Ďáblův advokát

Im Auftrag des Teufels

Diablov advokát

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo, 1997, 144 min

Kde by byl Ďáblův advokát bez ďábla v kůži Al Pacina? Vynikající film na pomezí právnického thrilleru, krimi a hororu. Ješitnost neprohrát žene obhájce Keanu Reevese k dalším vítězstvím ve zdánlivě beznadějných případech a až pozdě zjistí, že obhajobou nejhorších zločinců by ztratil příliš mnoho. Chytře napsaný scénář, vynikající herci a ďábelsky napínavé. Trailer: http://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat-devils-advocate-the/videa/(23.2.2010)

Filmová ukázka životopisu Tomáše Sokola s vynikajícím hudebním doprovodem Jamese Newtona Howarda .Vážně, ale musím říci , že tento film je hodně démonický díky Al Pacinovi.Charlize Theron nám opět dokazuje že .není jen krásná žena ,ale i velmi dobrá herečka.No ambice vedou někdy do pekla hold.Tenhle film však do nebe,ale filmového.(5.7.2006)

Tenhle film má prostě atmosféru. Úplně vás strhne všichni hrajou jak o život a vy prostě jen koukáte a koukáte a koukáte.(8.1.2005)