*Dosis*

HipHop je můj život... Po tomto výroku si každý řekne : Přiblblý puberťák... :) Proto mě tento film okouzlil. Eminem je hvězda všech dob a já můžu jen tleskat ... Odpovídám stoprocentním hodnocením :) ()

ElKamil

Nemám rád hip hop, rap až na výjimky neposlouchám. Ale tento film patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších. Vynikající soundtrack a hlavně poslední čtvrthodina s finálními souboji je prostě neopakovatelná. ()

Ellush

Na začátku jsem byla celkem dobře naladěna několika rýmy známými z Eminemových textů a přišlo mi, že děj celkem šlape... Poté však šla veškerá dramatičnost s napětím dolů, kde se po zbytek filmu potácela a ze dna ji zvedl až závěrečný VÝBORNÝ battle fight. ()

carAnthony

Tomuto filmu som veľa šancí nedával a tým pádom som veľmi príjemne prekvapený... Em ukázal že je niele skvelý kontroverzný rapper ale aj vynikajúci svojrázny herec. Detroit je zobrazený super, máme tu Mekhiho, skvelú Kim. bláznivého Evana, pohoďáka Omara, Brandona Jacksona ktorého som si tam ani nevšimol, Anthonyho Mackieho, Xzibita, krásnu Brittany R.I.P :-/ a takisto zosnulého Proofa R.I.P. :( A k sountracku len toľko že Kickin it Old School nigga. //90%// ()

pcarogers

Véééélmi oblíbený film. Líbí se mi hudba, líbí se mi um rapovat, líbí se mi příběh a jeho pointa. Véééélmi oblíbený... ()

dzejnyka

Tak toto bolo pre mňa celkom pozitívne prekvapenie. Rap totiž nevyhľadávam, aj keď na druhej strane, Eminem mi ani nejak zvlášť nevadí. Hlavný dôvod, prečo som bola na 8 Mile zvedavá, bola Brittany, ktorá síce možno nebola nejaká extraligová herečka, ale stvárňovala dosť zvláštne typy dievčat a mala svojské čaro (škoda, že už o nej musím písať v minulom čase). Hlavný hrdina to ale dal fakt dosť dobre. Celkom ma to zaujalo. Respect :-) ()

MFJD

Rap nemusím ani všetko okolo neho, tieto rytmické básničky pre nevyzretých. Ale spoveď kvázy Eminema je brilatný filmový zážitok, iba za to tri plus. ()

PatrikP4

Jestli se nepletu tak první rapovej film co vzniknul a zároveň částečnej životopisnej film o Eminemovi. Jelikož jsem na Eminemovi vyrůstal tak jsem toho nemohl vynechat. Eminem svojí roli sám sebe zahrál naprosto suprově na to že to byl jeho první opravdová role. Soundtrack je dost dobrej a do teď některé písničky z něho poslouchám pravidelně. ()

LencaN

Rap nemusím. Od hudby vyžaduji nějakou melodii. Tohle urážení soupeře a věčné nadávání na něco mě nebaví. Navíc rozkroky klasicky až někde mezi koleny a kapuce naražená až do očí, tohle mě fakt vůbec nebere. Nutno ale říct, že scénáře je zajímavý. Hezky se na to kouká. Je tu i několik známých tváří. Jen toho "nezakrytého" sexu tu bylo už lehce moc. Ale holt to má být cool film a cool manících. Jeden je ale trochu jiný. I přes počáteční rozpaky se do toho opře a nechá projevit svoje raperské vlohy a jde si za svým. ()

imaginer21

Někde mezi třetí a čtvrtou hvězdou balancuje tahle pronikavě přímočará látka, v níž exceluje (zaslouženě) oceněný Eminem. Hudební styl, kterému je film zasvěcen, jde úplně mimo mě, ale to zanícení, se kterým si jde hlavní hrdina pro těch svých tvrdě vybojovaných pár minut absolutního respektu, se člověku prostě zaryje pod kůži. Vedle zde numero uno rappera překvapila i mimořádně dobře hrající i stejně skvěle (na svůj věk o to víc) vypadající Kim Besinger. Vlastně malým film, ale s velkým citem pro odhodlání se po několikátém pádu na hubu pořád sebrat a jit do své duševní země zaslíbené. Píseň Lose Yourself rezonuje i dlouho po závěrečné oponě. ()

PanPyzamo

Jsem naprosto uchvácen. Nejsem nějaký obrovský fanoušek rapu, ale ten starý z 90. let, ať už Eminema, 50 Centa nebo Ice Cuba, tak ten žeru! Proto už jsem měl od začátku jasno, že si tento film užiju a taky užil. Možná je to tím, že mám k danému tématu blíže, ale i příběh mi přišel bezvadný. Atmosféra na jedničku. Do toho ještě ta hudba a byl jsem v ráji. Neberte mě vážně. Mluví ze mě převážně fanoušek rapu z 90. let. Ačkoliv se mi to těžko říká, tak nejedná se o žádný MASTERPIECE, ale troufnu si říct, že 8. míle je skvělý film. Jestli máte rádi nějaký ty rap battly nebo celkově máte rádi toto téma nebo prostě jste fanoušci Eminema, tak věřím, že si film užijete, jako já. Pro běžného diváka nejspíš obyčejný dobrý film. V mých očích se ale jedná o skvělý film, který doporučuji jak už jsem zmínil fanouškům rapu. 8/10 ()

Zlty_Dodo

davam 4**** za zvládnutý film a veľké poďakovanie za to, že som sa mohol utvrdiť v tom, že táto kultúra je pre ľudí bez mozgu.. preto neprekvapí fakt, že v roku 1930 bolo obyvateľstvo Detroitu z 92% biele, v roku 2010 tvorili belosi uz len 10%...1,3 miliona belochov to nedalo a utieklo inam.. yo yo ()