barsy

No, žádná sláva. Ze začátku jsem si říkala, jak má film zajímavý příběh, ale najednou, asi po 20 minutách? Nepřipomíná mi to něco? Asi před měsícem jsem se podívala na film Hra s Michaelem Douglasem a řeknu vám, bylo to prakticky stejné, akorát pro mladší a méně promyšlené. Film ani nebyl nějak napínavý, docela jsem nudila a byly tam takové ty scény, které se tvářily, jak jsou napínavé, ale vy většinou přesně víte, jak dopadnou. Zároveň se mi ale líbilo, že film nebyl nějak extrémně dlouhý, scény nebyly nějak natažené, nebo tam nebyly zbytečně. Také se mi líbilo celkové zpracování, no a výkony mladých herců asi taky stojí za trochu uznání. Nicméně u filmu jsem málem usnula a originalita tomu také dá se říct chyběla, proto dávám pouze 2 hvězdy. ()

Fucop.YT

Tento film je tokový že se dá na něj koukat ale znovu do kina bych na to nešel se to spíš snímek pro mladší a i když mi je 19 tak mě tento film nějak extra nezaujal ()

Jindra_S

Hlavní herečka pěkná, počáteční námět dobrý, ale tím to končí - jako obvykle, pravidla hry se upravují přesně podle aktuální potřeby. Na začátku je to to anonymní přidělování výzev, které je třeba natočit. Později je to neustálý přímý přenos online. A na konci je to hlasování o provedení úkolů samotnými diváky. Předpokládám, že scénáristé už prostě museli práci po jedné noci odevzdat, takže se třeba nějak neodhaluje, kdo za celou hrou stojí. A přitom námět je dobrý, zajímavý, stačilo by se držet pravidel v celém průběhu a mohl vzniknout zajímavý film o současném selfie-exhibicionismu. ()

Maratonec

Nebezpečí on-line her,kdy hráči naživo plní úkoly,které jim sledující dávají, skýtá netušené pole situací,které nebylo zcela využito.Nicméně film udrží diváka do konce,přestože závěr je spíchnut poněkud horkou jehlou.Každopádně originalita tohoto filmu posílá film mírně nad průměr,což je trochu málo.Marně přemýšlím,zda obsazení E.Roberts do hlavní role bylo to správné řešení.Rozhodně však doporučuji vidět a doufám,že tento film odstartuje zajímavější vlnu sci-fi thrillerů.PS-V úplném závěru jsem se nemohl ubránit dojmu,že D.Franco si zahrál podruhé před stejnou kulisou jako při Podfukářích.. ()

Speedy115

Zajímavý filmek, ukazuje i jistou skutečnost našeho světa. Hackeři tu skutečně jsou a můžou si anonymně dělat co chtějí. Konec sice dosti nerealistický, ale děj měl náboj a nedonutil mě jít spát. Dobře zvládnutý film. :) ()

Lazy87

První třetina filmu mě velice příjemně překvapila. Toto by 20 let zpátky nevzniklo. pak to ale zabředlo trochu do sraček, před koncem to opět příjemně gradovalo a zase do sraček. Prostě nebýt tam pár sraček, tak to mohla být dobrá adrenalinová jízda. Ale i tak, mladší generaci potěší, střední ho pochopí a starší se bude nechápavě škrábat na hlavě. ()

sunny.day

Výborný film, ukazuje nám, co by se mohlo stát, kdyby nás virtuální svět opravdu ovládal a co .. nebudeme si nic nalkhávat, on už to dělá ... herci skvělí, napětí až do konce, čím dál víc se to vyhrocovalo, byla jsem napnutá až do konce a čím víc se konec blížil, tím víc jsem byla jak napínající se špagát :D ()

studentice

Začátek mě opravdu zaual. Ta myšlenka filmu a její realnost se mi líbila, ale "hollywoodský happy end" bohužel počáteční nadšení zkazil. ()

somme

Desivy jak skutecny tohle muze byt. A prakticky i je. Ustredni dvojice rozhodne funguje, dej napinavy a zpracovani zajimave pojaty v ramci dnesni doby. Priznejme si to, vetsina z nas ten mobil taky neda z ruky a nataci vsemozny blbosti- cim vyhecovanejsi, tim sledovanejsi ... kolem a kolem, tim mame pocit oblibenosti. No jo. Pravda ()

Majkowski

Zajímavý a vcelku originální koncept, to já cením. Jistě, některé faktory mohly být zpracovány lépe, ale všeobecně je tento film kvalitní zábavou. Mám rád Davea Franco i Emmu Roberts, takže další plusové body. Navíc tam měl cameo Casey Neistat, díky kterému jsem se vlastně v prvé řadě o tomto filmu dověděl. Další skvělou věcí je soundtrack, který do filmu perfektně zapadá. Film jsem si zkrátka užil, akorát je škoda, že ten konec byl takový tuctový, ten mi celkem dost zkazil dojem. Bůhví, třeba bych potom dal i 4 hvězdy. (65%) ()

celnarova

Jak to tady tak sleduji, tak Nerve je film, který milujete nebo nesnášíte. Je to skvělé sci-fi z možná blízké budoucnosti. Je to dobrý příklad toho, kam nás může moderní doba plná sociálních médií přivést. Ten film mě hodně chytil a určitě se na něj ještě podívám. ()

kratajirka

Tenhle film naprosto dokonale ukazuje nástrahy 21. století. Pro Fame jsou lidi schopni udělat všechno. Kor, když za Fame získáte peněžní obnos. Do kun... kam tohle spěje? Nerve sleduje partu týnejdžrů, kteří nenašli svou identitu, svou sociální roli a tak se vydávají na pospas legální survival hry, která jim tuto identitu a roli pomáhá rychleji nalézt. Na úkor ohrožení jejich vlastních existencí. Film běží na klasické lince: úvod do problematiky (do háje do háje, co mám dělat, jsem jen nudná panna z předměstí, nemám boye, nemám prachy, nemám ajfouna), lepší zítřky (když oni tak já taky, splnim první úkol, vydělám si prachy, budu mít na novýho ajfouna), zádrhel (ten kluk je fucking sexy, mám ukrást šaty?, jet poslepu na motorce?, on mě políbil, co teď?), fucking velkej zádrhel (mí kamarádi na mě kašlou, můj lover na mě kašle, lže mi, lžu mu i já?, kdo mi ještě fucking lže?), znovuzrození (kašlu na to, chci ho šukat, vyhraju tuhle hru, nebudu mít friends ale budu mít sex), vyvrcholení (mám kluka, přechcali jsme hru, mám friends, mám prachy, mám motorku, nemám ajfouna), závěr (jsem na vysoký, nemám ajfouna, je mi hej, jemu je taky hej, má ho kam strčit). Nerve si vybojoval 4 hvězdu dřív než seroš Čtvrtá hvězda :) ()

themuseof97

Když o tom teď přemýšlím, den po zhlédnutí, uvědomuju si, že ten konec byl přece jen až moc "konec dobrý, všechno dobré" vzhledem k celému ději (a nebyl snad i otevřený?!), to mi ale zážitek nezkazí ani teď. Film mě vtáhnul a nepustil až do konce, dívat se na některé scény pro mě bylo adrenalinovým zážitkem (přechod po žebříku) a celkově mě to neskutečně bavilo. Emma Roberts i Dave Franco byli skvělí a fandila jsem jim. 9/10 ()

Bruce0659

Dobrý a výnimočný námet, ale spracovanie dieru do sveta nespravilo. Pár scén držalo diváka v napätí, no iné zas pôsobili tuctovo. Lepší priemer ()

Vaclav.Krali

Celkem to mělo spád ale zas taková bomba to rozhodně není .... Jediná věc co mě napadla byla, kde si sakra dobíjej furt ten mobil ? ()