Bloodsucking Bastards

Evan to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Jeho krásná spolupracovnice Amanda ho odkopla a vytoužené povýšení nepřišlo. Na jeho vysněné místo přijal šéf novou pracovní sílu, Maxe, který má dopomoct společnosti k vyšším výdělkům. Když se vše začíná hroutit, musí Evan sebrat veškerou sílu k tomu, aby zachránil své kamarády, než se jeho kariéra i život zvrtne ze slepé koleje... v jeho smrt. (TheDon)

Miroslav.Zac

První polovina nabídne lehkou konverzační komedii z kancelářského prostředí, ta druhá brutální krvavý masakr. Nenabízí nic přelomového ani zajímavého a tak v ranku tuctových hororových komedií zmizí asi pět minut po tom, co ho shlédnete (nebo napíšete komentář na csfd) ()

Googooplexer

Mať to tak 30 minút, tak poviem "Bam Snap!". Ale takto dlhé to začne nudiť už oveľa skôr, než sa to dostane k nudnému jadru veci. ()

PORTER44

Marný pokus o horor komedii,polovina filmu absolutní nuda ,příběh který se odehrává v kancelářích jedné firmy kde se nudí parta zaměstnanců kteří klábosí o ničem sice se objeví nějaká ta mrtvola ale není nic vidět a není poznat kdo vlastně zabíjí až skoro v závěru se objeví bitka mezi proměněnými zaměstnanci v upíry a čtveřicí která není proměněná.Nuda,efekty mizerný a herci zrovna tak. ()

dedavena

Zhasnuť synkovi, gdyž sere, to se něrobi. Majk je mrtfy nebo debil. Chodiť s Amandu, je jak chodiť z chlapem. Max, kromě teho, že je blbec, je upir. A změniť fšecki v upiry je zvracene. A film je na zbluti. ()

hujerita

Aj my to sadlo, myslel som si, že to bude väčšia chobotina. Obkecávacích, zábavných upírskych filmov nieje moc, takže ja som bol spokojný a niektoré hlášky boli fajn. ()