Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

Rathalos

Dalsi z malej skupinky hororov,ktory sa vydaril a vystrasil ma,dobre herecke vykony a postava Diany bola strasidelna,stretnut ju v tme,tak sa poseriem a herecka Teresa Palmer by stala za hriech...:-) ()

Olík

Ne, že bych se dnes večer bál usnout, aniž bych pevně neobjímal svého oblíbeného plyšáka. Každopádně v rámci žánru „lekačky za kačku“, proč ne? Lacinější jednohamka, která však plní, co se od ní očekává. Komorní vypínačovina (neplést s pičovinou) pracující s klišé a nárazovými úleky, která si nehraje na nový Kruh, ale zároveň nedělá vyloženou ostudu svým příbuzným. Přišel jsem, zhasnul jsem, přežil jsem. ()

helloween93

Hororová jednohubka od Warner Bros produkovaná Wanem, která mi ryvhle zhořkla v puse. Zavírající se dveře, tuctové lekačky (jedna mi překvapila), zlá Diana vypadá jako ségra Samary z Kruhu, akorát je víc OP, protože chlápka vtáhne do stínu, každého odhodí a především perfektně ovládá zavírání dveří. Na začátku mi přišla Diana vcelku zajímavá, jenže sledujeme celý film furt stejný typ lekaček a Diana se ukáže na světle jen na chvíli. Matka toho klučiny a holky mě hrozně srala, protože vychovává syna a žije ve svý dimenzi, kde si povidá s Dianou v temném koutě. My god. 2* ()

domirovec

Lights Out je přesným, naprosto úžasným příkladem povedené jednohubky, která neuškodí, ba naopak, pouze zahřeje u srdíčka. Jednoduchá myšlenka, zajímavý a skvěle zrealizovaný nápad, sympatické postavy, povedená atmoška a jumpscary, které jsou velmi funkční a jen tak neomrzí. Prostě pohodová záležitost, kterou podle mě překousnou i ti největší hororoví kritici. 4/5 ()

Rasle

Škoda, že sa réžie neujal James Wan, mohlo to dopadnúť lepšie..... Na pár dobrých záberov to bola docela nuda, miestami som čakal, že sa tam zjavia bratia Winchesterovci :), ale nekonalo sa. Pre mňa nevyužitý potenciál filmu... Škoda. ()

Nail

Jojo tohle já můžu. Mnohem víc lekaček a napětí než u jiných horrorů, kde vám stačí vidět pouze trailer a zbytek je jen nudná omáčka. Co se mi líbilo tak děj, atmosféra a i to, že se divák na konci filmu moc nedozvěděl co byla pořádně potvora zač, proč to dělala apod. Zdá se, že bude i pokračování a jestli bude zase od Sandberga tak se budu těšit. Za mě moc pěkné 4 hvězdy. Co mě teda zklamalo, mno zklamalo....nehorázně nasralo, byl nějaké páreček vedle nás, kdy si připitomělá buchta neustále lehala na rameno, svého dona Kokota a říkala, že se na to nemůže koukat, že se strašně bojí...kačena...dokonce došlo i na zacpání uší, pré že nemůže slyšet ani ty hrůzostrašné zvuky. No to vám opravdu dokáže zkurvit filmové zážitek v kině. Snad už tenhle páreček se vysere na horrory a příště se půjdou podívat na nějakou novou Pretty women, kde se určitě nebudou bát a můžou se k sobě milenecky tulit a smát od ucha k uchu. ()

gazogazo

Tak strašně nesympaticky a debilni hlavní postavy, I ty kterejm by měl člověk fandit (teda kluk je v pohode) sem dlouho neviděl. Tak kráva mě fakt urazela. Scénárista by zasloužil do xichtu dělo. Fakt mi vadí, když se postavy nechovaj ani trochu rozumně a nerozsvecujou kudy chodej!?! Kurva to je snad výzva pro rejzu právě ne doprdele?!?? Kdyby t byl boj o kazdej zapalovač a vypínač . Trochu jako hra darkest fear, pamatuje někdo?......... takhle je to jenom obycejnej horor s dobrým zaporakem. Dost mě to chvilema sralo. ()

Torgal

Námet super, ale kvôli kratučkej stopáži nebol zužitkovaný naplno. Mytológia okolo arcizloducha Diane je dobre vystavaná, režisér však zlyháva v jej dávkovaní keď všetky esá vysype na diváka príliš rýchlo. Nie je čas na poriadne budovanie atmosféry a finále chýba potrebná gradácia i intenzita. Práca so svetlom a tmou je ale celkom nápaditá a ponúka dostatok mrazivých momentov. Príjemná jednohubka. 6+/10 ()

Katcat

Asi nejlépe ztvárněný mainstreamový horor posledních let. Spolu s Babadook. Člověk od duchařiny nemůže mít velké očekávání, protože je to prostě unreal. Nicméně záleží na zpracování, hereckém obsazení, myšlence a posloupnosti děje, což splnilo moje očekávání do maxima. Zpracování výborné, pěkné prostředí, hustá atmosféra, které pomohlo herecké obsazení, které bylo výborně vybrané. Moderní ksichty, důvěryhodné chování. Psychologicky dobře působící myšlenka lidských upírů, které máme mezi sebou všichni je náhodou super a posloupnost děje s jeho vývinem v průběhu filmu jsem naprosto ztotožněná. Takže za mě 5* hvězd. V rámci tohoto podžánru mi ve filmu nechybělo nic. ()

Whitebeard

Víc takových. Patrně to nezapadne mezi ostatní horory dnešní doby, ve kterých mam už trochu maglajz. Tak nějak filmem proplujete ani nevíte jak. Rozhodně není nuda. Ideální na noc, kdy kolem všichni spí, udržovat se hlavně po cestě do postele ve světle! :) 4* ()

Plechpetr

Schovat si jednu ponožku pro případ nouze u přítelkyně je geniální tah, jak se dostat do jejího sevření po dobu jednoho celého života. Ovšem máli to mít tenhle dalekosáhlý efekt, rozhodně bych si tam schoval ponožku čistou. Lights out je na férovku tuctovej horor, ale jeto fakt parádní lekačka, a ty já sakra můžu. Bylo to parádní a už zase lituju toho ze jsem nevystrčil prdel a nešel na to do kina. ()

Kingjiri

Lights Out sice přináší dobrej poměr "cena / výkon", ale skromnej rozpočet (necelejch pět mega) se projevil na minimální výpravě, spoustě ukecanejch scén na úkor těch strašidelnějších a hodně krátký stopáži. Fajnovej námět se strašenim pouze v příšeří se daří zužitkovat hlavně v pár kratších scénách. Výjimku tvoří jenom o něco délší finále, u kterýho ale zase kazí dojem jeho rychlý ukončení bez nějakýho zásadnějšího "boje" s démonem. I když je výsledek jenom průměrnej, jsem na další Sandbergovy bijáky docela zvědavej, zajímavý nápady tenhle chlápek má. Třetí hvězda za herecký obsazení, filmařinu a pár efektních lekaček. ()

KUFI

Jaj to byla ale volovina. Krome kvalitni uvodni sceny, ktera byla vcetne herecky ale vyjmuta z kratasu https://youtu.be/-fDzdDfviLI , to bylo vrcholne trapny a to hlavne na krecovitym konci kdy tam potvora litala vzduchem a skakala jako sandokan ()

DAPDO

Za mě dobrý. Jednoduchej příběh, žádný vymejšlení teorií, husina byla, překvapivej konec, takže za čtyři. ()

helraiser

Výborný v podstatě komorný horůrek, který opravdu funguje na výbornou. Zápletka je v podstatě jednoduchá, ve tmě je něco co tě chce zabít, tak buď na světle. Samozřejmě žádná novinka, ale o to tu vůbec nejde, tady jde především o atmosféru a ta je výborná. Strašení se povedlo, lekačky skutečně fungují, postavy jsou simpatické a opravdu o ně máte strach a bubák je opravdu povedený, závěr se skutečně povedl, takové zakončení se jen tak nevidí. Tento prakticky nenápadný malý horůrek mi neskutečně sedl a můžu ho jednoznačně doporučit. ()

TheSompeque

Od filmu jsem čekal dost a byl jsem zklamán. Zaujala mne myšlenka, kdy se duch objevoval pouze ve tmě. Občas to bylo působivé, ale od druhé poloviny to bylo slabší. Strach se pomalu vytrácel stejně jako postupný zájem o film samotný. Po nějaké té necelé hodině a půl přijde konec, který je neuspokojivý. Proč kouknout na Zhasni a zemřeš? Asi pokud se dost nudíte, nechcete složitou lekačku a prostě se chcete odreagovat. ()

Pavel82

Podle hodnocení jsem čekal pecku alá Démoni, ale těm Lights out nesahá ani po kotníky. 80% dobrých scén dostanete už v traileru, kterej byl vlastně všude, takže se mu vyhnout nešlo. Nápad je výbornej, bubák taky dobře provedenej a pár lekaček ucházejících, ale všechno to stojí na strašně vratkým, nepromyšleným základu. K pochopení, co se teda vlastně stalo, nedojde. Konec, i když alespoň pochopitelnej, je uspěchanej a neuspokojí. Spíš naopak. Zklamání. 50%. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?