Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  **

  Mne to prišlo ako lepší študentský film, z ktorého nebola až tak cítiť amaterčina po technickej stránke, ale zároveň sa dejom chcel čo najviac dostať práve mladým pod kožu. Niekto sa v tom nájde, niekto asi nie. Rozhodne by som ale nad tým nelámal palicu, lebo to lepšie ako iné české žánrovky poslednej doby, Voríšková to držala, dialógy boli trefné a nie umelo vyrobené. Teda celkovo znesiteľné, len to treba pozerať s otvorenou mysľou. 2 z 5(7.3.2016)

 • NinadeL
  **

  To je ta nová tvorba nadějných mladých. Ještě před chvilkou si točili ty své studentské filmečky a teď už mají pocit, že mají odžito natolik, aby svůj vnitřní svět předali dál. Inu tak. Ale ono je to zase přejde. Pracovní název: Mládí se hledá, verze 2015.(20.9.2016)

 • maverick10
  *

  Bez příběhu, od nikud nikam bloudím já v tom zasraném životě a hledám smysl blití v tom zaplyvaném pajzlu, kde jsem ošukala všechny a všichni ošukali mě. Dramaturgicky prázdné hovno, které není ani schopné se divákovi přilepit na podrážku. Když už je tu malinký záblesk dramatického okamžiku na nádraží v generačních názorech matka vs. dcera je to odbyté jednou větou a půlminutovým záběrem na projíždějící vlak.... Budu se opakovat a budu to tu omílat pokaždé, když se najde takovýhle český výplach. Český tvůrce nemá fantazii, nemá vizi, nemá představivost, nemá nápady a mnohdy vůbec nemá ani talent!!!! O to více si vážím té hrstky tvůrců, kteří mě vyvedou z omylu.(21.2.2016)

 • ecceHOMMO
  *

  Totálne nič, so sympatickou Terezkou.(27.3.2016)

 • Herzeleid
  *

  Chtěl jsem zkusit nějaký neproflaknuty český film, ale byl to krok vedle. Asi nejsem v tom správném rozpoložení pro pochopení takového snímku.(2.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace