Výborný thriller s jedinečným Al Pacinem, který je ďábelštější, než samotný vyslanec pekel. Charlize Theron hraje narušenou velmi dobře a i Keanu Reeves se snaží v roli advokáta, co mu síly stačí.(31.7.2002)

Rozpočet $57miliónovTržby USA $60,944,660Tržby Celosvetovo $152,944,660/70%/(7.6.2005)

Tenhle film má čtyři veliké klady. Al Pacina, jehož kreace ďábla je jedinečná. Charlize Theron, která jako žena propadající se do šílenství je ještě lepší. Dále skvělou hudbu Jamese Newtona Howarda a nakonec zajímavý neotřelý děj. Keanu Reeves se snaží, ale na první dva jmenované nemá. Výborný thriller.(13.4.2003)

Perfektní Thriller točící se kolem mladého právnika Keenu Reevse, který pracuje pro Ďábelského Al Pacína. Filmy z prostředí soudní síňě mám v oblibě,takže jsem si film vychutnával do poslední minuty.. Chválím herecké výkony a precizně odvedenou práci, na pátou hvězdu mi však něco málo chybělo . 80%(14.7.2013)

Al Pacino je borec.(18.6.2007)