Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

theSaint

Větší přímočarost, více krve, více mrtvých a mohla to být skvělá podívaná. Gibson je pořád charismatickej bastard. ()

gonga

Dceruška je nesympatická fetujicí kráva, které jsem přál od začátku pouze smrt. S takovou je velice těžké film pochválit. ()

aliaska

Neznášam všetkých čo majú hocičo spoločné s drogami,mariskou a hocičim iným...čo ti zatemni mozog a neskôr ta ovládne.!!!!!! ()

Bozvav

Kdyby se to nebralo tak děsně vážně a kdyby Gibsnova dcera nebyla tak protivná kravka a záporáci takový blbci, mohlo jít o docela kulantní zábavu. Takto jediný, kdo za něco stál bal Mel a to je na celý film dost málo. Scénář jakž takž. Za mne dvě slabší. ()

warrenur

Uchadzajuce B-cko so starnucim Mel-om, ktoremu stale ide klapacka a sialeny "kukuc" rovnako ako v "Sprisahani" s Juliou. :) Erin - Starlight z "The Boys" ma opat ten nevinny vystraseny pohlad, akurat, ze tuna pricuchla "tvrdemu" zivotu. Pribeh jednoduchy a priamociary, ale cast tatino/dcerka po rokoch je celkom fajn. Neurazi. 45% ()

sadlokan

Schopnost hlavního hrdiny přehryznout jednym hryzem stříbrnou power tape ho sice svym způsobem opravňuje nakouknout mezi přední"Badassdady",ale zase na úplnej top to nejni.Nestartuje mi auto-uuuuáááárrrrgggghhhh!!!! ()

KNTRFKT

Je to správná drsoňovina. To musim uznat. Hodnocení jsem trochu nadhodil za vous Gibsona....ALE. Chybělo víc tvrďáckejch scén, větší prostor pro Hells Angels, místo toho je to místy unylá road movie, kdy nejvíc strhující okamžik nastane ve chvíli, když si ta malá feťácká dcerka strhne náplast. Místy buznující mexický Jonas Brothers nuděj k smrti...Čili, dojem smíšenej, spousta dobrejch nápadu-jako třeba sicario, ale nedotažený, málo prostoru, jak u Haliny v dekoltu. ()

FilmWave

Mel pořád válí a chtělo by to novou "Lethal Weapon"! Ale tohle dílko je slaboučké b-éčko s jen jednou dobrou akcí a otravnými postavami. ()

Raziel_cz

Lepší, než jsem čekal, ne úplně tak dobré, jak bych chtěl. Ale rozhodně poutavé a strašně zajímavé. Sneslo by to míň mluvení a víc akce, nicméně takhle mají přestřelky šanci pořádně vnyiknout. Jsou intenzivní a krvavé a Mel Gibson je pořád ještě kurevskej borec a Šílenej Max a Universal by mu po Blood Fatherovi měl dát roli vlkodlaka. Překvapily mě konverzace, jednak přehnaně rychlým tempem, druhak obsahem. Jsou totiž podivně vtipné, vzhledem ke zbytku filmu, který se bere dost vážně. Scénář není nijak složitý, ale nad Taken apod. jej povyšují podstatně sofistikovanější charaktery, líznutí motorkářskou kulturou a zasazení do pustin Nového Mexika. Má to rezervy, ale rozhodně spokojenost. ()

BOURQUE

Prvé kroky návratu M. Gibsona (ako herca) v priemernom akčnom filme. Nečakajte tu veľké akčné scény (až na záver). Tu (správne) pozornosť má vzťah medzi otcom a dcérou. Každopádne M. Gibson potvrdzuje svoje kvality a hlavne to, že má v sebe stále ten šarm a schopnosť naplno účinkovať vo filme. Len aby dostal priestor... Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

xmy

Nijak složité, celkem dobré oldschoolové béčko. Mel Gibson ve formě, akorát škoda, že bylo poměrně málo akce a trošku moc mluvení. ()

Rathalos

Mel Gibson ma zase raz potesil,ten chlap sa narodil pre herectvo,s tou bradou a potetovany vyzeral fakt drsne,vyborny thriller,kde nechyba napatie a akcia,jednoducho zabava,bavil som sa fakt velmi dobre,musim dat 5 hviezdiciek,inak to nejde...:-) ()

Wallis3 odpad!

Achjo. Toto zas bylo co? Chápejte, Mel vypadá dobře, fazónu má takovou, že to vypadá, že bude trhat hlavy holýma rukama. Ale chyba lávky. Skoro celý film, ne-li úplně celý, se nese v duchu plků taťouška a nezdárné dcerunky a to stylem rádoby drsných slov, aby to asi taková nuda nebyla, ale tím víc to ubíjí. No a ke konci se dočkáme jakože zvratu,  pár suchých výstřelů a nezáživné akce, aby nás to dokopalo k úplně poslednímu rozhovoru mezi taťouškem a nezdárnou dcerunkou, který musel do scénáře namačkat naprostý kokot bez špetky empatie. Film nemá napětí, je vám úplně šumák, co se děje, prostě NIC! ()

Cinematrix

Rozhodně se nejedná o dechberoucí akční béčko, jakým byl Taken s taťkou Neesonem. Zde se jedná spíše o pomalu budované drama ve stylu Wrestlera. Nicméně Mel se do role drsného motorkáře, který posledních devět let strávil v lochu, znamenitě hodí. Tedy alespoň do chvíle, než oholí svůj, v pravém slova smyslu, hustej plnovous, který by mu záviděl kdejaký arabský terorista, natož Keanu Reeves :-). Film má poměrně přímočarý děj, který si na nic nehraje a jde si nekompomisně za svým v přesně vytyčených mantinelech staré školy. ()