Meryl Streep mě opět nezklamala...a závěrečná písnička, kterou přímo pro film napsal Bruce "The Boss" Springsteen mě dostala!!!(31.1.2016)

Je to klasická "americká komedie" o tom, jak rodina je všechno a všichni musí být šťastní, jinak je něco v nepořádku :) :) Miluji Meryl Streep a je pro mě neskutečným chameleonem a důkazem je, že ve svých 66ti letech ztvárnila tuto postavu :) :) Její dcera je stejně skvělá a ta podoba je tak ohromná :) :) Oooooooh ale třeštičkou na dortu byl Kevin Kline....:) :) Ten čím je starší, tím je prostě charismatičtější....hmmm.....Ok - je to film, který mi nic extra nedal, ale ani nevzal :) :) Nejlepší byla první polovina filmu, kdy se zjišťovalo, jak je to v této rodině vlastně se vzájemnými vztahy a vzhled dcery, která je v životní krizi byl bravurní :) Ta laxnost ke všemu :D :D(22.3.2016)

• B-Boy1

40-50% ... So všetkou úctou k Meryl, ale tento film nebol pre ňu dobrou voľbou. Film mi prišiel chaotický; ako keby sám autor nevedel, čo chce povedať. A komediálna stránka bola tiež veľmi minimalistická.(9.7.2016)

Komedie má mnoho podob,ale je to žánr,který hodnotím vždy trochu kladněji, protože jde o odlehčený žánr a není ho třeba brát tak vážně. Je moc příjemné, když viidíte Meryl Streep křepčit, i když na to víceméně ani nemá,ale jde si za svá´svým snem, věřím jí ho a je hezké vidět, jak si za ním stojí. Meryl je dobrá,chci být jednou vitální jako ona. Ten film má prostě hodně pěknýh okamžiků a taky zobratuje to, jak jsme všichni úplně jiní.(21.12.2015)

• Wacoslav1

Nikdy není pozdě přestat se koukat na takový kraviny. 1* jde na konto celkem ucházející hudební stránky filmu. Jinak plytká, nezajímavá a totálně nezáživná blbost o ničem.20%(5.1.2016)