Pomerne vtipny, zpivajici Meryl skvela ale dej dost predvidatelny a nicim neohromujici. Dojak nakonec se nekonal, ale pravda me jen tak neco nedostane ;-)(18.8.2015)

Mně se tohle nekonvenční setkání Meryl Streep s její rodinou opravdu dost líbilo. Líbilo se mi, protože tenhle film přesně ukázal, co se stane, když člověk dá v životě přednost svým snům před rodinou. Ale jak má člověk kolikrát přijít na to, jak se má zachovat, aby se zachoval správně? Meryl Streep si svojí postavu vysloveně užila a stejně tak jsem si užil i já tento film.(25.5.2016)

Rockenrollová babička Streepová to fajne rozbalila. Mne ale osobne tie pesničky prišli zbytočné, bolo ich veľa a predlžilo to film. Bolo to dobré, dobre sa to počúvalo, ale chápete. Dejovo veľmi podarené, s dobrým obsadením. Síce predvídateľné, s postavami, pri ktorých dopredu ako dopadnú a ani vás veľmi nezaujímajú. Ale feeling a energia sa tomu ubrať nedá a to asi jediné robí tento film pozeratelným až dokonca. 3 z 5(11.12.2015)

Pochopila som to dúfam správne, keď si myslím, že Meryl išla do tohto tu len kvôli gitarovým lekciám od Neila Younga ... či? Videné v rámci Season Challenge Tour (30.11.2015)

Je to klasická "americká komedie" o tom, jak rodina je všechno a všichni musí být šťastní, jinak je něco v nepořádku :) :) Miluji Meryl Streep a je pro mě neskutečným chameleonem a důkazem je, že ve svých 66ti letech ztvárnila tuto postavu :) :) Její dcera je stejně skvělá a ta podoba je tak ohromná :) :) Oooooooh ale třeštičkou na dortu byl Kevin Kline....:) :) Ten čím je starší, tím je prostě charismatičtější....hmmm.....Ok - je to film, který mi nic extra nedal, ale ani nevzal :) :) Nejlepší byla první polovina filmu, kdy se zjišťovalo, jak je to v této rodině vlastně se vzájemnými vztahy a vzhled dcery, která je v životní krizi byl bravurní :) Ta laxnost ke všemu :D :D(22.3.2016)

• - Ve filmu se objevilo několik chyb spojených s americkým městem Indianapolis ve státě Indiana. Ricki (Meryl Streep) sem například letěla s leteckými aeroliniemi JetBlue, ty však na této trase nelétají. Chyba se také objevila, když Ricki vystupuje z taxíku v Indianapolis. Ten má na boku napsaný zkrácený název města "Indi", tato zkratka se však správně píše "Indy".
    (hansel97)

• - Meryl Streep se kvůli roli učila na kytaru od Neila Younga. (Streeper)

• - Do role dcery postavy Meryl Streep byla zvažována Anne Hathaway, nakonec roli dostala Merylinina skutečná dcera Mamie Gummer. (Streeper)