Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý postrach pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým. Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance. (Forum Film CZ)

DonBraso

Procházka jednou restaurací za michelinskou hvězdou v hlavní roli s Bradley Cooperem,který je zde hodně uvěřitelný s romantickou notou a hromady žrádel,které uvidíte jenom v restauracích od 300kč výše.Film který neurazí ani nenadchne,vypline bohužel slušně někam do dvora,kde byl pomalu Adam jako doma.Dramatická nota s příměsí romantiky,určitě ne komedie. ()

Vasyl

Ale hodně slabý 3. Nechápu proč něčím nadanej člověk nemůže byt někdy sympaťák. Tady ten je ukázkově arogantní, nestálej kokot. No a když se mi nelíbí hlavní hrdina, většinou mě film nebaví tolik. Navíc o těch mišulinských dobrotách si myslím svoje. Já dneska třeba dělal šunkofleky a jak jsem si pošmákl. Ani holky to tady nevytrhnou. Uma brutálně zestárla a skoro nejde poznat a Alička se jen dvakrát mihne. Aspoň Siena to trochu zachraňuje. Ta ženská vypadá v každým filmu jinak a všude jí to sekne. ()

Mograine

Vzhledem k tomu, že mě poslední dobou začínají brát filmy o vaření, musím říct, že tento byl skvělý. Bradley je vynikající, Sienna půvabná, pan Brühl, i když je španěl, tak jeho angličtina je ta nejlepší jakou jsem kdy slyšel a zbytek herců taky parádní. Veškerá jídla zde jsou perfektní a velice se mi při sledování sbíhaly sliny. Děj také dokonalý, jen si jaksi nejsem jistý, jestli to takhle fakt funguje v těch pětihvězdičkových restauracích. Ale abych jen oplýval superlativy, Bradleyho chování se mi fakt nelíbilo a, i když je pan Sy jakkoliv dobrý, tak zahrát takovou kurvu se mi také nelíbilo. Takže za mě 4*. ()

lobo87

Priznám sa, že mám rád dobré jedlo a aj filmy o varení, ktoré je podľa mňa na určitej úrovni už umením. Wellsovi sa podarilo toto umenie zachytiť ako podklad pre príjemný, ale zároveň dramatický ľudský príbeh. Cooper je sympaťák, o to väčšia pochvala preňho, že človek mal nutkanie ho nakopať. Herecky to zvládli aj jeho parťáci (hlaven Brühl). Čo ma trošku mrzelo, samotné varenie bolo trošku v pozadí toho všetkého, čím si Adam prechádzal. A toho nebolo málo - drogy, dlhy, podrazy od priateľov... Optimistický záver potešil, ale Šéf, či Láska na kari boli "chutnejšie"... 75% ()

Luckyboy

Trochu pozérské, ale ve skutečnosti si (aspoň co se vaření týče) film na nic nehraje, protože pozérství je smyslem haute cuisine. Konzistentní ale již není "milostná" a "dramatická" zápletka. Kdyby to nebylo o vaření, nikdy bych se na film nepodíval a ani bych toho nelitoval. Prostě dobrá oddychovka pro ty, co rádi vaří. ()

blondboss

Taká jemne nadpriemerná kulinárska light komédia s výborným hereckým osadenstvom a atmosférou, z ktorej sršala ťažká kuchárska profesionalita a kumšt. Ja čo by milovník dobrého jedla som si tento film celkom užil, aj keď dejovo to bolo dosť plytké. Od tohto filmu však nemožno mať veľké očakávania a pokiaľ sa tak stane, tak to určite nebude sklamaním. 60 % ()

simoneo

Film je z prostredia kuchyne. Napriek tomu, ze varenie je urcita forma umenia, toto prostredie mi bolo cudzie a posobilo na mna trochu smiesne. Dojem z filmu mohol kazit aj cesky dabing, ktory pocuvam velmi zriedka. ()

x_ander

Burnt není nic objevného a možná mu trošku škodí, že to v podstatě čisté drama (ta komedie v popisu je dost zavádějící), ačkoliv právě trošku nadhled by mu neškodil. Ale Bradley Cooper to utáhne bez problému a celý film je tak natřískaný známými jmény, že jsem ho zkrátka potřeboval vidět. ()

blazma

Mám rád jídlo, mám rád vaření... Přidejte k tomu nějaké to lehké drama. Snesitelný příběh a jo, máme tady v pohodě film. ()

husak_k

Do mý kategorie filmů, co mi prostě sedly, tohle úplně zapadá. V podstatě celý film se točí okolo tryhard šéfkuchaře Coopera. A mně se prostě líbí když se dokáže film dobře věnovat takovým postavám, které jsou na první pohled surové a nezlomné, ale všechno je vlastně trochu jinak. 90% ()

pollstro

Křehké a jemné drama z prostředí kuchyně bez psychologické hloubky, ve kterém je psychologie zpracování informací lehce prostořeká a nepřímo úměrná hvězdnému mezinárodnímu hereckému obsazení. Jednotlivé dílčí zápletky se ztrácí v celkovém příběhu, což vede k potlačení kreativních procesů kuchyně, která tak ustupuje bouřlivému, cholerickému a ponižujícímu hlavnímu hrdinovi, jehož nechápavé chování vůči svému okolí může působit jako přirozená vlastnost plná klišé. Přesto ve fyzickém vyobrazení náročné a atraktivní práce v kuchyni, konfliktů a vzájemných interakcích mezi jednotlivými charaktery film získává jisté atraktivní sympatie a chytlavé momenty, které je radost vnímat. ()

AndrewNewman

Žiadna gastronomická pohodička, skôr tvrdá realita, s ktorou sa snaží popasovať bývalý hviezdy šéfkuchár. Ten v podobe Bradleyho Coopera odvádza skvelý výkon a rovnako tak aj jeho spoluprácovníci. Síce to nie je originálne a povedal by som, že sa Knight hodně inšpiroval Gordonom Ramsaym, ale dobre sa na to pozerá, dobre sa to počúva a je to dosť autentické, čo sa makačky v kuchyni týka. Celkovo veľmi slušné. ()

muti

Predvídateľné, keď porovnám napr s Food Wars tak toto sa nechytá. Možno porovnám hrušky s jablkami, ale na takúto tému musí človek mieriť k dokonalosti, ako aj pri tom jedle ()

CrazymanM

Velmi zajímavá sonda do života magorů,co chtějí Michelina!Ne vážně,bylo to skvělé,jen tak nějak nechápu ten povyk kolem těch nóbl žvanců,asi proto,že jsem to nikdy neochutnal a neochutnám! ()

Gregor_Samsa

V kuchyni lepší restauraci tak to velmi pravděpodobně vypadá, snad jen s tím, že vulgarismů, stresu a nadávek tam může být ještě více. Nebyla to slaďárna ani psychologické drama a bylo to zábavné od začátku do konce. Na nedělní podvečer či volné odpoledne ideální. [70%; 2015-10-28; Cinema City Nový Smíchov]. ()