poster

Baba na zabití

 • USA

  Duplex

 • Německo

  Der Appartement Schreck

 • Slovensko

  Tú starú treba zabiť!

Komedie

USA / Německo, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  Na to, že tento film režíroval Danny DeVito, som čakal, že sa budem baviť o niečo viacej. Bol som pripravený na čierny humor, ale dostalo sa mi len nevýraznej šede. Však pri rozumnej minutáži a s mne sympatickou ústrednou dvojicou Ben Stiller plus Drew Barrymore to nebolo až také utrpenie. Dve hviezdičky, ktoré tejto komédii prideľujem, stoja na na pevných základoch. "Duplex". **(23.2.2008)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Tak můžu říct, že tahle komedie mi sedla a moc líbila, rozhodně jsem se nenudil, zasmál a čekal bych vyšší hodnocení.... 82%(31.3.2009)

 • salahadin
  **

  Klasický nudný Stiller. Jeho problémy s de Nirem by se daly ještě přežít, ale se starou generálkou armád Varšavské smlouvy už ne. Vtipy jsou nucené, předvídatelné a hlavně až na výjimky nevtipné. Osobně jsem nikdy takovou babu nepotkal, ale kdyby třeba v budoucnu ano, vím co dělat: "Tú starú treba zabiť!" Všichni důchodci naštěstí nemají tak katastrofálně ničiné následky, ale dovědět se, že ta bába volí komunisty, představovala by tu nejhrozivější kombinaci smrtících látek hned po atomové bombě.(6.1.2010)

 • POMO
  ***

  Rádoby čierna komédia s ohranými, často predvídateľnými a len občas zábavnými fórikmi. DeVitov obvyklý morbídny humor úplne absentuje, nahradený je lacným humorom (prdnutie, zvracanie, atď...). DeVito senilnie. Mal by sa preorientovať na "drámy o dieťati s leukémiou."(27.4.2004)

 • DJ Obelix
  **

  Na Dannyho DeVita je to dle meho dost slabe cerne predstaveni. Nic moc jsem od toho filmu necekal a ted se niceho moc nedostalo.A nevim proc, ale nejak jsem Stillerovi s Barrymorovou ten novomanzelsky par nemohl uverit. Par dobrych vtipku, ale jinak nuda, nuda, nuda(12.1.2008)

 • - Príbeh filmu sa zrodil v hlave scenáristu Larryho Doylea a bol inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrali vo Francúzsku. V roku 1965 47-ročný právnik súhlasil, že bude platiť 500 dolárov mesačne za krásny byt obývaný 90-ročnou pani Calmentovou až do jej smrti, a potom ho po nej zdedí. Nanešťastie pre neho sa pani Calmentová stala najstaršou ženou na svete a dožila sa 122 rokov. Zomrela až v roku 1997, rok po smrti svojho 77-ročného podnájomníka. Doyle sa začal pohrávať s touto myšlienkou, premiestnil príbeh do Brooklynu, a načrtol postavy zo svojho vlastného života, hoci nevraví, ktoré. (ash99)

 • - Poté, co Alex Rose (Ben Stiller) omylem vystřelí harpunu na Nancy Kendricks (Drew Barrymore) a následně ji chce uklidit, má lano namotané až příliš rychle (dydy79)

 • - Hitové duo Ben Stiller a Drew Barrymore příliš diváků nenadchlo, a tak se film během prvního víkendu (26. – 28. 9. 2003) v severoamerických kinech vyšplhal jen na sedmé místo s výdělkem 4,6 mil. dolarů. Miramax za svou 40-milionovou investici inkasoval celkově jen něco pod 10 milionů. O něco lépe si film vedl na videu, kde vydělal 14,4 milionu. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace