poster

Baba na zabití

 • USA

  Duplex

 • Německo

  Der Appartement Schreck

 • Slovensko

  Tú starú treba zabiť!

Komedie

USA / Německo, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  Zo zaciatku som sa smial, ale odstupom casu mi uz ta babka, alebo aj neschopnost zalubenej dvojice mstit sa jednej "neskodnej" starej babke liezlo na nervy. Taktiez aj silna averzia policajta voci Stillerovi a Barrymore mala zarucit asi usmev na divakoch, ale u mna to nepomohlo, skor naopak. Myslim si, ze reziser Danny DeVito si sam zahral uz v lepsich komediach a to iste plati aj o Benovi Stillerovi, ktori spolu s Drew Barrymore tuto komediu produkovali... 21.04.2010 _______ Ben Stiller - (Alex Rose) +++ Drew Barrymore - (Nancy Kendricksová) +++ Eileen Essell - (Pani Connellyová) +++ Harvey Fierstein - (Kenneth) +++ James Remar - (Chick) +++ Robert Wisdom - (Policajt Dan) +++ Danny DeVito - (Rozprávac) +++ Produkcia: Drew Barrymore, Ben Stiller, Bob Weinstein, Harvey Weinstein +++ Hudba: David Newman +++(21.4.2010)

 • Lynn
  ***

  Jak se věc skutečně má mi bylo sice jasné už v půlce filmu, jenže kdo by odolal té úžasné "babě" v podání Eileen Essell. Paní Connellyové prostě nešlo nefandit, takže ty 3* jsou hlavně za ni.(11.10.2005)

 • StarsFan
  ***

  Během sledování jsem si říkala, jak originální a přesné by v mém komentáři mohlo působit srovnání s Válkou Roseových (tedy, to slovíčko "originální" tam zbylo jen do chvíle, kdy jsem v závěrečných titulcích viděla pod režií Dannyho DeVita). A i když Bába na zabití možná kvalit staršího DeVitova díla, nedosahuje, pořád musím uznat, že jsem se bavila zatraceně dobře. Tři hvězdičky jsou možná málo, ale čtyři by bylo moc.(20.7.2008)

 • Paldini
  odpad!

  Nechápu, jak mohou autoři tento skvost prezentovat jako komedii. Bylo mi ze sledování Duplexu fyzicky i psychicky špatně z toho dění, co jsem na obrazovce viděl (psychický i fyzický teror, hnus a zvratky), a to se mi obvykle stává úplně u jiného filmového žánru.(14.1.2009)

 • 666teen
  ***

  Irská bába vládne všem, Irská jim všem káže, Irská všechny přivede....do blázince.(13.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace