestli je anybody perfect. Já tedy rozhodně ne a tedy toto žeru, abych se smířila se sebou i s mými bližními, pokud jsou lidé a ne polobozi. ()