Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Al Pacino, který by udělal zážitek i z čtení návodu na jízdence hromadné dopravy, byl jako John Milton bezkonkurenční, i když Keanu a Charlize taky nebyli zlí. Mírně mě zaskočila Lomaxova matka, která ve své náboženské fanatičnosti naháněla větší hrůzu než samotný ďábel.(8.1.2005)

 • AngelAngie
  *****

  Opravdu ďábelsky mistrovské dílo ..(11.2.2007)

 • Gemini
  *****

  Ješitnost je rozhodně můj nejmilejší hřích...tak tahle věta mi zní v uších už hezky dlouho, spolu s pěknou řádkou dalších skvělých dialogů. Devil's Advocate je rozhodně můj nejmilejší film. Keanu Reeves je skvěle bezskrupulózní, Al Pacino je nepřekonatelný, Charlize a Connie štědře dodávají nezbytný sex-appeal, hudba Jamese Newtona Howarda probouzí ty správné pocity v tu správnou chvíli, scénář nemá chybu, kamera a trikaři předvedli kouzla jen aby nám připravili tuhle podívanou. Za to si zaslouží minimálně šest hvězd. Příběh má skvělou gradaci, závěrečnou půlhodinu bych popsal asi takhle - po nejpříšernějších pěti minutách následuje 25 minut nejgeniálnějších. Pokud máte možnost, sežeňte si anglický originál, přece jen i přes kvality českého dabingu něco nevyzní tak jako in English. Vanity is definitely my most favourite sin... Po víc jak deseti letech a bezpočtu repríz stále neochvějně za 100%.(24.1.2003)

 • molotov
  *****

  Al Pacino jako ďábel, to tu ještě nebylo. Teorie že nejvíce škody může ďábel udělat jako šéf advokátní kanceláře je hodna Monty Pythonů.(5.4.2004)

 • gouryella
  ****

  Vynikajici thriiler, film, ktery je schopen udrzet divakuv zajem od zacatku az do konce. Nadmiru povedeny scenar doplneny nadprumernymi vykony (v pripade Al Pacina vykon excelentni).(6.8.2002)

 • - Producent filmu Arnold Kopelson si střihl malé cameo ve scéně na večírku, kdy Mary Ann (Charlize Theron) hledá svého manžela (Keanu Reeves). (DareDeer)

 • - Milton (Al Pacino) promluví během filmu v šesti různých jazycích. Je to angličtina, ruština, španělština, italština, čínština a v závěru filmu pronese citát v latině. (cze.Oi)

 • - Sochař Frederick Hart a Episkopální Národní Katedrála ve Washingtonu žalovali Warner Brothers kvůli soše, která se ve filmu objeví a velice připomíná Hartovu sochu "Ex Nihilo", která se nachází nad chodem do katedrály. Nakonec byla vyjednána dohoda, že se socha ve filmu objeví na jednu minutu. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace