Série(2) / Epizody(12)

Jonathan Pine (Tom Hiddleston) je hotelový recepční, který dříve sloužil v armádě. Důstojnice britské tajné služby, agentka Burrová (Olivia Colman) ho přiměje ke spolupráci. Má za úkol zjistit, co má anglická a americká tajná služba společného s ilegálním obchodem se zbraněmi. Jako krytý agent se musí dostat do co nejtěsnější blízkosti mocného obchodníka se zbraněmi Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie), jeho přítelkyně Jed (Elizabeth Debicki) a jeho společníka Corcorana (Tom Hollander). (AMC Czech)

slovan.mma

Tesil som sa na to ako si to rozda Dr.House a Loki a dostal som namiesto Coca Coly iba Freeway colu z Lidlu. Aj to dietnu. Bolo to lepsie ako teleshoping, ale z hviezdneho obsadenia sa dalo vytiahnut viac. O dost viac. Celkovo to nie je zle, ale cakal som jazdu a dostal som serial o trochu lepsi ako Mentalista. ()

Starejsi

Kombo Hiddleston - Laurie šlape ako hodinky jedno klišé cez druhé ale ich výkon to zatienil. Fajn zápletka, dialógy a vyvrcholenie ja som s touto minisériou nadmieru spokojný. Veľké plus za výpravu v seriály som dávno lepšiu nevidel. ()

nMarek

Pomalejsi zacatek, ktery je velmi chytlavy, krasne zabery Svycarska. Nekde se psalo ze Hiddleston je kandidat na Bonda, coz jsem bral jako vtip (pouze jsem ho znal z Thora), ale ted uz musim zmenit nazor. Tahle role mu sedi vyborne a Bonda by urcite taky dal skvele. Asi proto, ze tohle je takova serialova Bondovka. Hugh Laurie super zaporak a Elizabeth Debicki velmi dobra 'Bond' girl :) ()

olgab

Přesně v polovině jsem to vzdala. Susanne Bier je moje velmi oblíbená režisérka, ale je lepší, když točí "ty své" filmy ( Lepší svět, Po svatbě nebo Otevřená srdce) a kromě režie se spolupodílí na scénáři společně s Andersem Thomasem Jensenem. V této dvojici jsou nepřekonatelní. Tento typ filmu jí nesedí a do takových projektů by se neměla vůbec pouštět. Podle mě byla tato minisérie (ještě, že jen minisérie) víc než podprůměrná. ()

hanca.uh

Tak tento seriál mě naprosto dostal!!! Jeden z nejlepších krimi snímků, co jsem kdy viděla, po všech směrech. Nic víc k tomu nebudu dodávat - prostě vážně bomba. ()

jizvoun

Zajímavá a v celku líbivá série se sympatickými herci a nádhernými lokacemi. Nemůžu si však pomoci, ale ty herecké výkony, vyjma Hugha Laurieho, byly nemastné neslané. Dost mi vadí, když nastrčený agent odbočí ze svého plánu jen proto, že ho tíží svědomí či se zamiluje - a navíc do partnerky hlavního bosse. To už je trochu klišovité. Navíc některé chování postav bylo naprosto nelogické a amatérské a člověk si říká, že jen blbec by je neprokouknul. Pořád to byla ale dobrá zábava. ()

Welsiot

Hugh Laurie jako hlavní záporák překvapivě funguje, ovšem Tom Hiddleston je tu až krajně nesympatický. K tomu pohádkově nereálný scénář, ale i výborné výkony Hugha, toť vše na 65%. ()

breebee

Možná by se to dalo zvládnout i za polovinu časo jako celovečerní film, ale ani takhle "roztahaný" mi to nevadilo. Sama bych si seriál nevybrala, ale nalákal mě Tom Hiddleston a jsem ráda. Bylo to opravdu napínavé. ()

Alasdaira

Jsem vděčná za kvalitní seriál ze současnosti, který je napínavý od první do poslední minuty a divák trne hrůzou o hlavního hrdinu. Jsem vděčná za seriál, který nerelativizuje a ukazuje bez příkras, že s dobrem a zlem to může být i docela jednoduché. Výborné herecké výkony, nádherné záběry a napětí s otázkou: "A co když je to pravda..." Upřímně, nedivila bych se, kdyby zápletka byla zcela realistická. Jo a vím, že do Káhiry v životě nepáchnu, i kdyby mi někdo zaplatil apartmá přímo v hotelu Nefertiti. ()

KajunkaB

Vynikající série se skvělými herci. Laurie je padouch jedna báseň, nemusel ani nic říkat, postava Hollandera byla prostě skvělá s každou jeho replikou a Hiddlestona beru jako příštího Bonda, jediná Colman mi tam neseděla se svým věčně naštvaným obličejem, ale to je čistě můj dojem. Bylo to hrozně napínavé, a i když jsem čekala konec trošku jiný, pocit satisfakce mi nechyběl. ()

Dr.dogous

Scénář¨5, režie 5, herci 5 výprava 4 celkem 19..tj.-95% Laurie- dr. Haus opět skvělý, ten jeho pátravý propalující pohled, napínavé, závěr pohádkový, padouši byli pochytáni, dobro zvítězilo nad zlem, tak to má být, aspoň v pohádkách. ()

Bogrant

Áno, je pravda, že sa to podobá na dobrodružstvá Jamesa Bonda, len bez veľkej porcie akcie a s väčším dôrazom na účelné konverzácie a preniknutie do jadra. Funguje to a prakticky to nemá priestor na nejaký úpadok či nudu a dá sa to vychutnať aj bez tej akcie. Dobrá atmosféra, fajn super. Hiddlestona si ako potencionálneho agenta 007 určite viem predstaviť. ()

Natar

Jak se proboha tahle unylá klišoidní nudná předvídatelná nepůvodní sračka mohla dostat do červených čísel? ()

tonysawer

První díl dává tušit, že budeme mít čest s velmi chytře stavěnou zápletkou, skvělými hereckými rivaly na obou stranách a pestrou výpravou. Pokud z toho udělají špionážní a komorní drama s výbornými dialogy, budu to považovat za seriál roku. Jen to nezakřiknout! ()

Appache

Stejně jako "Po krk v extázi" vykoplo k Bondovi Craiga, tak věřím, že tato pecka bude mít stejný následek s Hiddlestonem . ()

Koruna našla princeznu Dianu

Koruna našla princeznu Dianu

17.08.2020

Tvůrci seriálu Koruna od Netflixu pokračují v obsazování budoucí páté a šesté série a po oznámení Jonathana Pryce v roli prince Filipa nyní přichází pravděpodobně ta nejzásadnější castingová novinka.… (více)

Režisérka Susanne Bier a Nicole Kidman spojí síly

Režisérka Susanne Bier a Nicole Kidman spojí síly

08.11.2018

Susanne Bier (Druhá šance, Bird Box) naposledy vyhrála Emmy za režii všech dílů oceňované televizní minisérie Noční recepční. Po dvou letech a celovečerním filmu pro Netflix se teď vrací, aby spolu s… (více)

Noční manažer má následovníka

Noční manažer má následovníka

17.01.2017

Loňská špiónská minisérie The Night Manager si odnesla domů tři Zlaté glóby. Televizní stanice AMC a BBC proto neváhaly a oznámily adaptaci dalšího románu Johna le Carré. Tentokrát se bude točit… (více)

74. Zlaté glóby - výsledky

74. Zlaté glóby - výsledky

09.01.2017

Bezkonkurenčním vítězem letošních Zlatých glóbů se stal muzikál La La Land. Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu film sedmkrát nominovala a sedmkrát ocenila. Nejlepší film - komedie nebo… (více)