• pepo

Bez tempa, poriadneho príbehu a osobitosti. A prvýkrát v živote som to stopercentne nežral ani Meryl Streep. 4/10(11.9.2016)

Meryl opět dokazuje, že je herecký chameleon. Válí s kytarou a zpívá, jako by to byl její dennodenní chleba. Film sám je už bohužel horší, ale to jsem tak nějak čekala. Nenadchne, neurazí. Taková jednohubka s celkem šablonovitým příběhem.(29.11.2015)

• gouryella

Naprosto zbytečný film plný nudných pasáží o ničem. Prostě typická americká slátanina jak má být, kterou ani slušný herecký výkon Meryl Streep nezachránil. Chtěl jsen vypnout po 20 minutách nakonec jsem přetrpěl bohužek až do konce = 30%.(5.12.2015)

Streepku mam rada a na jej dceru som sa tesila. Vraj sa s mamou v realite neznasaju a na rolu dcery aspirovala aj Anne Hathaway. Film ani nemá zápletku, len ilustruje situáciu v rodine, kde mama v dochodkovom veku ostava zit stylom, z ktoreho vacsina jeho priaznivcov vyrastie do 25 maximalne tak do tridsiatky. Kvoli rockerskemu zivotu opusti svoje 3 deti a teraz su dospele. Mamina sa snazi k nim priblizit. Meryl slusne spieva, zaznie par skladieb, ktore sa neprejedli, zaznie par hlášok... Ale: nema to spád, silu, šírku ... Som vdacna, ze film sa nekonci trapnym dojimavym klišé. Koniec bol tak akurat a zvladnut koniec filmu - to je kus umenia. Myslim, ze sa najde dost ludi, pre ktorych to bude zaujimave. Pre mna bol film sklamanim. Ale pre mierne smutno v duši, ktore mi zostalo, pridavam hviezdičku. Lebo je fajn, keď po filme niečo v duši zostane.(26.8.2015)

Meryl Streep mě opět nezklamala...a závěrečná písnička, kterou přímo pro film napsal Bruce "The Boss" Springsteen mě dostala!!!(31.1.2016)

• - Film je věnován památce baskytaristy Ricka Rosase, který zemřel těsně po dokončení filmu. Rick se podílel na tvorbě Neila Younga, dlouhá léta s ním hrál ve skupině Crazy Horse. (jezurka42)

• - Meryl Streep se kvůli roli učila na kytaru od Neila Younga. (Streeper)

• - Ve filmu se objevilo několik chyb spojených s americkým městem Indianapolis ve státě Indiana. Ricki (Meryl Streep) sem například letěla s leteckými aeroliniemi JetBlue, ty však na této trase nelétají. Chyba se také objevila, když Ricki vystupuje z taxíku v Indianapolis. Ten má na boku napsaný zkrácený název města "Indi", tato zkratka se však správně píše "Indy".
    (hansel97)