Asi sú dva uhly pohľadu, ktorými sa dá film vnímať. Buďto odsúdiť matku za to, že opustila svoje deti a venovala sa tomu, čo považovala za svoju vášeň, alebo pochopiť, že každý z nás sme rozdielni a máme veľmi ďaleko k dokonalosti. Nechcem sa púšťať do psychologických rozborov, alebo moralizovania. Napíšem to jednoducho. Som taký ten zodpovedný typ, ktorý má celkom pevné zásady a veľmi dokladne usporiadaný rebríček hodnot. Podľa toho, by som mohla postavu Maryl odsúdiť k zatrateniu a pohŕdavo si odfrknúť nad tým, že predsa pár hodín snahy zďaleka nevynahradí roky tvrdej práce a obetavosti matky, ktorú jej deťom nahradila iná žena. Mala by som pravdu, ale... deti milujú svoje matky a nikto nie je dokonalý. Bolo by fajn, keby sme dokázali získať druhú šancu a príležitosť pochopiť a napraviť, aj keď len z malej časti, svoje chyby. Takto som film vnímala ja a poskytol mi krásny zážitok. Rčenie všetko zlé je na niečo dobré, platí aj obrátene..(30.11.2015)

Pochopila som to dúfam správne, keď si myslím, že Meryl išla do tohto tu len kvôli gitarovým lekciám od Neila Younga ... či? Videné v rámci Season Challenge Tour (30.11.2015)

• gouryella

Naprosto zbytečný film plný nudných pasáží o ničem. Prostě typická americká slátanina jak má být, kterou ani slušný herecký výkon Meryl Streep nezachránil. Chtěl jsen vypnout po 20 minutách nakonec jsem přetrpěl bohužek až do konce = 30%.(5.12.2015)

Hudební scény jsou asi tím nejlepším, co film přináší. Lépe řečeno písničky, které jsou hnacím motorem příběhu. Meryl Streep versus rockerská hvězda víceméně odvedla slušný standard, žel nedokázala oživit rozvleklou šeď příběhu.(10.7.2016)

Diablo Cody definitivě potvrzuje svou scénáristickou vyčpělost, zatímco Meryl definitivně potvrzuje pozici herečky, jež dokáže pozvednout i ten sebe-průměrnější film.(26.11.2015)