• Johnny.ARN

Mne to prišlo ako lepší študentský film, z ktorého nebola až tak cítiť amaterčina po technickej stránke, ale zároveň sa dejom chcel čo najviac dostať práve mladým pod kožu. Niekto sa v tom nájde, niekto asi nie. Rozhodne by som ale nad tým nelámal palicu, lebo to lepšie ako iné české žánrovky poslednej doby, Voríšková to držala, dialógy boli trefné a nie umelo vyrobené. Teda celkovo znesiteľné, len to treba pozerať s otvorenou mysľou. 2 z 5(7.3.2016)

• bidja

Již jsem asi starej na tyto mikrokosmy, dá se to prožít, ale ne se na to dívat. Ještě, že se to dalo poslouchat, ne dialogy, ale muzika. Uskupení okolo skupiny Bouchací šrouby odvedlo slušnou práci. Ještě tak trochu ten interiér.(14.3.2016)

• Hepy13

Nedokázal jsem se naladit na nikoho v tomhle filmu. A těm lidem jsem vůbec nerozumněl. A taky je mi záhadou kdo by si šel posedět na drink do takovýhle ''kavárny''? Možná hygiena až by přišla na kontrolu. Já bych třeba vůbec neměl čas vysedávat v takový díře a tlachat o blbostech, tak jako ti mladí kteří nic nedělají a stěžují si na život. Na to mám já až moc práce a povinností. Všechny hvězdy jen za Terku.(9.4.2016)

• - Ve filmu vystupuje kapela Bouchací šrouby. (mojkl)

• - Filmová kavárna vznikla ve městě Lysá nad Labem, kde se natáčely i externí záběry. (AnčaRambo)