Roman1983

Film, který si na nic nehraje a servíruje nám skutečný Detroit a Ameriku takovou, jaká je včetně vykreslení určité komunity, kde se každý snaží žít svým snem, i když ve většině případů sen a přání zůstanou sny a přáními.. Velmi pozitivně lze hodnotit herecký výkon Eminema. ()

Aywes

Rád bych upozornil, že rap nebo takovýdle ty věci fakt moc nemusím.Nejsem však zaujatý člověk a tak jsem se na film podíval.Nuže, co na to říct.Prostě slabej film o šanci zvítězit.Eminema obdivuji za to, co dokázal.Prorazit jako bílej, když tenhle styl si berou jen černoši.Lidi, kteří si jdou za svým snem, jsou pro mě ideálem.Eminem je nečekaně docela fajn herec, ale žádná zajímavá scéna ve filmu pro mě nebyla.Není to ale až tak hrozný.Pokud nejste zaujatí proti nějaký hudbě, tak to i celkem fajn přežijete. ()

walmezak

Pecka! Co víc si přát? Příběh o králi hip-hopu a v hlavní roli sám pan král! Měl by vyměnit hudbu za herectví! Hudebník je strašný, ale herec výborný! Big up Eminem! ()

BrckoGOS

Tenhle film me přesvědčil o dvou věcech: 1) eminem neni jen nekdo, kdo umi mluvit do hudby co dela pncnčnc 2) do Detroitu me nikdo nedostane.. ()

Hruskovice

tato kultura mi byla vždy cizí až odporná, ale to neplatí o tomto filmu příjemné překvapení jediné zklamání, že oskarová píseň zazní až při závěrečných titulkách a ne při hlavní scéně filmu... 4/5 ()

PaTeXx

Vcelku zajímavé drama s velice motivačním příběhem v nejnebezpečnějším městě spojený států s nejznámějším rapperem Eminemem, se podle mě povedlo bez sebemenších chybiček. ()

swinevenca

Bez peněz, bez holky, s bídnou a nudnou prací, sockovskou matkou a malou ségrou, v ghettu s vlastními zákony. Film ukazuje člověka ve sračkách a jeho cestu jak stohoven. Jimmy "Eminem" Rabbit to nakonec dokáže díky talentu a prorazí i díky tomu, že si přizná, že jeho život je zatím dost ubohej. Příběh ohranej, ale přejme to těm lidem, co se dostanou ze dna a točí se o nich filmy "based on true story". Herecky překvapivě dobrej Eminem, strhující závěrečnej battle a super ladící muzika. A to jde rap mimo mě. ()

pollstro

Eminem znamená pro svět hudebního průmyslu mnoho. Člověk, jenž posunul hranice rapu o neskutečný kus dál a jakožto velký fanoušek a obdivovatel mě snímek 8 Mile ohromil a vyvolal ve mně spoustu pocitů. Eminem je překvapivě vynikající herec a kdo jiný by mohl strávit roli svých začátku lépe, než on sám. Curtis Hason není špatným režisérem a tento snímek je jasným důkazem. Divákovi nabídne blízký pohled do života mladého Eminema a pokud se považujete za jeho fanouška a obdivovatele jeho hudbu, tak se vám bude tento snímek zatraceně líbit. I když se jedná o volně inspirovaný příběh, tak i přes to se zde vyskytuje mnoho skutečných odkazů na jeho začátky a je takřka nepředstavitelné, čím vším si musel projít, aby se dostal tam, kde se nachází teď. Co se týče rappových battlů, ty jsou zde vynikající a závěrečná scéna mě osobně tolik nabudila až je to neuvěřitelné, opravdu působivá a plná energie. 8 Mile je celkově výborně natočený film, který vás na jednu stranu ohromí svojí drsnou krutostí života v ulicích Detroitu, ale na druhou stranu vás jednoznačně motivuje si jít za svým snem. Tohle je skutečný obraz nesmrtelné legendy hudebního světa! ()

Maxa123

Výborný film, nejlepší je když umíte skutečně dobře anglicky, protože teprve pak ani vás udělá ten pravý dojem. Eminem svou roli zvládl na jedničku a celý příběh včetně rap battles mi přijde zajímavý. A když se pozorně na konci zaposloucháte do Lose Yourself tak pochopíte i její skvělé lyrics. Za mě top film z hudebního prostředí. ()

Bajo.

"He looks calm and ready to drops bombs but he keeps on forgeting what he wrote down.."Vždycky když Slim shady vydá nový album,nebo se objeví na Oscarech z jeho nejlepší písničkou a akedemii odměněnou Lose yourself,tak si vždycky vzpomenu na film 8mile a tak mi to teď nedalo a musel jsem se podívat zase znova a 5* je zasloužených zcela právem.Jinak Em jako herec je výbornej ,scénář ,režie... no prostě to do sebe všechno zapadá jak prdel na hrnec. Každý kdo má rád hiphop nebo konkretně Eminema by si 8Mile neměl nechat ujít. ()

chucky

Nemám rád Eminema, hip-hop a všechno co se okolo toho točí, ale i přesto jde o celkem solidní herecký výkon. Možná by se hodila ješte jedna hvezdička za Kim Besingerovou, ale do extrémů nebudu zasahovat. Při filmu jsem se celkem bavil, to proto, že si v podobných věcech frčíme........ ()

Simako

No to je prekvapeni, jako hrom!!! Opravdu bych to do Eminema nerekll. Predvedl velmi dobry herecky vykon! Smekam pred Kim Basinger. Opravdu prekvapeni jako cellek, za ctyrii ()

shark05

Docela dobrý film o raperství eminem zahrál vinikajicí roli v rabbita .dobře pochycený film ,o pouličním repu téměř z ulice.Ale mohlo to bejt trochu lepší. ()

Creshaw

To jestli Eminemovu hudbu mate radi nebo ne (me se par jeho songu libi, jinak ho ale neposloucham), neni az tak podstatne - film je to kvalitni a hudba vas v nem chte nechte strhne tak jako kvalitni soundtrack, ktery jen o neco vice vycniva. Eminem hraje prekvapive dobre, reziser odvedl take dobrou praci, film ma spad a ja ho nemuzu nez doporucit. ()

saladín.

Surove a autenticke, hlavne niektore sceny uz fakt bohuzial z hlavy nedostanem (klobuk dolu pred Basingerkou akuze to zobrala rolu). Udes z periferie a fascinujuce vtiahnutie do jednej subkultury. ()