poster

Mladý papež (TV seriál)

 • Itálie

  Il giovane papa

 • USA

  The Young Pope

Drama / Komedie

Itálie / Francie / Španělsko / USA, 2016, 8 h 38 min (Minutáž: 10x50 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ****

  S01: Jude Law exceluje jako samolibý, nevypočitatelný, "ďábelský" (ale nic z toho tak úplně...) papež Pius XIII. Velmi alternativní série zobrazuje prazvláštní svět v centru katolické církve tak, že třeba zaujme i ty, kterým je Vatikán ukradený až je irituje (já). Příběh velmi volný, pár dílů slabších a ve výsledku tápu co se mistr snažil vlastně říct, nicméně to táhne jak nevšedností tak herecky, kde baví i řada vedlejších postav v čele s jeho eminencí kardinálem Voiello, audience jsou zpravidla k popukání a otevíračka jedna z nejcoolovějších věcí co jsem za tenhle rok viděl. "I’m the Pope and I’m going to remain Pope until the day I die. Because I’m curious to see how it all turns out." 85%(30.12.2016)

 • hygienik
  odpad!

  Že niekto má plné zuby katolíckej cirkvi, chápem, kľudne jej naložte! Ale že niekto necháva najvyšší klérus cynicky prednášať bonmoty spochybňujúce rovno podstatu kresťanstva - existenciu Boha, nechápem! A poviem to rovno, ako to vidím. Tento seriál sa tvári ako vymakané umelecké dielo, ale pritom sa iba sofistikovane rúha Bohu.(4.11.2016)

 • SLOTH
  *****

  Mladý papež je genialní v mnoha ohledech. Hudba která dokonale doplňuje obrazy, obrazy které perfektrně sedí do poetického světa Vatikánu a příběh, který je tak jinak pojatý než všechny ostatní seriály. A Open scene kdy jde Jude Law kolem obrazů je neuvěřitelný.(28.11.2016)

 • BoXBe
  ****

  Atypické, provokativní, umělecké, klidné, neuchopitelné, religiózní, kontrovezní, jiné, originální. Palec nahoru za české symboly :-)(4.12.2016)

 • M.i.k.e
  ***

  po první díle hodně smíšené pocity a nemůžu říct že by mě to donutilo sledovat dál.Law výbornej,Sorrentino je z toho cítit na kilometr a téma je zajímavé,ale jako celek mi to moc nesedlo.Uvidím jestli se někdy odhodlám k druhému dílu...první díl 60%(1.11.2016)

 • - Ani jediná scéna v seriálu nebyla natočena ve Vatikánu. (Hopkins)

 • - Oblečení, které nosí Jude Law jako papež, vyrobila firma Sartorial , která opravdu šije pro skutečného papeže. (Hopkins)

 • - V 5. epizodě 1. série v čase 37:25 frontální záběr snímá papeže (Jude Law), kolem něhož jdou dva muži s velkými péřovými vějíři. V dalším záběru, kde je papež snímán zezadu, tito dva muži nejsou. (annasosanna)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace