ToRtiK

veľké sklamanie z mojej strany. Film ako taký začína celkom sľubne a pripomína mi tvorbu Guya Ritchieho. Toto sa ale veľmi rýchlo zmení po cca 45 minútach. Potom ako keby sa Helgeland nevedel rozhodnúť či ide o romatickú tragédiu alebo mafiánsky thriller. Jedno jediné veľké pozitívujm je tu bezpochýb Tom Hardy. Len kvôli jeho bravúrnemu výkonu som vydržal v kine tak dlho.. žiaľ nie až do konca. Možno tomu dám ešte raz šancu doma s pohárikom vínka... alebo skorej fľašou. Pre mňa dve ** - slabota! ()

josh.ko

Treba povedať, že Tom Hardy je slabosť, ktorú si nosím so sebou do kina. Film sám o sebe je fajn, i keď trochu bez spádu, chýba mu drive, ale .... čo zaujme najviac, je nenormálne skvele zvládnutý výkon, ktorý Hardy podáva a bravúra, s akou dokázal rozlíšiť ústredné postavy, o ktorých nezainteresovaný divák môže zapochybovať, či sa jedná o dvoch, alebo skutočne iba jedného herca. Napriek tomu, že príbeh trochu zaostal, sledovať Hardyho bavilo od prvej do poslednej minúty. TOP momenty: scéna v bare a .... "fucking sing!!" :D ()

Tempter

Docela zajímavé vidět tento film bezprostředně po Kobrách a užovkách :-D V podstatě to samé téma, jen trošku jinak. Ale vážně, Legendy jsou velký, zábavný, místy se trochu vlekoucí do vizuálních detailů dotažený retro film ve styly Angličani sobě a na ostatní kašlem, protože my to máme stejně nejlepší. A nejhorší na tom je, že jim to i člověk uvěří... Pro Hardyho mám slabost ( neznám ve svém okolí nikoho, kdo by neměl ) a přestože některé jeho kreace v tomto filmu byly až na hranici komičnosti, zase nezklamal. Prostě Hardy baví a utáhne i ty již zmíněné ospalé chvilky. A tak. A to lízátko bylo rozkošné. ()

erceee

Film o bratoch Krayových so smutným koncom. Niet Toma Hardyho v tomto filme tak určite naň nejdem do kina, a uz vobec by odomna nedostal 4 hviezdičky. Gangsterka z 60. rokov opisuje 2 bratov ktorý k sebe mali silnú citovú väzbu v oboch prípadoch zato mohol čarovný Tom. V jednej osobe stvárnil tvrdého chlapa ktorý vzdoroval všetkým svojim nepriateľom a nevedeli ho dostať do kolien nakoniec ho dostala do kolien ženska ktorú miloval "na každého chlapa sa najde chlap a keď nie chlap tak určiite za tým hľadajte ženu". Druhá postava psychopat ktorý nempozna milosť pre nikoho iného okrem svojho brata a svojho Teddieho "Taron Egerton". Pekný snímok, super kamera, môj najoblúbenejši filter, najoblúbenejší žáner. Nebyť tej ženy tak sa to skonči podľa mojích predstáv a preto len 4 hviezdy ale inač by to nebol skutočný príbeh. 133 minút som sa v kine nenudil, pobavil Ronnieho humor o homošoch, “It takes a lot of balls to admit that,” :D ()

L.O.T.R

Sladká, Londýnska gangsterka, ktorá vyniká svojou brutalitou. Aneb Tom Hardy opäť kraľuje, no tento raz v dvojitej hlavnej úlohe. Jedna radosť sledovať jeho hereckú kariéru, keď už z tej starej školy tu moc toho neostáva. Zasadenie do Londýna mi padlo veľmi dobre a oproti takému Black Mass tu je aj veľa zábavných scén, ktoré má opäť na starosti práve Hardy, ktorý je určite ťahúň celého filmu. Lepšieho herca na zahranie dvojčiat Krayových si ani neviem predstaviť a tie ich vražedné pohľady ma proste dostali. Veľmi ma ale prekvapuje že tým gangsterkám sa tento rok akosi darí, aj keď opäť sa nebude jednať o komerčne úspešný film, no za to je to film výborný pre fajnšmekerov. Ak máte radi Toma Hardyho budete spokojný, ak máte radi filmy o mafii a gangstroch, budete spokojný a ak máte radi oboje, určite budete odchádzať z kina nadšený ako ja. /videl v kine/ 85% ()

kecal

Měl sem slíbeno "Film vypráví příběh gangsterů, dvojčat Reggieho a Rona Krayových, jedněch z nejznámějších neblaze proslulých zločinců v historii Velké Británie a jejich říše organizovaného zločinu, kterou v 60. letech dvacátého století vybudovali ve východní části Londýna" a dostal sem slátaninu o nějaké vypatlané kundě co se zabouchne do klasickýho libovího frajírka a když konečně zjistí to, co ji máma, zkušená to žena říká celou dobu, tak spáchá sebevraždu. Co to kurva bylo?! Scénárista byl chlap, tak proč proboha vyblil na světlo světa tuhle zhovadilot ? Nemluvě o té sračce, která měla zobrazovat organizovaný zločin. Takhle nějak si to může představovat snad jedině nějaká domácí puťka, co viděla pár argentýnských telenovel v kterých se vyskytoval nějaký údajný gagster. Pokud to opravdu napsal Brian Helgeland a ne nějaká jeho asistentka, která mu to podstrčila pod nos po opravdu bobrým a hlubokým orálu, tak je to neschopnej břídil, což jeho minulost kupodivu popírá. Každopádně, tohle se nepovedlo. ()

latimerie

Rozhodně jsem od téhle gansterky čekala víc. Ještě že zde byl Ron, psychopatické dvojče, který pořád zdůrazňoval, že oni jsou ti bratři gangstři, jinak bych na to byla úplně zapomněla. Víceméně se jednalo spíš o vykreslení vztahu Reggieho a Frances (což je pochopitelné, když je Frances vypravěčka), než o zobrazení podsvětí. Takže pokud jako já spíše očekáváte střílečky a mafiánské praktiky, budete zklamaní. ()

Lukas.Luky

Ako sa k tomuto vyjadrit?? Ocakaval som film o mafianoch, kde to bude srsat zo vsetkych stran, ci uz prestrelky, vrazdy, nedovera atd..a takto mi predostreli romanticku sracku, ktora aj tak konci strasnym umrtim slecinky. Hardy ako zvycajne genialny. Obaval som sa ako sa zhosti dvojrole, ale nakoniec to zvladol bravurne, nebyt jeho tak to je len jedna hviezda. Ostatok stoji za hovno. ()

Cornello

Myslím, že filmy, které nejsou považování za komedie jsou vždy humornější než právě ty "komedie". Tento film je tomu důkazem a člověk se i dobře pobaví. Z hlediska Hardyho mě opravdu překvapil jeho výkon, kdy v jednu chvíli je největší gay plácající zvohlého kluka přes tůl přes zadek, na druhé straně tvrdého chlapa, který vešel do hospody a chtěl pořádnou střílečku. Když srovnám, jaké filmy jsem dal za 4, tak musím tady udělat vyjímku a dát horších 5. Ale opravdu perfektní 4,takže velká spokojenost :) ()

Heuloss

Asi jsem od toho čekal něco jinýho, což je důvod, proč jsem byl po shlédnutí filmu zklamán. Čekal jsem trochu drsnější způsob přebrání vlády nad Londýnem a ne "romantický" příběh a šplhání po okapech. Pár chvil mi dávalo naději, že to bude co jsem očekával, ale nakonec tomu tak nebylo. Asi jsem se moc těšil. 2 hvězdy ... za Hardyho výkon další hvězda. ()

Ardath

Tom Hardy je herec na svém místě a přes dvě hodiny na sebe strhává veškerou divákovu pozornost. Zbylé aspekty snímku tím trochu zůstávají na pozadí, ale to vůbec nevadí. Brian Helgeland se vrací v plné síle a jeho Legendy zločinu se staly strhujícím snímkem. Má to styl. ()

Va33ek

Gangsterka trochu z jiného úhlu pohledu. Klasických stříleček a akce zde najdete opravdu pomálu, ale na Hardyho coby dvojče, kde se každé chová úplně jinak, člověk jen trne co kdo zase vyvede, se velice dobře kouká a pozornost to rozhodně udrží. Dobře jsem se bavil. ()

kickassgirl

Okrem vykonu Toma, ktory je nenormalny, chcem vyzvihnut aj vykon Tarona Egrtona v roli bukvicky. Film ako taky dobry, ale prave vykony hercov ho robi pre mna nezabudnutelnym. ()

Mykie

Cely film je postaveny na hereckem vykonu Toma Hardyho, ktery je excelentni a za to si jiste zaslouzi pozornost. Jako gangsterka ale selhava a mnohdy pusobi spis jako romaticky film z londynskeho podsveti, ktery nedokaze prodat "legendarni" status nejvetsich britskych gangsteru vsech dob a film celkove nevyuziva svuj potencial. Torture gang byl hezky uvedeny a behem dvou minut vysumi do ztracena, coz byla skoda. ()

s0re

Všimol si niekto že Tom Hardy v roli Ronnieho mal hlas velmi podobny Bane-ovi v The Dark Knight Rises? :D (Ano, viem, že je to ten isty herec), akurat original hlas Hardyho je taky aky mal za Reggieho. Inač paradny gangsta film. 5 hviezd davam hlavne za rolu Ronnieho. No proste je velmi tenka hranica medzi dokonalostou a Tomom Hardym ()

Atom84

Film který stojí na výkonu Toma Hardyho, zvlášť jako zlé dvojče je parádní. Ale jinak je to bohužel snímek na který za pár dní zapomenete. Škoda, potenciál to mělo... ()