poster

Baba na zabití

 • USA

  Duplex

 • Německo

  Der Appartement Schreck

 • Slovensko

  Tú starú treba zabiť!

Komedie

USA / Německo, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salahadin
  **

  Klasický nudný Stiller. Jeho problémy s de Nirem by se daly ještě přežít, ale se starou generálkou armád Varšavské smlouvy už ne. Vtipy jsou nucené, předvídatelné a hlavně až na výjimky nevtipné. Osobně jsem nikdy takovou babu nepotkal, ale kdyby třeba v budoucnu ano, vím co dělat: "Tú starú treba zabiť!" Všichni důchodci naštěstí nemají tak katastrofálně ničiné následky, ale dovědět se, že ta bába volí komunisty, představovala by tu nejhrozivější kombinaci smrtících látek hned po atomové bombě.(6.1.2010)

 • D.Moore
  *

  Něco tak pitomého bych od komedie s Benem Stillerem opravdu nečekal. Nevtipné situace se střídají s nevtipnými nechutnými situacemi... A momentů k zasmání nebo pousmání je opravdu pár.(14.5.2013)

 • Djoker
  *

  Poslední film Dannyho DeVita a já zřejmě vím proč. Pokus o černou komedii mu totiž absolutně nevyšel a nebýt ručního vyšetření koulí, tak se ani nezasměju. Navíc jsem si teď všiml, že je jeho jméno i mezi herci a já ho ve filmu vůbec neviděl, což napovídá, že jsem se nudil opravdu hodně.(7.1.2010)

 • TheMaker
  *****

  Jedna z nejlepších černých komedií, co znám ! Samozřejmě musíte film brát trochu s nadsázkou a hlavně u něho vypnout mozek. Ben a Drew se k sobě opravdu skvělé hodí a role jsem jim naprosto věřil. Drew je strašně moc krásná a perfektní herečka. Z té babizny šel opravdu strach a závěrečná pointa je vtipná a šokující. Nechápu proč byl film propadák, myslím, že se Dannymu film povedl. Dokonce se mi tento film možná líbí více, než Válka Roseových.(24.9.2007)

 • Gilmour93
  ***

  „Co si zač, že si na přestřelku nosíš nůž?“ Plíživý teror geriatrického věcného břemene vůči mladému páru, kdy z důvodu tuhého kořínku irských stařen vražda není řešením. Do Války Roseových to má ovšem daleko jak režisér do průměrné výšky amerického občana..(8.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace