Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ****

  Vynikajici thriiler, film, ktery je schopen udrzet divakuv zajem od zacatku az do konce. Nadmiru povedeny scenar doplneny nadprumernymi vykony (v pripade Al Pacina vykon excelentni).(6.8.2002)

 • Boss321
  ****

  Výborně napsaný a ještě lépe zahraný thriller. Al Pacino zahrál další ze svých úžasných kreací a roli ďábla si vysloveně užívá. Keanu Reeves hraje jako o život a Charlize Theron jako psychicky rozpadající přítelkyně nemá chybu. Nejlépe jde film charakterizovat větou, kterou pronese Al Pacina "Ješitnost je rozhodně můj nejmilejší hřích".......(10.2.2008)

 • Gemini
  *****

  Ješitnost je rozhodně můj nejmilejší hřích...tak tahle věta mi zní v uších už hezky dlouho, spolu s pěknou řádkou dalších skvělých dialogů. Devil's Advocate je rozhodně můj nejmilejší film. Keanu Reeves je skvěle bezskrupulózní, Al Pacino je nepřekonatelný, Charlize a Connie štědře dodávají nezbytný sex-appeal, hudba Jamese Newtona Howarda probouzí ty správné pocity v tu správnou chvíli, scénář nemá chybu, kamera a trikaři předvedli kouzla jen aby nám připravili tuhle podívanou. Za to si zaslouží minimálně šest hvězd. Příběh má skvělou gradaci, závěrečnou půlhodinu bych popsal asi takhle - po nejpříšernějších pěti minutách následuje 25 minut nejgeniálnějších. Pokud máte možnost, sežeňte si anglický originál, přece jen i přes kvality českého dabingu něco nevyzní tak jako in English. Vanity is definitely my most favourite sin... Po víc jak deseti letech a bezpočtu repríz stále neochvějně za 100%.(24.1.2003)

 • RHK
  *****

  Kde by byl Ďáblův advokát bez ďábla v kůži Al Pacina? Vynikající film na pomezí právnického thrilleru, krimi a hororu. Ješitnost neprohrát žene obhájce Keanu Reevese k dalším vítězstvím ve zdánlivě beznadějných případech a až pozdě zjistí, že obhajobou nejhorších zločinců by ztratil příliš mnoho. Chytře napsaný scénář, vynikající herci a ďábelsky napínavé. Trailer: http://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat-devils-advocate-the/videa/(23.2.2010)

 • choze
  ****

  Novodobý Faust. Nejlepší příspěvek satanistické filmové vlny konce milénia (KONEC SVĚTA, DEVÁTÁ BRÁNA, STIGMATA), spolu s PŘICHÁZÍ SATAN a VYMÍTAČ ĎÁBLA nejlepší satanistický film vůbec a ultimátní právnické drama. Jen ty okatě digitální efekty si mohli odpustit. Al Pacino je ďábel (tentokrát doslova).(8.11.2005)

 • - Když si Mary Ann (Charlize Theron) v nemocnici podřízne krk, ve chvíli, kdy ji Kevin (Keanu Reeves) drží za hlavu, mu zpoza levé ruky čouhá žlutý sáček, který obsahuje falešnou krev. (PSJR)

 • - Film byl původně zamýšlen jako blockbuster s větším množstvím zvláštních efektů a Al Pacino v něm odmítl hrát celkem pětkrát. Když režisér Taylor Hackford provedl se scénářem několik změn, nabídl ho Pacinovi znovu. Tomu se líbil, ale nemyslel si, že dokáže zahrát Miltona dost přesvědčivě a navrhoval místo sebe Seana Conneryho nebo Roberta Redforda. (novoten)

 • - Pieseň "Paint it Black" podfarbovala aj záverečné titulky Olovenej vesty (1987) Stanleyho Kubricka. (Macejko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace