Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *****

  Al Pacino a jeho pohled Dábla, krásná a přitažlivá Charlize Theron a mladý neznalý a ambiciozní K. Reeves... Výsledek??K těm 5* mam něco dodávat?jen bacha na popálení u tak žhavého díla se nejde divit ničemu.(12.7.2004)

 • Cival
  ****

  Když bych se pokoušel sestavit žebříček nejlepších hereckých výkonů všech dob, Pacinův ďábel by byl určitě zatraceně vysoko. Brilantní studie, v níž drzý úsměv a divoké křepčení funguje stejně dobře jako Hackfordovo labužnické zneklidňování zvuky a temnými tóny orchestru. I Reeves boduje, ale nejvíc si cením scénáře, který dokázal nejen ustát kombinaci pekelnické fantazijní nadsázky s realistickým thrillerem, ale takřka geniálně jej zakomponovat i do existenciálního kontextu lidské marnivosti a nestability všehomíra. Pecka s náběhem na pět hvězd...(4.6.2005)

 • molotov
  *****

  Al Pacino jako ďábel, to tu ještě nebylo. Teorie že nejvíce škody může ďábel udělat jako šéf advokátní kanceláře je hodna Monty Pythonů.(5.4.2004)

 • mandes
  ****

  rozpocet ? trzby celosvetovo $152,944,660(17.11.2006)

 • POMO
  *****

  Videné druhý krát 18 rokov po premiére v kine a zdvíham na plných 5. Takéto scenáre sa v deväťdesiatych rokoch písávali pre žánrové pobaveníčka! A tí herci! A tá výprava, či už interiérová alebo využívajúca kulisy New Yorku! Čo sa to dnes deje s Hollywoodom?!(22.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace