d-nao

Konečne film s teen generáciou, ktorá má v hlave aspoň IQ nad 90 a nelezú mi na city! Hlavne to má aj odkaz na dnešnú sociálkami (sieťovými) vyhúlenú vrstvu.. ()

lineker

Dobrý nápad, který byl totálně zazděn hloupoučkým zpracováním. Člověk chvílemi neví zda je to myšleno vážně, nebo je to nějaká parodie na daleko lépe natočené filmy na téma internet zabiják lidstva. ()

Minikax

Skvely film jednak ze sa clovek musi zamysliet kam dnesna mobilna doba smeruje. Ludia uz nemajú žiadne súkromie všetko je na internete a ovlada ich to teda hlavne mladych ludi ktori su ochotni spravit cokolvek . A vyborna emma roberts na nu sa proste dobre pozera a dave franco je taka ceresna na torte 😀 ()

Ganka

Nemohu souhlasit tak s nízkým hodnocením CSFD komunity. Já si naopak myslím, že film je natočený konzumovatelnou formou pro dnešní online generaci, která má pocit, že nebýt sharingu, likingu, followingu a onliningu by neexistovala. V dnešní době, kdy jsou lidi schopni natočit cokoliv, aby upoutali pozornost a měli pocit sounáležitosti (připomíná mi to nedávnou extrémní jízdu dvou dívek v autě přenášenou na facebook s následkem smrti řidičky) je docela rozumné natočit film, který by upozornil na nebezpečí virtuálního světa. Myslím, že hloubavý divák v tom najde vztyčený ukazováček hned několikrát - ať už v získání veškerých informací ze sociálních sítí, přístupu k internetovému bankovnictví, síle anonymního davu až k zničení reálných mezilidských vztahů. To, že je to opatlané tradiční UAO (univerzální americkou omáčkou), tak to jen proto, aby se tyhle moudra našim teenagerům lépe polykaly. Upřímně doufám, že se alespoň někteří z nich trošičku zamysleli. ()

AmetystSword

Absolutně super film, kde mě ani neštve hlavní postava (jak je to u většiny filmů). Miluju postavu Iana, protože Dave Franco je jedním z mých nejoblíbenějších herců. Skvěle do vystihuje to, kam budoucnost sociálních sítí nejspíš spěje. Herecké výkony super, hudba skvělá a parádní ještě tisíckrát nenastavovaná zápletka. Za mě prostě 5 hvězd. ()

andy60

Ze začátku to vypadá na otravný film pro mladé, ale s každou další minutou atmosféra houstne, až se z oddychovky stává docela husté drama. Hlavní hrdinka si postupem času získala mé sympatie a film jsem sledoval nakonec docela s napětím. Jako bonbonek musím zmínit Juliette Lewis, mojí tajnou favoritku. ()

Jirkacek

Snímek Nerve: Hra o život se mi opravdu těžce hodnotilo a stejně tak musím hodně hledat ta správná slova, která by se hodila do tohoto komentáře. A proto sem nic nenapíši !!! Ne, to bych si neodpustil, abych dopustil, že bych nenapsal komentář k tomuto dílku pro mladé. Alespoň takový jsem měl pocit, když se objevily u nás doma na TV obrazovce závěrečné titulky. Nerve: Hra o život byl natočen pro středoškolskou mládež a další nudící se dorostence, ať už domrlé či nedomrlé. Ještě bych k tomu dodal, že by také mohl sloužit jako výborné instruktážní video, varující všechny zívající jedince, kteří by chtěli do nějakého takového hazardu vstoupit. Celý příběh se rozjel v okamžiku, kdy se studentka čtvrtého ročníku střední školy rozhodla vstoupit do hry podobné Vadí - Nevadí. Do té doby slušné děvče ve věku 17 let začalo plnit úkoly, které ji na mobilní telefon chodily od diváků, kteří hru sledovali a platili za ni. Tyto peníze pak každý hráč dostal na své konto okamžitě po splnění úkolu. Pro naši hlavní hrdinku bylo tím prvním líbání se v baru s neznámým klukem, za což dostala 100 dolarů. Každopádně bych i já takový úkol splnil, na rozdíl od těch dalších - jízda 100 kilometrovou rychlostí ulicemi města se zavázanýma očima na motorce, visení za jednu roku na jeřábu a další podobné úkoly, ve kterých šlo o život, ty bych nechal jiným šílencům, jelikož já jsem klidný člověk. Ani za ty tisíce dolarů by mi to nestálo a já doufám, že lidé vezmou rozum do hrsti a pokud se nějaká taková nesmyslná hra někdy a někde objeví, nestanou se jejími hráči ani diváky. Co se týče tedy snímku Nerve: Hra o život po nudnějším začátku děj začal odsýpat a postupně byl čím dál více napínavější. To byl pro mne největší přínos filmu, i když pochybuji, že jeho tvůrci chtěli diváky jen pobavit, protože doufám, že mládež především chtěli varovat, kam až vše může zajít. Suma sumárum, Nerve: Hra o život rozhodně nebyl špatný film, ale byl by špatnou životní zkušeností a tak jej oceňuji třemi nervovými hvězdami ***. ()

Bacuska

Na začátku filmu jsem si řekla, že by byla sranda tu hru hrát, ale postupem filmu, co začly být úkoly nebezpečnější jsem změnila názor. Ale dobrý děj... ()

wendy221

Panebože, to byla síla!! Akce od začátku do konce! Nenudila jsem se, nemohla se odtrhnout. Úžasný soundtrack! Skvělý! :O ()

dranesy

Nerve je velice dobrým filmem. Jak je všem jasné, úkoly se postupem času začnou stávat nebezpečnějšími a brutálnějšími. I přes dost do očích bijících blbostí (hlavně konce), je film stravitelný a člověk nemusí litovat hodiny a půl svého času. ()

kicsim

Na moje očakávanie celkom dobrá jazda tento film, aspoň je vidno, že v tejto dobe vládne sociálna sieť ľuďom. Mladý herci = super výkon Ema Roberts a Dave Franco takýto žáner filmu sa im hodí. Filmový dej je napínavý od začiatku do konca, vôbec nenudil. ()

Vojta.Cina

Dle mého názoru je Nerve koukatelný film, který sice ze začátku vypadá jako blbost, ale zdání klame. Ve filmu je nádherná kamera, záběry jsou barevné a velmi zdařené. Myslím, že se podařilo vystihnout možnou verzi budoucnosti a varovat před úskalími digitálních technologií a lidské pýchy. Film má dobrý spád, je napínavý a dobře vypráví příběh (což je podstata filmu). Mile mě překvapil, proto si čtyři hvězdy zaslouží. ()

angelle

Celkom fajný snímok o tom, že nie všetko technologické je aj dobré. Pri scéne s rebríkom sa mi riadne potili dlane len pri pozeraní. Koniec prekvapil. ()