subic

Tom Hardy jako Ronald a Reginald Krayovi, Londýn a šedesátky. Nooo, ten který je tak skvělý v těch všech vedlejších rolích, si tu střihnul hned titulní dvojroli a já se tak nenudil, ani nepamatuju. Na gangsterku všeho všudy 3 akce za celý film, není to trochu málo? Jako retro film to není špatné, i když jsem čekal, že to bude po celou dobu doprovázet jeden dobový song za druhým a taky po skromnu. Je to vážně tak na hraně, jestli to někdy ještě vidět nebo ne. 50% ()

Jerris008

Toma zbožňuji, je zárukou kvality, zvlášť, když hraje psychopata. V jiném obsazení by tento film na vyšší hodnocení nejspíš nedosáhl, chyběl mu silnější příběh, ale to už by nebylo podle skutečné události.. ()

mrclTV

Z každého rožku trošku - aj gangsterka, aj komédia, aj romanca a dosť drámy, to je zvyčajne základom na zaujímavý mix. Problém ale je, že obsahu je tu tak na 100 minút maximálne, ale kvôli výsledným 130 minútam sa to vlečie až trestuhodne pomaly. Film má sice solídny dej aj vyvrcholenie a pointu, no kvôli tomu plahočeniu to nemá až taký dôraz. Ale Tom Hardy tradične zahral opäť kvalitne, tento krát hneď dvoch psychošov naraz. ()

PlysovyMacko

Kronika dvojčiat londynskych gangsterov zo šesťdesiatych rokov nie je sama o sebe až taká zaujímavá ako dvojrolova kreacia Toma Hardyho. Jeden brat sympatický fešák, ktory rieši romantický vzťah, druhý vtipný psychopat a ich vzájomná interakcia. Najlepšia scéna je bitka bratov v prázdnom klube. Kto čaká ultra drsnú krvavú gangsterku bude sklamaný. ()

Vämpiriüs

Velmi povedený film jak osazením, tak i atmosférou. Tom Hardy zahrál teplého bratra naprosto fámozním způsobem. Celkově trochu jiný pohled typ mafiánské rodiny. Taktéž Christopher Eccleston dostal zajímavou roli byť byla škoda, že se objevoval tak málo. ()

swinevenca

Bohužel mě film docela přestal bavit ve chvíli, kdy ta lidštější z Tvrdýych půlek ztratí lidskost, a to do konce ještě zbývalo docela dost. Vždycky mě u top gangsterů zajímá spíš jak se dostanou k fleku, než jak si ho neomezenou mocí udržujou, toho jsem se nedočkal. Tomáš koncertuje, užíval jsem si ho, i když z jeho úchylnýho já a jeho nahřátý bandy mi bylo zle každou vteřinou, trocha suchého britského humoru mě vždy těší,originální tah s vypravěčem si určitě budu pamatovat, ale zas mi přijde, že se toho ve filmu nedělo moc převratnýho na dvě hodiny a fous. Pustím si to znova? I don´t think so. ()

DonBraso

Nejhorší film od Briana Helgelanda a nebylo toho málo co jsem viděl od tohoto režiséra.Ještě tomu stále nerozumím.Za prvé tohle není gangsterka,ale jenom podělaná červená knihovna,která se pořád šlape po tom, jak Reggie chce mít Frances stále u sebe.Dvojrole Toma Hardyho tohle prostě nedokáže pojmout,nejhorší ještě je,že ty dvě role jsou si docela dost podobné,tak velká škoda,že Tom to chtěl sám,takhle to vyjde hrozně toporně.Role Rona mu šla mnohem lépe,měl si nechat jen tu,aby vyniklo Tomovo charisma,jenomže touhle dvojrolí,která se plácá na pětníku nedokáže zabavit na delší trvání.K tomu právě přispívá krvácející stopáž,která se mohla vejít do hodinky třicet.Pár skvělých momentů to má,dalo by se říci,až komediální nádech.Jenomže pominu jedno vystřelení,dvě bojůvky,tak jsme zase tam,kde jsem určitě nechtěl být a to ROMANTIKA.Vůbec nevím o těch dvouch mafiánech jsem se nedozvěděl,jenomže,že jsou a jeden je buzerant.Vlastně,že obchodují s Lanskym v zámoří a to je tak všechno.Postava policajta,který chce těmhle dvou přijít na kloub je suchý jak reklama na vložky.55% ()

zerk0

Celkom zábavná, ale v celku priemerná gangsterka. Helgeland ako keby nevedel, či sa má viac venovať vývoju romantického vzťahu, alebo temnej stránke podsvetia. Nevyrovnanosť postáv ma niekedy privádzala do zúfalstva, no v zápätí to vyvažovala dávka čierneho humoru. Jeden Hardy perfektný, druhý dosť otravný a celkový výsledok filmu tak trochu nedotiahnutý... ()

dudo24

Priemerný film. Celkovo sa tam nič moc nedialo, len sled udalostí bez nejakého hlbšieho smerovania. Dominoval humor. Najviac to ťahal Tom Hardy ako narušené dvojča. ()

Facerr

Přestože je tohle slušnej krimi thriller, nemohl jsem se ubránit občasnýmu smíchu při peripetiích Hardyho, jako "psychobráchy". Hardy mimochodem zahrál oba svoje party excelentně a určitě se zapsal do análů filmovejch gangsterek. Naproti tomu smutný scény filmaři přešli celkem vlažně, za což jsem koneckonců vlastně rád. Jestli ovšem čekáta jatka v ulicích Londýna, při kterejch budou lítat kulky z bouchaček, tak to se mrkněte po něčem jiném. Nicméně příběhově je tohle solidní podívaná. ()

AndrewNewman

Tom Hardy by si zaslúžil lepší scenár. Práve na tom film upadá. Inak je to gangsterka,ktorá sa rozhodne nemá začo hanbiť. Tom si naopak vyberá skvelé role. Duševne chorého gaya a násilnického elegána. Nedá sa ho nepochváliť. Mrzela ma smrť krásnej Emily ale vrámci deja tomu rozumiem. ()

IZFNP

Z námetu mohla a mala vzniknúť kvalitná gangsterina. Miesto toho divák dostáva nablýskanú, no prázdnu historku o dvoch mužoch, ktorí boli výraznými postavami londýnskeho podsvetia v dobe, kedy to i verejne veľa znamenalo. Ich vzostup i pád je tu však zachytený extrémne povrchne, ba priam je odsunutý na vedľajšiu koľaj na úkor nepresvedčivej romantickej linky, ktorú zachraňuje len charizmatický Hardy, ktorý ku svojej dvojúlohe pristupuje so sympatickou hravosťou. V porovnaní s televíznym vrcholom (napr. s práve dopozeraným Peaky Blinders) sa tak jedná o dva kroky vzad a látke by možno tiež prospelo televízne spracovanie. Alebo Scorsese. Alebo Ritchie. Po zábavnom začiatku a skvelej scéne, kedy si bratia v bare podávajú oponentskú partiu gangsterov, ide zábavnosť už len prudko dolu. Tým netvrdím, že to bol zlý film. Len nebol tak dobrý, ako by som chcela. ()

Vasyl

Vlastně docela zklamání a hodně slabý tři. Skoro žádná akce ani napětí, dost se to táhlo. Aspoň že malé krpaté Emily to furt sluší. A brejlatej brácha byl docela vtipnej + to podtrhoval ten jeho správně úchyláckej výraz. ()

Hingis

Herecký výkon v dvojroli výborný, celkové zpracování taky povedené, ale příběh takový nějaký zdlouhavý a předvídatelný, i když místy až moc syrový a drsný. Nepotřebuji vidět víckrát. ()