Trapper33

Robert de Niro poslední dobou točí hrozné filmy. Do toho všechny ty řeči o tom, jak by pořád jen šoustal. No nic, párkrát jsem se zasmál, ale jinak hrůza. ()

P1tr

Nemravná a jednoduchá, skoro až primitivní komedie. Tato označení nicméně používám v pozitivním slova smyslu, neboť Děda je lotr si na nic nehraje a v nastíněných mantinelech bruslí velmi zkušeně a servíruje několik povedených vtipů, které spolehlivě rozesmějí, za což ve velkém může také skvělé ústřední herecké duo, které do humorných momentů jde naplno. Pár fórů míří vedle a dojemné a moralizující scény působí rušivě, ale zbytek je zábavný. ()

sedm.1

Jedna z komedií, kterou lze označit za ultimátní. Zac Efron a Robert de Niro tu totiž rozjeli tak neskutečnou jízdu, že jsem se už tak dlouho nepobavil. Přitom tomu ale zhruba první třetina filmu vůbec nenasvědčovala, postupně se to ale rozjelo do nehorázných otáček, kdy jedna šílená scéna, většinou vyprovokovaná postavou Roberta de Nira a odnášející to postava Zaca Efrona, střídá druhou, vše se to stupňuje a postupně graduje do finále, kterého jsem se tedy upřímně bál, neboť jsem očekával, že se zde bude odehrávat klasické hollywoodské moralizováníčko, prozřeníčko a přeslazený happyend, což sice do puntíku nastalo, ale tvůrci v něm naštěstí neustoupili z nastoleného stylu humoru, který se jinak nese po celu dobu v duchu té nejvulgárnější a nejprimitivnější zábavy, která ovšem tentokrát funguje více než dobře a prostě je to výsostně našláplý masakr, odvaz jako kráva, zkrátka perfektní komedie, ovšem jen pro silně nenáročné a otrlé publikum. Hlavním tahákem celého filmu je každopádně obsazení, a to nejen dvou ústředních hrdinů, vesměs to jsou totiž prvotřídní šílenci a holky tu jsou zatraceně sexy, prostě jednoduše perfektní casting. Takže, intelechtuální „komentátoři“ tomuto snímku dají nekompromisně na prdel, protože zábavnost Dirty Grandpa bude na 100% pod jejich úroveň, ovšem divák tolerantní a lačný přisprostlé a nekorektní, mnohdy hulvátské a nejednou fekální zábavy, si zde přijde maximálně na své. ()

herr_carter

"Co to je Oreo?To je když dva velký negři píchaj jednoho malýho bílýho"...tak tahle a dalších asi 364 podobně kanálních hlášek zdobí tuhle veselohru, u níž si musíte dát dva paraleny, zapít pěti pivy a pěti panáky a pak musíte být nadšeni..bráno s velkou nadsázkou, tohle si tedy de Niro musel kurevsky užít !..................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

KoRner

Nie som si celkom istý, či som mal pozerať tento film, pretože mám pocit, že De Niro po Fockerovcoch v mojich očiach už nadobro stratil rešpekt a nevidím v ňom Vita Corleona, Sama Rothsteina, Jakea LaMottu či Jamesa Conwaya, ale starého uslintaného deda Zaca Efrona, ktorý neustále onanuje. Dej to vlastne ani nemá, ale vtipy, hlavne čo sa týka drog, sú občas podarené. ()

Billie777 odpad!

Vlastně proč ne? Proč by si Robert De Niro nemohl na stará kolena zahrát v nějaké obyčejné americké komedii? Neměla bych nic proti, takový druhý Půlnoční běh by se hodil. Neměla bych nic proti, kdyby to bylo alespoň trochu na úrovni. Ale aby se po všech těch skvělých filmech, které natočil, vrhl do něčeho tak podprůměrného, to je skutečně smutný. Prvoplánový "humor" a snaha zavděčit se co nejvíc mladému publiku používáním nadměrného používání sprostých slov, až z toho třeští hlava, je skutečně nešťastné. Snad žádná postava není příliš sympatická, některé jsou až silně nesympatické (Audrey Plaza) a nějaký vkus, ten tu opravdu budete hledat marně. Vlastně bych ani nebyla tak naštvaná, kdyby tam nehrál jeden z mých nejoblíbenější herců... vždyť takové komedie američané točí jak na běžícím pásu. Pokud ovšem De Niro hodlá završovat kariéru takovými filmy, tak tedy, děkuji, ale to si pro příště nechám ujít. ()

Wally

Klasická americká pubertální komedie plná sexuálních a fekálních vtipů... Nechápu, co přimělo R. de Nira v tomhle hrát?? Nicméně jsem se párkrát od srdce i tak zasmál a to se přičítá k dobru! ()

farfalla

Vôbec nechápem, prečo sa Robert De Niro rozhodol zúčastniť niečoho takéhoto. Snáď len pre peniaze. Aj Danny Glover si pre svoje cameo mohol vybrať niečo dôstojnejšie. Na túto tému – rozhodni sa správne pri výbere partnerky i práce – sa mi omnoho viac páčil film „Interstate 60“ z roku 2002. ()

tom.nosek

Docela se divím, že Robert De Niro do něčeho takového šel. Musím ale říct, že dynamika De Niro-Efron tam je, vtipy jsou možná někdy až moc ulítlé, ale jedná se o dobrou (byť jednorázovou) komedii. PS: Jason Mantzoukas je v poslední době úplně ve všem, na co se koukám. ()

Hanys_

Tušil jsem, že mi to sedne. De Niro si to očividně užíval, Efron se do těhle rolí fakt hodí a nebýt toho už klišovitého děje, tak možná přihodím i čtvrtou. ()

Litvicek

Dementní oplácaná love story ve stylu Hangover. Koho to dnes ještě může bavit, když se podobných rádoby komedií natočí během roku šedesát. Napočítal jsem tři kvalitní scény v hodinu a čtyřicet minut dlouhé stopáži. Velice slabé ale možná za to může český dabing, kdo ví.. Tak jako tak, Efron mi zde výjimečně nevadil, což je zázrak. De Niro chtěl jen smočit ptáka, by se mohlo uvést v popisu filmu a zbytek už jen skládá závěrečné dílky zbytečného filmu. ()

F.W.Colqhoun

Na Zacu Efronovi je nejvtipnější prst Roberta de Nira v jeho zadku. Zaca Efrona a producenty, kteří se okolo něho rojí, lze ctít především za to, že ví, čí prsty si do zadku nechat našroubovat. V minulosti si ruce nechali potřísnit třeba Seth Rogen [Bad Neighbours 1 & 2], Annou Kendrick a dalšími a doufejme, že se najdou ještě mnozí další, protože na bazální úrovni jsou filmy, kde dostávají nudní hezouni na frak od sprosťáků a nerdů, docela fajn. Běda nám, jestli se komediální káru jednoho dne pokusí Zac táhnout sám. ()

lucijelucije

Až na některý trapný scény, ala american style je to dobrý film. Pobaví. R. De Niro tomu teda dává =) Nestíhala jsem z jeho slovních hříček. Zac je tady klasický Zac. Dirty Grandpa je komedie, která asi nepřijde vhod každému. Je dost recesní, místy až nechutná a možná ne každý má tenhle humor rád. Ale já jsem s ní problém neměla. 5/10 ()

Vadriano

"I want to fuck. For the first time in forty years im single and I want to fuck. I want to fuck until my dick falls off." :D Možná to bylo i tim hulenim a sladkou prcinkou, kterou jsem měl vedle sebe... bejkárna. ()

mclenin

Príbeh ako z jednej knihy romantických klišé, výpravou a priestorovým umiestnením deja film tiež neohúri a v balíku sa to celé ponáša na Sandlerovský štýl komédií, no humor je vcelku osviežujúci a väčšina situačných gagov podarená, (teda ja som sa nielen pousmieval, ale miestami sa (ne)seriózne zasmial, čo je pre mňa + k hodnoteniu) a vidieť nadržaného, hláškujúceho, cynického R. De Nira sa tiež nepodarí každý deň, pričom Efron za ním zaostával len o pár krokov. P.S. -Aubrey Plaza je tu k nakusnutiu a pri poslednej scéne by som Róbertovi s radosťou sekundoval :P ()