Baba na zabití

Tú starú treba zabiť!

Komedie

USA / Německo, 2003, 85 min

• ripo

Jedná sa o ten typ komédie, kde platí zásada : "Na chudobného aj kadibudka spadne.... " Je to zobrazená záplava absurdných situácií, pri ktorých si myslíte, že VY by sto to riešili úúúúúúúúplne inak .... Chyba lávky !!! Pani Connellyová v tom nie je žiadny začiatočník, ale tvrdý profík, ktorý dokáže dohnať k šialenstvu i iné charaktery, ako ste vy ..... Komédia, ktorá si zakladá len na tom, aby ukazovala tie absurdné situácie a nič viac .... Jediným zaujímavým momentom filmu bol jeho záver s kvalitnou pointou .....(7.4.2006)

• kinej

Špatná komedie. U každého vtipu se dá očekávat jak dopadne už v jeho počátku. Všechno je postaveno na komediálním talentu Stillera. V tomhle filmu to ale nefunguje. Drew Barrymore je špatná herečka.(16.11.2004)

• Djoker

Poslední film Dannyho DeVita a já zřejmě vím proč. Pokus o černou komedii mu totiž absolutně nevyšel a nebýt ručního vyšetření koulí, tak se ani nezasměju. Navíc jsem si teď všiml, že je jeho jméno i mezi herci a já ho ve filmu vůbec neviděl, což napovídá, že jsem se nudil opravdu hodně.(7.1.2010)

• mat.ilda

Nepovedená komedie, rozhodně by se z námětu dalo vytěžit mnohem víc, jestli jsem se dvakrát uchichtla, tak to bylo všechno. Nápady, jak babku zbavit života, na které by přišly tak děti z prvního stupně ZŠ. Herecké výkony standardní a babka mně byla nesympatická.(1.3.2009)

• Cappuccino

Ajaj! Tak toto mi príliš nesadlo, dámy a páni. Málo vydarených vtípkov, prevažná väčšina trápnych a x-krát vo filmoch použitých. Klišé strieda klišé a to zasa klišé..Proti Benovi som nikdy nič nemal ale v Duplexe pôsobí mimoriadne trápne a dokonca aj Drew Barrymore nie je tá stará, dobrá Drew.(5.3.2010)