Scream Queens

Komedie / Horor / Mysteriózní
USA, (2015–2016), 16 h 38 min (Minutáž: 41–46 min)

Hudba:

Mac Quayle

Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer, Skyler Samuels, Abigail Breslin, Billie Lourd, Diego Boneta, Lea Michele, Glen Powell, John Stamos (více)

Série(2) / Epizody(23)

Seriál se zaměřuje na sesterství Kappa na Wallacské univerzitě, které vede Chanel Oberin (Emma Roberts). Sesterství však ohrožuje děkanka Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis), která jej chce zrušit. Nastávající události zavedou postavy o 20 let zpět k tajemné vraždě na univerzitě a spolu s odhalením tajemství o vraždě se vrací i Červený ďábel. (hansel97)

Recenze uživatele Necrotongue k tomuto seriálu (26)

Chanel Pour Homme-Icide (2016) (S02E05)

Ani tentokrát nedošlo k výraznému zlepšení, přesto jsem proti předchozí epizodě jeden kousek přihodil. Velice velmi mě bavilo, jak dokázala Chanel No. 8 projevit všechny své emoce a neskutečně mě potěšil osud Denise Hemphill. Konečně nemusím poslouchat to skřehotání:-) ()

Blood Drive (2016) (S02E06)

Znovu jsem hodnotil dvěma hvězdičkami, ale rozhodl jsem se tak jen proto, že se tvůrcům podařilo nezáživný děj alespoň trochu nakopnout soutěží ve sběru. Pochválit ale nebylo co, zábava a určitá jiskra, které přinášely epizody první sezóny, jsou zřejmě nenávratně pryč. ()

The Hand (2016) (S02E07)

Naprosto nečekaně se objevil díl, u kterého jsem se mohl konečně něčemu zasmát. Uznávám, že "zlá ruka" není v žádném případě originálním nápadem, stejně je to ale záležitost, která mě dokáže pobavit. I tak si ale myslím, že jsou tři hvězdičky pro tuto epizodu možná trochu příliš... ()

Rapunzel, Rapunzel (2016) (S02E08)

Tak teď nevím, buď je děj pořád velice špatný a já jsem si jen zvykl, nebo se tvůrcům v druhé půli daří scénář trochu vylepšit. Každopádně jsem se opět několikrát přistihl při tom, že se dobře bavím, a kdybych už nechtěl přihodit hvězdičku za nic jiného, večírek pro člena "zlaté generace" si ji zasloužil zcela jistě. ()

Lovin the D (2016) (S02E09)

V případě deváté epizody už jsem nemusel váhat, tentokrát jsem si byl jistý, proč přidávám na hodnocení. Měl jsem dojem, že si někdo ze štábu přečetl scénáře k předchozí řadě a pochopil, že její úspěch stál především na fungujícím humoru. Bavil jsem se a Brooke Shields byla třešničkou na dortu:-) ()

Drain the Swamp (2016) (S02E10)

Finále druhé řady se nevymykalo z průměru, i když je pravda, že přece jen patřilo mezi ty lepší epizody. Ocenil jsem hlavně to, že šlo o poslední díl, takže se od zítřka můžu věnovat něčemu jinému, a několikrát jsem se zasmál. Zápory byly stejné po celou dobu trvání druhé sezóny, bonusem byl návrat skřehotalky. ()

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku