Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Al Pacino, který by udělal zážitek i z čtení návodu na jízdence hromadné dopravy, byl jako John Milton bezkonkurenční, i když Keanu a Charlize taky nebyli zlí. Mírně mě zaskočila Lomaxova matka, která ve své náboženské fanatičnosti naháněla větší hrůzu než samotný ďábel.(8.1.2005)

 • DaViD´82
  *****

  V dokonalosti tohohle skvostu musel mít pracky samotný satanáš, protože jinak mi nejde na rozum, že by mě tak dostal "pouhý" film o ješitnosti.(30.1.2007)

 • Pohrobek
  *****

  Když právník, tak ďábel. Když ďábel, tak Al Pacino. Nedovedu si představit přesvědčivější ztvárnění, než jaké tu vykouzlil božsky-ďábelský Al. Výborně stupňované napětí vyúsťuje v geniální Al Pacinovou hereckou etudu. Avšak kdekoli a kdykoli se objeví máme možnost sledovat nebývalý herecký koncert. Dokonce i Reeves zvládá svoji roli spíše nerozhodného a lidsky slabého právníka překvapivě dobře. Závěrečné rozřešení je podle mně už zbytečné a ubírá filmu na síle. Poslední ďáblův úsměv je už moc krátký na to, aby nás opět vpravil do mistrovsky budované atmosféry celého filmu.(1.11.2004)

 • gouryella
  ****

  Vynikajici thriiler, film, ktery je schopen udrzet divakuv zajem od zacatku az do konce. Nadmiru povedeny scenar doplneny nadprumernymi vykony (v pripade Al Pacina vykon excelentni).(6.8.2002)

 • Faidra
  ****

  Já pořád, odkud je mi ten chlápek povědomej a konečně jsem si vzpomněla, že jsme se kdysi potkali v Plzni na fakultě. Jojo, je nám vždycky dáno po větší moci toužit, tudíž lépe v pekle vládnout nežli v nebi sloužit... proto se tomu pánovi bude ve vlastech českých, kde jsme už dávno dokázali změnit nejoblíbenější hřích ješitnosti v ctnost, bude vždycky dařit až na věky věků amen. A já definitivně přestávám sbírat a vyprávět vtipy o právnících. Pravdivost a vtipnost nejdou moc dohromady.(29.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace