Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  *****

  Excelentní thriller se slabším rozjezdem, ale zato výborně vypilovaným finálem. Al Pacino je s přehledem nejlepším filmovým satanem a Nicholson s Keitelem mu nasahají ani po nehet na malíčku pravé nohy. Reeves konečně potlačuje fámy o svém neherectví! Pekelná pětihvězdičková záležitost, možno vidět několikrát bez ztráty jakéhokoliv kouzla...(25.8.2002)

 • Dever
  *****

  Soundtrack James Newton Howard: 1. Main Title ,2. New York ,3. Milton ,4. Rendevous ,5. Lovemaking ,6. Chrstabella ,7. Apartment Building ,8. Barzoon ,9. Montage ,10. Geddes/Weaver ,11. Baby ,12. Finish the Story ,13. Time ,14. Cullen Gets Off ,15. Suicide ,16. Can't Have Children ,17. Baka ,18. 57th Street ,19. Air on the G String ,20. Church ,21. I Rest My Case ,22. Fire ,23. Ring ,24. Finale (Dialogue) ,(12.5.2011)

 • Slasher
  ****

  Tenhle film mě nikdy neoslnil, ale nudnýho Keanua a jeho hysterku bohatě kompenzuje charisma Manhattanu a Al Pacina, silná závěrečná půlhodinka. 7/10(21.3.2016)

 • Enšpígl
  ****

  Filmová ukázka životopisu Tomáše Sokola s vynikajícím hudebním doprovodem Jamese Newtona Howarda .Vážně, ale musím říci , že tento film je hodně démonický díky Al Pacinovi.Charlize Theron nám opět dokazuje že .není jen krásná žena ,ale i velmi dobrá herečka.No ambice vedou někdy do pekla hold.Tenhle film však do nebe,ale filmového.(5.7.2006)

 • novoten
  *****

  Kdo by věřil, že po mírně unaveném úvodu budu na konci tak nadšený? Po každé projekci se těším na další zhlédnutí, kdy už už čekám, že se mi rozjezd bude v kontextu dalšího děje zdát lepší. Takhle je až moc nevinný, ale o to větší překvapení přichází, když začne příběh už prakticky ve třetině velmi zajímavě nabírat tempo a atmosféra zhoustne natolik, že za každým záběrem čekáte leknutí. Není se čemu divit, režisér Hackford umí nasadit hodně znepokojivé momenty (geniální a temná sexuální scéna) a do nevinných okamžiků kontrastně přidává obrazové i zvukové vsuvky tajemna. Těžko ale posoudit, nakolik by uspěl, nebýt herců. Reeves totiž předvádí nejlepší výkon své kariéry a Pacino se díky tomuto dílu definitivně stal nedostižným hereckým chameleonem.(26.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace