Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Doomedx odpad!

Fattypillow a jiné zvučné jména českého herního showbyznysu se sešla aby udělala jedno velké černé smradlavé hovno a povedlo se jim to na výbornou. Btw. Proč nemám rád Fattypillowa a jemu podobné individua (zkopírovano z jedné večerní skype konverzace): proc nemám rad fattypillowa: 1) na zacatku warlords of draenor world of warcraft datadisku - tj konec roku 2015 se někdo vydaval na jeho streamu za me s nickem doomedrakthul (muj realny twitch nick je doomedx) a psal mu tam nejake sracky na stream, ohledne toho co to vubec je za stream a jestli nahodou ten clovek -> fattypillow netrolluje a vazne jako streamuje serious, v te době mel zhruba 200 divaku ve spicce, fattypillow tomu cloveku dal ban a řekl ze me nenavidi ze jsem namyslenej zkurvenec z BDcek (Black Division - guilda, ve ktere drive figuroval taky jako friend of guild od nekoho), to mi rekli lidi na Teamspeaku, protože ja jsem jeho stream mel zaplej dohromady za celou dobu asi 10 minut abych si na nej udelal obrazek. Kazdopadne jsem si rikal.. wtf jak vůbec ten clovek vi co jsem zac, pak jsem si podle wowprogressu zjistil ze ma maina monka s nickem liung a dřív mel casuala v BDckach a vždy chtěl raidovat ale nechteli ho vzit na raid protože byl spatnej jak slovenskej hokej, tak po nejake době leavnul BD a sel do disbanded raidovat a na zacatku WOD zacal raidovat.. takze me nemel / nemá rad protože mam invicibla a protože sem raidoval v BD a on ne.. resp řekl bych ze to je ten důvod, rpotoze on na svého invicibla je hrozne hrdej a v době kdy mi padl napsal do guildy tehdy tam ještě byl, ze ten LK HC je ted izi uplne a par tecek, přitom on sam ho dropl jen par mesicu predemnou .. 2) na streamu se pretvaruje, dela ze sebe picu, pouziva bot vieweru, pouziva fake lidi co mu tam jakoze posilaji donate a tim burcuje další lidi aby mu tam taky posilali donate .. 3) pise o sobe ze je tluste hovadko co vsem sni lednicku a ze dnes snedl 10 koblihu a na obed mel dort a na veceri palačinky .. dela si ze sebe vicemene prdel, ale jakmile dojde na teho stream někdo serious a napise tam "kurva co to je za tluste prase rofl" tak tomu cloveku nada, zabanuje ho a ještě jde uplne na jeho tvari videt ten pocit nenavisti vuci tomu cloveku z cehoz vseho vypliva ze byl v mladi sikanovanej, tyranej a ma komplex jako prase .. 4) jedine 2 věci co ten clovek umi: a) využívat svůj komplex k tomu aby si sam ze sebe delal prdel a debila proto se na nej lidi divaji a za b) umi relativne dobře pracovat s textem a hlavne rychlem textem z hlavy, takze to je ke vsemu ještě nerd co v mladi jen sedel doma a chtěl byt hiphopovou hvezdou, nerikam on asi blbej nebude, urcite ma IQ solidni když je schopnej vymyslet takove texty za pochodu, ale i tak ten clovek je HROZNE NESYMPATICKEJ a opravdu nechapu jak se na nej někdo muze divat, protože 99% věci co on říká nemysli opravdu vazne a jen tam lidem lze aby si nahrabal peníze, coz v CR není mozne, jelikož jsou tu lide jako ja, co by neposlali 20kc ani svoji mame na autobus.. takze tryhardi jako prase, polejvá se bordelem, sype na sebe chipsy a dela ze sebe ceskeho sodapoppina jen aby uspel, protoze by tento clovek nikdy nemohl streamovat seriozni kontext na twitchi, jelikoz toto individium zadnou hru neumi hrat a tim padem by pro lidi byl NEZAJIMAVEJ. -> Ceskej narod je plnej kretenu. () (méně) (více)

Luk Skywalker odpad!

Právě jsem dokoukal dnešní díl (říkali, že sedmý). Co to kurva bylo?! Tomaše Zvelebila znám z herní scény (recenze her), ale co to vymyslel to hlava nebere. Musel bych být zhulený a ožralý, aby se na to dalo s úsměvem koukat. Dnešní host Orion, pokud to neměl ve scénáři, tak gratuluji: dal Alimi přes držku a poslal je do prdele i s jejich nevtipným pořadem. Zdejší obsah bych radil smazat a nahradit nějakým zdejším komentářem, bo představa TV Prima a humoru se značně s realitou rozchází. Jediné na co je pořád "dobrý" jsou WTF momenty resp. jeden velký WTF moment od začátku do konce (nejspíš platí jen pro shlédnutí jediného dílu). Střih byl tak "dramatický", jakoby by ho nečekal ani pan střihač, to byl děs, div, že ty dialogy byly celé. Zajímaly by mě, kdo sleduje ty youtubery, to asi mají pacienti psychiatrie za trest, že moc zlobili nebo podobný podobnému rozumí. Prostě nechápu, jak něco takového může vzniknout a ještě to sponzoruje czc.cz, nejspíš by měli dostat echo do jaké žumpy cpou peníze, ale jestli si to odečtou z daní, tak je to nejspíš jedno. ()

Jaroslaf odpad!

Vulgarity typu "doprdele" padající z náctiletých, a dokonce se tam mluví o tom, že aktéři užívají kokain a to vše v pořadu se zaměřením (zjevně) maximálně na desetileté děti??? Nepochopím co všechno může televizí v 1 hodinu odpoledne projít. Vždyť by se to mělo vysílat po desáté večer a s hvězdičkou! A pane Koháku věděl jsem, že nejste zrovna vzor ctností, ale tohle snad nemáte zapotřebí ne??? O Zvelebilovi, kterého jsem vždy uctíval jsem si taky udělal zcela jinej obrázek. (Ano, ALI - je Tomáš Zvelebil. A to je na tom to nejhorší. Btw nahlašte to někdo radě pro vysílání, Fatty Pillow si tam z toho udělal krmítko pro prasata. Takových nadávek V POLEDNE nikde jinde neuslyšíte.) ()

DeathTheKid odpad!

Už jsem nedoufal v to, že něčemu jebnu odpad! a ani v nejmenším, že po jednom díle a to sem ho ani nedokoukal celý. Nastíním vám galantně situaci. Pořad, zdaleka ne o hrách, jako spíš o tom, jak je kdo hrát neumí. Je to pro děcka, které nemají ani pětku na fantu a mohli tak probrat své včerejší masturbační hrátky a proto koukají na tuhle pičovinu. Protože nemají přátele, a tohle by to asi mohlo nějak nahradit, tu čupr zábavu. Vskutku, zde jsou zkurvené vulgarismy na zasraně správném místě :) A poslední kapka v kalíšku - aktéři jsou lidi, co se nezaměřují na hraní. Však proč né pán doktor, dejte si kurva šlofíčka, vodoperuje mě kurva tady nemocniční kuchařka Vlasta, ta umaštěná kuchta vůbec nemusí vědět vo co go, však co, je to jen srdeční aneurysma. ()

giovanni3

Občas jsme to zahlédl, ale vždy to stálo za .... Ano již nejsem žádný velký pařan, ale rád se podívám na pořad o hrách, ale toto? Minimálně půlku časů se tam řeší hov.a a to v x scénách doslova. Jediné co mě odvrátilo od odpadu je vždy pohledná (ale tupá) holčina na pohovce a to, že tam je alespoň něco o daných hrách. Opravdu slabota. 1z5 ze soucitu. ()