Hudební scény jsou asi tím nejlepším, co film přináší. Lépe řečeno písničky, které jsou hnacím motorem příběhu. Meryl Streep versus rockerská hvězda víceméně odvedla slušný standard, žel nedokázala oživit rozvleklou šeď příběhu.(10.7.2016)

Neurazí, nenadchne. Meryl Streep to zahrála (asi jako všechno) přesvědčivě, jen ty vlasy si mohla učesat trošku líp. Její dcera pak taky nebyla špatná, naopak některé hlášky té postavy byly nejvtipnější z celého filmu. Mají u mě plus, že ten konec nebyl otřesný happyend. 3*(7.9.2015)

• Wacoslav1

Nikdy není pozdě přestat se koukat na takový kraviny. 1* jde na konto celkem ucházející hudební stránky filmu. Jinak plytká, nezajímavá a totálně nezáživná blbost o ničem.20%(5.1.2016)

Meryl opět dokazuje, že je herecký chameleon. Válí s kytarou a zpívá, jako by to byl její dennodenní chleba. Film sám je už bohužel horší, ale to jsem tak nějak čekala. Nenadchne, neurazí. Taková jednohubka s celkem šablonovitým příběhem.(29.11.2015)

60%.(27.8.2016)