Nastala chyba při přehrávání videa.
 • carly
  ***

  Film sa dosť pomaly rozbiehal a v jednom momente úplne zabrzdil. Ale našťastie potom nabral druhý dych a išlo sa až do príjemného konca. Nie som si istá, čo malo byť hlavným motívom filmu, pre mňa asi to, že nikdy nie je neskoro na druhú šancu. Hudba bola ale fakt dobrá. Aj Meryl Aj Mamie. A celá časť so svadbou sa naozaj vydarila. Nebolo to zlé, ale druhý krát ten film asi pozerať nebudem.(16.9.2015)

 • Mr.KarlAdler
  ***

  Foken Rick Springfield - paradoxně to nejlepší na Ricky and the Flash, kdo by to byl řekl. Film o rodině, která si nemá co říct. To bývá obvykle legrace, jenže tady nemá moc co říct ani scénárista (jen tak mimochodem, Diablo Cody kdysi fakt získala oscara), a už vůbec ne režisér. Hlavně v první půlce se Jonathan Demme evidentně potil, jestli točí komedii nebo drama. No, nepřišel na to. Tak proč tři hvězdy? Protože foken Rick Springfield, protože Maryl Streep uhraje cokoliv a protože si dokážu živě představit ty napůl zhnusené a napůl zděšené pohledy všech hostů v restauracích nebo na svatbách, když vidí matku, která se rozhodla vydat tak trochu jiným směrem. No, a místy se ten (přehnaně dlouhý) soundtrack opravdu příjemně poslouchá. Nikdy není pozdě zahrát na synově upjaté svatbě trochu rock 'n' roll. 50%(18.8.2015)

 • tahit
  ***

  Hudební scény jsou asi tím nejlepším, co film přináší. Lépe řečeno písničky, které jsou hnacím motorem příběhu. Meryl Streep versus rockerská hvězda víceméně odvedla slušný standard, žel nedokázala oživit rozvleklou šeď příběhu.(10.7.2016)

 • B-Boy1
  **

  40-50% ... So všetkou úctou k Meryl, ale tento film nebol pre ňu dobrou voľbou. Film mi prišiel chaotický; ako keby sám autor nevedel, čo chce povedať. A komediálna stránka bola tiež veľmi minimalistická.(9.7.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $26,822,144Tržby Celosvetovo $40,090,633Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ suchopárna dráma, ktorá nemá moc čím zaujať /40%/(7.12.2015)

 • - Meryl Streep (Ricki) za celé natáčení nepromluvila se svou dcerou Mamie Gummer (Julie), požádal jí o to režisér filmu Jonathan Demme, ale její dceři se o tom nezmínil, protože chtěl aby mezi nimi bylo napětí. (Streeper)

 • - Ve filmu se objevilo několik chyb spojených s americkým městem Indianapolis ve státě Indiana. Ricki (Meryl Streep) sem například letěla s leteckými aeroliniemi JetBlue, ty však na této trase nelétají. Chyba se také objevila, když Ricki vystupuje z taxíku v Indianapolis. Ten má na boku napsaný zkrácený název města "Indi", tato zkratka se však správně píše "Indy".
  (hansel97)

 • - Do role dcery postavy Meryl Streep byla zvažována Anne Hathaway, nakonec roli dostala Merylinina skutečná dcera Mamie Gummer. (Streeper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace