Neurazí, nenadchne. Meryl Streep to zahrála (asi jako všechno) přesvědčivě, jen ty vlasy si mohla učesat trošku líp. Její dcera pak taky nebyla špatná, naopak některé hlášky té postavy byly nejvtipnější z celého filmu. Mají u mě plus, že ten konec nebyl otřesný happyend. 3*(7.9.2015)

Mně se tohle nekonvenční setkání Meryl Streep s její rodinou opravdu dost líbilo. Líbilo se mi, protože tenhle film přesně ukázal, co se stane, když člověk dá v životě přednost svým snům před rodinou. Ale jak má člověk kolikrát přijít na to, jak se má zachovat, aby se zachoval správně? Meryl Streep si svojí postavu vysloveně užila a stejně tak jsem si užil i já tento film.(25.5.2016)

Kašlu na scénář, tohle byla senzační hudební jízda Meryl Streep, Ricki, která už má nějaký ten pátek za sebou. Ne vždy žila tak, jak by se od ní očekávalo, projela spoustu času jedním kiksem za druhým. A najednou nastal zlom a její vnitřní hlas jí napověděl, že není všechno jak má být a co teď Ricki ? Myslím, že nakonec to poslepovali celkem v pohodě. Pro mě bylo podstatné, že Meryl byla vážně úžasná, ta zahraje skutečně cokoliv a dá do toho všechno a to se nedalo přehlédnout v žádném případě. Za druhé tam hrála její skutečná dcera a za třetí, jak je v zajímavostech, měla možnost hrát na kytaru Neila Younga. No tak to je jasný, že to nebudu pitvat. Bravo Meryl !(14.1.2016)

Pomerne vtipny, zpivajici Meryl skvela ale dej dost predvidatelny a nicim neohromujici. Dojak nakonec se nekonal, ale pravda me jen tak neco nedostane ;-)(18.8.2015)

Meryl opět dokazuje, že je herecký chameleon. Válí s kytarou a zpívá, jako by to byl její dennodenní chleba. Film sám je už bohužel horší, ale to jsem tak nějak čekala. Nenadchne, neurazí. Taková jednohubka s celkem šablonovitým příběhem.(29.11.2015)